Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Позовна заява про стягнення аліментів

Нижче наводиться зразок (шаблон, форма) позовної заяви до суду про стягнення аліментів. Звертаємо Вашу увагу на те, що актуальність цієї форми не гарантується. Для складання правильної заяви про стягнення аліментів зверніться до кваліфікованого адвоката з аліментів.

Форма (зразок, шаблон)

___________________ районний суд міста _______

Адреса: ____________________________________

Позивач:

__________________________________________

Адреса: ________________________________

засоби зв'язку

Відповідач:

__________________________________________

Адреса: ________________________________

засоби зв'язку

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про стягнення аліментів на неповнолітню дитину

"_____" _______________________ 2016 року між ______________________________________________ (далі – «Відповідач») та ________________________________________________ (далі – «Позивач») було укладено шлюб, зареєстрований Відділом реєстрації актів громадянського стану ______________________ районного управління юстиції м. _______________________, про що в книзі реєстрації актів про одруження зроблено запис №________ та видано свідоцтво про одруження серія ______ №_________________ (копія додається). Прізвище після реєстрації шлюбу чоловіка - __________________, дружини – ____________________.

Під час шлюбу у подружжя народилась дочка – _________________________________________ "_____" _______________________ 2018 року народження (копія свідоцтва про народження додається).

"_____" _______________________ 2022 року ми розірвали шлюб. З цього часу відповідач участі у вихованні дитини не бере, коштів на її утримання не надає. Після розлучення відповідач переїхав проживати до своїх батьків, які мешкають за вказаною вище адресою. Кошти на утримання дитини платити відмовляється. Дитина повністю знаходиться на моєму утриманні.

Інших дітей, окрім нашої з відповідачем спільної дочки, а також непрацездатних батьків відповідач немає.

На підставі статей 180, 181, 182 Сімейного кодексу України, керуючись ст. 3 Цивільного процесуального кодексу України, –

ПРОШУ:

  1. Ухвалити рішення про стягнення аліментів з __________________________________________, на мою користь на утримання дочки - _______________________________________________________ у розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітку (доходу), але не менше 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку щомісяця, починаючи з _____________ 2022 р. і до досягнення дитиною повноліття.
  2. Судові витрати покласти на відповідача.

До цієї заяви додаються:

  1. Копія свідоцтва про одруження.
  2. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.
  3. Копія свідоцтва про народження дитини.
  4. Копія цієї позовної заяви.

 

"____" ______________ 2022 р.                                        Підпис

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження