Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY

Послуги адвокатів і юристів з розірвання шлюбу (розлучення)

Послуги адвоката при розлученні

Розірвання шлюбу - досить складний процес. Стандартна процедура насправді може втілити міф про Сізіфа. І незавидна роль бідолахи, який довго і безуспішно намагався закотити величезний камінь на гору, буде належати Вам.

Розлучення також передбачає купу безглуздої на перший погляд роботи. Так, наприклад, будь-яка неточність при заповненні заяви може збільшити термін розірвання шлюбу на кілька місяців.

Безумовно, розлучення супроводжується багатьма індивідуальними тонкощами.

Однак якщо Вам знадобився адвокат зі справ про розірвання шлюбу, напевно у Вашій ситуації також не все гладко. При цьому є і хороші новини: в «Альва Прайвесі» Ви завжди знайдете доступну та кваліфіковану юридичну допомогу.

Юрист з розлучень від «Альва Прайвесі» не склеїть розбиту чашку, однак подбає про те, щоб ви не поранилися осколками. Ви можете розраховувати як на ефективні точкові рішення, так і комплексні юридичні послуги, які включають правовий супровід на час всього процесу.

Які юридичні питання допоможе вирішити адвокат з розлучень в Києві?

розірвання шлюбу

• Розірвання шлюбу зі згодою або без такої одного з подружжя;

• Розподіл майна;

• Питання опіки над дітьми;

Виплата аліментів;

Кожен зазначений пункт включає десятки різних життєвих обставин, на які не вистачить і однієї статті. При цьому достатньо розуміти, що в «Альва Прайвесі» Вам допоможуть вирішити будь-які юридичні питання, пов'язані з розірванням шлюбу в Києві. Досвідчений юрист подбає про те, щоб дуже стресова процедура пройшла максимально швидко, гладко і з позитивним для Вас результатом.

Юридична допомога при розлученні в Києві

Консультація юриста з розлученьВідвертість з клієнтом - головний пріоритет нашої фірми. Правове консультування допоможе Вам поглянути на ситуацію в юридичній площині. Ви дізнаєтеся, на що можете розраховувати в тій чи іншій ситуації і скільки часу це займе. Консультація також допоможе Вам прийняти рішення про необхідність і обсяг подальшої юридичної допомоги.
Мирне врегулювання конфліктуРозлучення при обопільній згоді значно прискорює процедуру. Однак існує безліч нюансів, які можуть стати причиною затримки процесу. Щоб розірвання шлюбу пройшло без неприємних сюрпризів, Вам знадобиться правова допомога юриста.
Представництво в судіКонфлікт інтересів подружжя стає причиною судового засідання. Кваліфікована юридична допомога адвоката при розлученні в Києві значно спростить для Вас прийдешній процес. При бажанні в деяких ситуаціях Вам навіть не доведеться приходити в зал суду. Ваші інтереси буде представляти грамотний адвокат, що спеціалізується на питаннях розірвання шлюбу.

Чому Вам варто звернутися до нас?

адвокат розлучення

•  Адвокатська таємниця. У «Альва Прайвесі» Ваша персональна інформація закрита від сторонніх очей також надійно, як секретні шифровки спецслужб. Наша юридична фірма завжди строго дотримується конфіденційності клієнтів.

• Вузька спеціалізація. Юристи «Альва Прайвесі» мають багатий профільний досвід. Це справжні професіонали - юристи з сімейних справ, які знають, як на практиці домогтися потрібного результату.

•  Помірна ціна. Послуги юриста з розлучень платні. Однак це дуже доступне вкладення, яке заощадить не тільки час, а й нерви. Крім того, в деяких випадках фінансова вигода від юридичної допомоги куди більше, ніж вартість послуг адвоката при розлученні.

Отже, якщо Ви хочете, щоб шлюборозлучний процес пройшов максимально гладко, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Наш юрист готовий приступити до роботи прямо зараз !

Чекаємо на Ваші дзвінки, заявки на пошті і в онлайн-чаті.

Автор: ALVA PRIVACY Law Firm

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2020. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
facebook-logotwitter-logo