адвокатське об'єднання Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатська компанія

Адвокат Пікалова Юлія Миколаївна

адвокат Пікалова Юлія Миколаївна

Адвокат адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі", юрист з багаторічним стажем роботи в сфері цивільного, господарського, трудового права. 15-річний досвід роботи в сфері права.

Вища юридична освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, диплом з відзнакою.

З 2005 року Юлія Пікалова працювала в юридичних компаніях: переважно займалася комплексним правовим обслуговуванням бізнесу, повним юридичним супроводом господарської діяльності підприємств, веденням судових процесів.

У 2016 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю (посилання на профайл в Єдиному реєстрі адвокатів України).

Досвід роботи в сфері права

Юлія Пікалова має значний досвід комплексного юридичного супроводу господарської діяльності юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; багатий досвід в підготовці різного роду процесуальних документів, представництві і захисті інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій в господарських, цивільних, трудових спорах.

Досвід проведення правового Due Diligence юридичних осіб, підготовки детальних письмових звітів і рекомендацій за результатами проведеного Due Diligence; аудиту кадрової документації та підготовки необхідних для підприємства документів в сфері трудового законодавства, успішний досвід юридичного супроводу господарської діяльності великих іноземних компаній в Україні, досвід захисту інтересів підприємств при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження.

диплом юриста Пікалова

Досвідчений юрист займається договірною та претензійно-позовною роботою, підготовкою юридичних висновків, консультаціями посадових осіб підприємств, консультує з питань мінімізації ризиків при виникненні конфліктів з працівниками, супроводжує проблемні звільнення.

Адвокат Пікалова Юлія успішно веде складні судові справи в господарському, цивільному та адміністративному процесах, займається питаннями виконання судових рішень, представництва інтересів клієнтів у виконавчому провадженні, оскарження незаконних рішень і дій (бездіяльності) виконавців, а також сфери інтелектуальної власності.

Різноманітна успішна судова практика в господарських, цивільних, трудових, адміністративних спорах, юридичний супровід виконавчих проваджень, в тому числі щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини.

сертифікат про підвищення кваліфікації адвоката Пікалової

адвокатська фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2021. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16,   +38-067-777-89-01
e-mail: info@alvaprivacy.ua