Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Добровільний розподіл майна
Добровільний розподіл майна

Мирне врегулювання розподілу майна подружжя

Юристи Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі" забезпечили мирне врегулювання в позасудовому порядку сімейної справи про розподіл майна колишнього подружжя, яке було придбане за час перебування у шлюбі.

Мирне врегулювання розподілу спільного майна подружжя

Мирне врегулювання спору стало можливим навіть, незважаючи на те, що в суді вже було раніше відкрито позовне провадження про розподіл між колишнім подружжям їх спільної сумісної власності. АО "Альва Прайвесі" захищало інтереси одного з подружжя, проти якого були спрямовані позовні вимоги.

Після проведеної консультації з сімейним адвокатом стало зрозуміло, що врегулювання цього сімейного спору ускладнюється наявністю у спільній сумісній власності обтяженого іпотекою нерухомого майна, а також кредитних зобов'язань колишнього подружжя перед банком.

Наслідком мирного врегулювання такого сімейного спору щодо поділу майна при розлученні стало залишення судом позову без розгляду, а також досягнення домовленостей сторін про порядок розпорядження спільним сумісним майном у майбутньому і порядок виконання кредитних (грошових) зобов'язань перед банком.

Необхідно також зазначити ще один позитивний момент. При такому врегулюванні спору АО Альва Прайвесі забезпечило для клієнта істотну економію часу і коштів - тепер клієнтові не потрібно оплачувати судові витрати і послуги адвокатів за ведення кількох судових процесів протягом декількох років.

У разі виникнення у Вас аналогічних труднощів, пов'язаних з розподілом майна після розірвання шлюбу з подружжям, подачі проти Вас подібного позову, або навпаки - при необхідності Вам пред'явити цивільний позов про розподіл спільної власності, - звертайтеся до адвоката з сімейних справ в Адвокатське об'єднання "Альва Прайвесі" і він буде шукати оптимальний шлях для вирішення Ваших проблем, мінімізуючи Ваші витрати!

З повагою, ALVA PRIVACY Law Firm

Автор: Адвокат Тетяна Шапошнікова.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження