Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY

Відтепер зареєструвати бізнес стало простіше

Бізнес

З листопада зареєструвати бізнес стало дещо простіше та дешевше. Згідно з законодавчими новаціями тепер не потрібно платити збір за реєстрацію при створенні юрособи (170 грн) або за реєстрацію приватного підприємця (34 грн). Суми начебто невеликі. Але, окрім іншого, тепер непотрібно буде зайвий раз йти в банк. Адже раніше закон вимагав не тільки сплатити збір, але і підтвердити його сплату банківською квитанцією. Це унеможливлювало сплату збору, скажімо, за допомогою електронного платежу.

Однак реєстраційний збір, як і раніше, доведеться платити за зміни до реєстраційних документів. Зокрема, за зміну адреси ФОП сплачується 17 грн, а за реєстрацію змін до установчих документів юросіб – 51 грн.

Ще одна норма змін скасовує обов'язкову наявність у підприємця або компанії печатки. Відтепер можна на свій розсуд визначати необхідність наявності печатки. При чому, якщо спочатку, при розробці змін, передбачалося закріпити обов'язкове використання печатки при її наявності, то в кінцевому результаті від такої норми відмовилися. Адже було б незрозуміло, яким чином контрагент міг точно знати, чи є у його партнера печатка чи ні. Тепер же суб'єкт господарювання на свій розсуд може або мати печатку, або ні. Але, варто зазначити, що за наявності печатки, вона матиме силу тільки для сторін договору, але не буде – для третіх осіб.

У той же час, варто зазначити, що в нинішніх умовах загальної недовіри клієнти все одно будуть віддавати перевагу документам, що завірені печаткою, щоб зайвий раз підстрахуватися. З іншого боку, очевидно, що справжність документа, завіреного простим підписом без печатки, адвокату, який займається юридичним обслуговуванням компанії, буде складніше довести в суді. Тобто, негативна сторона таких новацій в тому, що відкриваються нові можливості для шахрайства з використанням підроблених підписів. І можна очікувати зростання кількості подібних справ в судах.

З повагою, ALVA PRIVACY Law Firm

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2020. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
facebook-logotwitter-logo