Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Авторські права

Всі розміщені на веб-сайті матеріали захищені авторськими правами і призначені лише для загального ознайомлення з ними. Будь-яке використання інформації чи матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється лише за умови отримання попереднього письмового дозволу Адвокатського об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ".

Право змінювати інформацію

Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" зберігає за собою право на свій розсуд та без повідомлення змінювати, доповнювати, уточнювати та / або вилучати будь-яку розміщену на цьому веб-сайті інформацію, у тому числі й щодо юридичного обслуговування та правової допомоги.

Інформація щодо юридичних послуг об'єднання розміщена на цьому сайті лише з загально інформаційною метою та може бути змінена об'єднанням в будь-який момент.

Використання матеріалів веб-сайту

Використання публікацій та новин, розміщених на цьому веб-сайті, дозволяється в автентичному вигляді за умови отримання попереднього письмового дозволу керуючого партнера - адвоката Адвокатського об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" та з обов'язковим посиланням на АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ".

В мережі Інтернет допускається використання матеріалів, розміщених на даному веб-сайті, без отримання попереднього дозволу Адвокатського об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" тільки за умови обов'язкового одночасного розміщення в матеріалі, що публікується, відкритого (дозволеного) для індексації пошуковими системами гіперпосилання на https://alvaprivacy.ua.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження