адвокатське об'єднання Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатська компанія

Проблеми державної реєстрації в зоні АТО

державна реєстрація АТО

Багато тих, хто веде бізнес, вже могли зіткнутися з проблемою неможливості здійснення тих чи інших реєстраційних дій, що проводяться державними реєстраторами, щодо юридичних осіб (підприємств, фірм) чи фізичних осіб – підприємців (ФОП), місцезнаходження (місце проживання) яких знаходиться в Донецькій або Луганській областях – на території (в зоні) проведення так званої АТО (антитерористичної операції).

Як відомо багато реєстраційних служб управлінь юстиції Донецької і Луганської областей з всім відомих причин просто не працюють, з ними відсутній міський, міжміський, мобільний зв'язок, у багатьох з них відсутнє електропостачання, Інтернет.

Передання повноважень з проведення державної реєстрації в зоні АТО

Нещодавно Державна реєстраційна служба (ДРСУ) на офіційному сайті оприлюднила інформацію про реєстраційні служби, державним реєстраторам яких тимчасово передані повноваження з проведення реєстраційних дій відносно юр. осіб (ТОВ, ПП і т.і.) або фіз. осіб – підприємців (ФОП), місцезнаходження (місце проживання) яких знаходиться в Донецькій або Луганській областях.

Так, наприклад, юр. особа або фіз. особа – підприємець, місцезнаходження (місце проживання) яких знаходиться у Ворошиловському районі Донецька, за здійсненням реєстраційних дій може звернутися до державних реєстраторів Реєстраційної служби Полтавського міськуправління юстиції у Полтавській області.

Повний список реєстраційних служб, які проводять реєстраційні дії відносно юр. осіб або фіз. осіб – підприємців, місцезнаходження (місце проживання) яких знаходиться в Донецькій або Луганській областях, можна подивитись на сайті ДРСУ.

Якщо Ви потребуєте допомоги в організації і юридичному супроводі реєстраційних дій (реєстрація, внесення змін або доповнень до установчих документів, зміна відомостей ЄДР (Єдиного держ. реєстру юридичних осіб і фіз. осіб – підприємців), підтвердження відомостей, ліквідація підприємства, припинення діяльності підприємця та ін.) або ж консультація з вказаних питань – звертайтеся до юристів і адвокатів АО "Альва Прайвесі" електронною поштою та за номерами телефонів, вказаними в контактах на сайті.

адвокатська фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2021. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16,   +38-067-777-89-01
e-mail: info@alvaprivacy.ua