Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY

Адвокат (юрист) по спадкових справах (спадщині)

Адвокат по спадкових справах

Спадкові спори виснажують всіх учасників конфлікту. Особливо важко буває від факту, що подібні розгляди стались через втрату близької людини.

У такі моменти часто основні рішення приймаються на емоціях. В результаті - зруйновані відносини з родичами, втрата майна, важкі переживання.

Уникнути подібного фіналу Вам допоможе адвокат по спадкових справах юридичної фірми «Альва Прайвесі». Однією з головних переваг нашої компанії є вузька спеціалізація юристів.

Вашою справою займеться справжній професіонал, який роками накопичував досвід в реальних судових розглядах. Грамотний адвокат зі спадку використовує весь арсенал знань, щоб добитися прийнятного для Вас результату конфлікту.

«Платон мені друг, але істина дорожче»

advokat nasledstvo 2

Сім'я священна. Однак нехтувати своїми законними інтересами на догоду іншим - не найкращий варіант.

У деяких випадках, щоб домогтися справедливості, доводити справу до суду зовсім не обов'язково. Часом спадковий спір можна вирішити за допомогою однієї правової консультації.

Однак не варто зволікати. Існують суворі терміни, протягом яких можна реалізувати свої права на спадок. А тому час грає не на вашому боці.

Примусьте кожен день працювати на Вас. Зв'яжіться з нами прямо зараз. Досвідчений юрист по спадкових справах запропонує оптимальне рішення, яке не потривожить Ваш душевний спокій, заощадить час і гроші.

Найбільш поширені юридичні конфлікти, пов'язані з правом успадкування:

• Перетин двох видів спадкування. Ситуація, коли одна сторона вимагає виконання заповіту, а інша - загальних законодавчих норм.

• Велика кількість спадкоємців однієї черги. Розділити три шматка пирога на сімох - не просто. Однак рішення, яке всіх влаштує, знайти можливо.

• Термін прийняття спадщини був пропущений. Ситуація не проста, проте, за наявності вагомих підстав цілком здійсненна.

Крім того, існує безліч юридичних тонкощів, пов'язаних з оформленням спадщини, отриманням необхідних документів для вступу в права спадкування, та інші.

Послуги адвоката по спадкових спорах в Києві:

Консультація юриста зі спадщини Грамотна порада юриста немов лампочка в темному під'їзді. У нашій практиці не поодинокі випадки, коли одна юридична консультація вирішувала складні заплутані спадкові справи.
Досудовий супровід Мирне врегулювання конфлікту - це пошук рішення, яке задовольнить усі сторони. Безумовно, в першу чергу адвокат зі спадщини забезпечить дотримання Ваших законних інтересів.
Представництво в суді Якщо судового розгляду не уникнути - досвідчений адвокат по спадкових спорах готовий забезпечити кваліфіковане представництво в суді.

 

Чому в Києві або Київській області Вам варто звернутися саме до нашої юридичної фірми?

advokat nasledstvo 3

• Сувора конфіденційність. Адвокатська таємниця в нашій компанії є головним пунктом у списку пріоритетів. Ваші особисті дані ніколи не будуть передані третім особам.

• Справедлива ціна. Вартість послуг адвоката зі спадку значно нижче можливої ​​фінансової вигоди від позитивного вирішення конфлікту.

• Вузька спеціалізація. Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» - це професіонали з вузькою спеціалізацією. Вашою справою займеться досвідчений юрист зі спадку, який знає, як на практиці домогтися потрібного юридичного рішення.

Чекаємо Ваших дзвінків, листів і повідомлень в онлайн-чаті!

 

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2020. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
facebook-logotwitter-logo