Мирне врегулювання розподілу майна подружжя
Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
офіс: +38 (067) 777-89-01
моб.: +38 (066) 784-99-72
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • юридичні послуги Київ
    Ми знайдемо оптимальний шлях вирішення проблем, мінімізуючи Ваші витрати
  • юридична компанія, фірма, Київ - адвокатське об'єднання
    Досвід, якість, конфіденційність
  • адвокат, юрист, послуги, Київ
    Перемога любить старанність (підготовку)

Мирне врегулювання розподілу майна подружжя

Добровільний розподіл майна

Юристи Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі" забезпечили мирне врегулювання в позасудовому порядку сімейної справи про розподіл майна колишнього подружжя, яке було придбане за час перебування у шлюбі.

Мирне врегулювання спору стало можливим навіть, незважаючи на те, що в суді вже було раніше відкрито позовне провадження про розподіл між колишнім подружжям їх спільної сумісної власності. АО "Альва Прайвесі" захищало інтереси одного з подружжя, проти якого були спрямовані позовні вимоги.

Врегулювання сімейного спору ускладнювалося наявністю у спільній сумісній власності обтяженого іпотекою нерухомого майна, а також кредитних зобов'язань колишнього подружжя перед банком.

Наслідком мирного врегулювання спору стало залишення судом позову без розгляду, а також досягнення домовленостей сторін про порядок розпорядження спільним сумісним майном у майбутньому і порядок виконання кредитних (грошових) зобов'язань перед банком.

Необхідно також зазначити ще один позитивний момент. При такому врегулюванні спору АО "Альва Прайвесі" забезпечило для клієнта істотну економію часу і коштів - тепер клієнтові не потрібно оплачувати судові витрати і послуги адвокатів за ведення кількох судових процесів протягом декількох років.

У разі виникнення у Вас аналогічних труднощів, пов'язаних з розділом майна, подачі проти Вас подібного позову, або навпаки - при необхідності Вам пред'явити цивільний позов про розподіл спільної власності, - звертайтеся до адвоката з сімейних справ в Адвокатське об'єднання "Альва Прайвесі" і він буде шукати оптимальний шлях для вирішення Ваших проблем, мінімізуючи Ваші витрати !

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, буд. 1, оф. 251
(067) 777-89-01; (096) 599-50-95; (066) 784-99-72