Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
Добровільний розподіл майна
Добровільний розподіл майна

Мирне врегулювання розподілу майна подружжя

Юристи Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі" забезпечили мирне врегулювання в позасудовому порядку сімейної справи про розподіл майна колишнього подружжя, яке було придбане за час перебування у шлюбі.

Мирне врегулювання розподілу спільного майна подружжя

Мирне врегулювання спору стало можливим навіть, незважаючи на те, що в суді вже було раніше відкрито позовне провадження про розподіл між колишнім подружжям їх спільної сумісної власності. АО "Альва Прайвесі" захищало інтереси одного з подружжя, проти якого були спрямовані позовні вимоги.

Врегулювання сімейного спору ускладнювалося наявністю у спільній сумісній власності обтяженого іпотекою нерухомого майна, а також кредитних зобов'язань колишнього подружжя перед банком.

Наслідком мирного врегулювання сімейного спору стало залишення судом позову без розгляду, а також досягнення домовленостей сторін про порядок розпорядження спільним сумісним майном у майбутньому і порядок виконання кредитних (грошових) зобов'язань перед банком.

Необхідно також зазначити ще один позитивний момент. При такому врегулюванні спору АО "Альва Прайвесі" забезпечило для клієнта істотну економію часу і коштів - тепер клієнтові не потрібно оплачувати судові витрати і послуги адвокатів за ведення кількох судових процесів протягом декількох років.

У разі виникнення у Вас аналогічних труднощів, пов'язаних з розділом майна, подачі проти Вас подібного позову, або навпаки - при необхідності Вам пред'явити цивільний позов про розподіл спільної власності, - звертайтеся до адвоката з сімейних справ в Адвокатське об'єднання "Альва Прайвесі" і він буде шукати оптимальний шлях для вирішення Ваших проблем, мінімізуючи Ваші витрати !

Інші матеріали про розподіл спільного майна подружжя, які можуть вас зацікавити:

З повагою, ALVA PRIVACY Law Firm

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження