Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Вартість, ціна пакетів послуг зі стягнення аліментів

Обов'язок батьків утримувати своїх дітей є очевидним і логічно закріпленим на рівні чинного законодавства. Однак, не зважаючи на це, в житті досить часто трапляються ситуації, коли один з батьків свідомо відмовляється утримувати свою дитину. В такому разі, коли врегулювати питання щодо сплати аліментів мирним шляхом неможливо, залишається лише один варіант – звернення до суду.

Стягнення аліментів: наказне чи позовне провадження?

Станом на сьогодні стягнення юристом аліментів з недобросовісного батька чи матері через суд можливе двома способами: в порядку наказного або позовного провадження.

Для того, щоб обрати один з цих способів, потрібно насамперед для себе чітко усвідомити різницю між ними. Аби це зробити, сімейні адвокати радять дати відповіді на наступні питання та обрати для себе найбільш оптимальний варіант.

ПитанняНаказне провадженняПозовне провадження
1. В якому розмірі ви хочете стягнути аліменти на утримання спільної дитини? Аліменти в обов'язковому порядку будуть встановлені судом в розмірі, визначеному законом Аліменти можуть бути стягнені в розмірі, більшому за розмір, визначений законом, або у фіксованій грошовій сумі, але за умови що позивач надасть суду необхідні докази
2. Чи пріоритетним для вас є швидкий розгляд справи? Суд повинен розглянути справу протягом 5 днів з дня отримання заяви Розгляд справи на практиці може тривати від 4 місяців до 1 року, а в окремих випадках і довше
3. Чи бажаєте ви брати участь в розгляді вашої справи (особисто / через представника)? Розгляд відбувається без проведення судового засідання і без повідомлення про це учасників справи Суд розглядає справу шляхом проведення судових засідань, при цьому учасники справи повинні бути присутні в суді

Незалежно від способу, який ви оберете, стягнення аліментів в судовому порядку є складним процесом для людини, яка не займається цим професійно на постійній основі. Аби вберегти себе від небажаних помилок, краще перед початком судового процесу заручитись якісними юридичними послугами адвоката.

Для вашої зручності нижче наведені ціни на пакетні пропозиції для стягнення аліментів в м. Києві через суд в порядку наказного провадження.

Вартість пакетів послуг зі стягнення аліментів в наказному провадженні

Зміст послуг, що входять до пакетуОпти- мальнийСтандартБюджетОнлайн
Усна юридична консультація -
Підготовка тексту / проекту заяви
Підготовка юристом пакету документів (заява та додатки) для подачі до суду, оформлення та подання заяви до суду -
Контроль за поточним станом розгляду справи, надання клієнту інформації по справі (на електронну пошту, телефоном) - -
Складання адвокатом заяви про видачу судового рішення. Поїздка адвоката до суду та отримання судового рішення у паперовій формі (тільки м. Київ та прилеглі райони області) - - -
Вартість пакету6000 грн.4000 грн.3000 грн.1500 грн.

Ціна юридичних послуг зі стягнення аліментних платежів через суд в порядку позовного провадження розраховується індивідуально для кожного клієнта з урахуванням всіх обставин, які мають місце в його ситуації, та відповідно результату, якого він бажає досягти. Для того, щоб дізнатись точну вартість правової допомоги, зв'яжіться з нашими юристами і вони дадуть відповіді на всі ваші запитання.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження