адвокатське об'єднання Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатська компанія
  • Публікації
  • Мирне врегулювання розподілу майна подружжя

Мирне врегулювання розподілу майна подружжя

Добровільний розподіл майна

Юристи Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі" забезпечили мирне врегулювання в позасудовому порядку сімейної справи про розподіл майна колишнього подружжя, яке було придбане за час перебування у шлюбі.

Мирне врегулювання спору стало можливим навіть, незважаючи на те, що в суді вже було раніше відкрито позовне провадження про розподіл між колишнім подружжям їх спільної сумісної власності. АО "Альва Прайвесі" захищало інтереси одного з подружжя, проти якого були спрямовані позовні вимоги.

Врегулювання сімейного спору ускладнювалося наявністю у спільній сумісній власності обтяженого іпотекою нерухомого майна, а також кредитних зобов'язань колишнього подружжя перед банком.

Наслідком мирного врегулювання сімейного спору стало залишення судом позову без розгляду, а також досягнення домовленостей сторін про порядок розпорядження спільним сумісним майном у майбутньому і порядок виконання кредитних (грошових) зобов'язань перед банком.

Необхідно також зазначити ще один позитивний момент. При такому врегулюванні спору АО "Альва Прайвесі" забезпечило для клієнта істотну економію часу і коштів - тепер клієнтові не потрібно оплачувати судові витрати і послуги адвокатів за ведення кількох судових процесів протягом декількох років.

У разі виникнення у Вас аналогічних труднощів, пов'язаних з розділом майна, подачі проти Вас подібного позову, або навпаки - при необхідності Вам пред'явити цивільний позов про розподіл спільної власності, - звертайтеся до адвоката з сімейних справ в Адвокатське об'єднання "Альва Прайвесі" і він буде шукати оптимальний шлях для вирішення Ваших проблем, мінімізуючи Ваші витрати !

З повагою, ALVA PRIVACY Law Firm

адвокатська фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2021. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16,   +38-067-777-89-01
e-mail: info@alvaprivacy.ua