Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
офіс: +38 (067) 777-89-01
моб.: +38 (066) 784-99-72
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • юридичні послуги київ

АДВОКАТСЬКІ ТА ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ В КИЄВІ

Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" було засновано і здійснює свою діяльність відповідно до вимог нового закону, що регламентує діяльність адвокатури в Україні. АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" - юридична компанія, що об'єднує досвідчених правників, які надають адвокатські та юридичні послуги в Київському регіоні.

Наша команда надає адвокатські послуги за різними напрямками. Зокрема, це представництво інтересів клієнтів в судах, зокрема в цивільних, сімейних і трудових спорах, а також в господарському, кримінальному та адміністративному процесі. При зверненні фізичних осіб або підприємств ми також надаємо й інші види правничих та консультаційних послуг.

Наша головна спеціалізація - юридичні послуги в Києві в сфері корпоративного, господарського, комерційного права (business law), правовий бізнес-консалтинг, судові процеси, податкове право, захист бізнесу від контролюючих органів, стягнення (повернення) боргів, банкрутство, інвестування та будівництво.

Юридичний супровід для бізнесу

АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" пропонує повний юридичний супровід (забезпечення) підприємницької діяльності (бізнесу) для підприємств і приватних підприємців (фізичних осіб - підприємців), що іменується також як правовий бізнес-консалтинг.

Принципи надання юридичних послуг

Надання юридичних послуг кваліфікованими фахівцями АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" грунтується на таких принципах як превалювання інтересів клієнта над власними інтересами об'єднання, конфіденційність, неухильне дотримання правил адвокатської етики, а для кожного клієнта - індивідуальний підхід. 

Юридичне обслуговування АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" відрізняється використанням різних його форм, зокрема дистанційного. Крім цього, фахівці АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" часто для надання юридичних послуг виїжджають безпосередньо до клієнта (в його офіс). Цим для клієнта досягається економія часу і грошей.

Звертайтеся до АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" і Ви з мінімальними витратами знайдете оптимальний шлях для вирішення Ваших проблем!

Абонентське юридичне обслуговування (супровід)

Абонентське юридичне обслуговування (супровід)

Абонентське юридичне обслуговування (супровід) від об'єднання «Альва Прайвесі» - це найкращий вибір отримання юридичних послуг на постійній (регулярної) основі, перевагами якого є зручність і універсальність разом з індивідуальним підходом

Комплексні юридичні послуги для бізнесу

Комплексні юридичні послуги для бізнесу

Наша компанія надає максимальний спектр (перелік) юридичних послуг для бізнесу (організаціям, підприємствам, підприємцям), основною метою яких є попередження виникнення негативних правових ситуацій (мінімізація можливих ризиків)

Адвокат з господарських справ і спорів. Банкрутство

Адвокат з господарських справ і спорів. Банкрутство

Великий практичний досвід ведення судових процесів у господарських справах нашими юристами дозволяє АО "Альва Прайвесі" успішно здійснювати супровід наших клієнтів та представництво їх інтересів в судах всіх інстанцій у господарських спорах, в т.ч. у справах про банкрутство

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Послуги адвоката з представництва в суді

АО «Альва Прайвесі» надає широкий спектр юридичних послуг в Києві досвідченими адвокатами в сфері представництва в суді по господарським, кримінальним, цивільним, адміністративним й іншим справам. До таких послуг відносяться:

  • юридична консультація по судовим спорам;
  • аналіз процесуальних та інших документів по судовій справі;
  • досудове врегулювання спірних питань, арбітраж;
  • представництво в суді в господарському, кримінальному, адміністративному, цивільному процесі, а також в третейських судах;
  • стягнення боргів в судовому порядку або супровід судових справ будь-яких інших категорій;
  • захист і представництво в судах всіх інстанцій в кримінальному провадженні;
  • супровід процедури банкрутства, повне ведення трудових, податкових, цивільних, корпоративних спорів, судових справ у сфері спадкування та шлюбно-сімейних відносин, з питань розподілу майна, визнання права власності, визнання недійсними різних угод (договорів) тощо;
  • та інші судові процеси, які згідно з законом або за дорученням клієнта потребують професійної правової допомоги.

Потрібно звернути увагу на те, що знання всіх тонкощів судового процесу, а також великий практичний досвід представництва інтересів суб'єктів господарювання та фізичних осіб в суді, дозволяють юристам АО «Альва Прайвесі» досягати бажаних результатів в кожній конкретній справі. При цьому основною метою роботи команди АО «Альва Прайвесі» під час представництва інтересів наших клієнтів в суді є отримання для клієнта найбільш вигідного результату в ситуації, що склалася.

Звертаючись за юридичними послугами до АО «Альва Прайвесі», Ви можете бути впевнені у відповідальному та сумлінному ставленні до всіх Ваших судових спорів.

Детальніше
Кадровий аутсорсинг

Кадровий аутсорсинг

Бажаєте уникнути трудових спорів, санкцій і штрафів? – почніть вести свій бізнес в правовому полі, замовивши послуги кадрового аутсорсингу. 

Адвокат (юрист) з сімейних справ і спорів

Адвокат (юрист) з сімейних справ і спорів

Ви шукаєте адвоката або юриста по сімейних справах (спорах)? Ми можемо Вам запропонувати консультацію та представництво в судовому процесі

Послуги адвоката (юриста) зі стягнення аліментів

Послуги адвоката (юриста) зі стягнення аліментів

Потрібні послуги юриста по аліментам, шукайте досвідченого адвоката?  Допомога у стягненні аліментів, консультація, представництво в суді

Останні публікації

Нові правила валютного регулювання та операцій - 2019

Нові правила валютного регулювання та операцій - 2019

У лютому цього року набере чинності новий закон, який регулює валютні операції в Україні. Що і як зміниться - читайте далі.

В Україні впроваджується інститут банкрутства фізичних осіб

В Україні впроваджується інститут банкрутства фізичних осіб

В Україні впроваджується інститут банкрутства фізичних осіб. Це катастрофа чи благо? Спробуємо розібратися.

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, буд. 1, оф. 251
+38-067-777-89-01; +38-066-784-99-72