Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
юрист Альва Прайвесі Київ

Послуги Адвокатського об'єднання Альва Прайвесі

Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" надає юридичні послуги в Києві, Львові - повний комплекс обслуговування в сфері господарського, податкового, цивільного, кримінального, сімейного, комерційного та корпоративного права.

Зокрема, наша юридична компанія пропонує надання правової допомоги в Україні з таких питань:

 1. реєстрація бізнесу "під ключ";
 2. правовий супровід бізнесу за всіма поточними питаннями;
 3. консультації юриста та підготовка письмових висновків;
 4. досудове врегулювання спорів, судова практика;
 5. складання договорів, аналіз угод будь-якої складності;
 6. отримання ліцензій та інших дозвільних документів;
 7. представництво і захист інтересів клієнтів в суді.

Принципи надання юридичних послуг

Діємо обдумано і мудро. Детально розбираємося в законах, використовуємо необхідні професійні прийоми і інструментарій, грунтовно готуємося - робимо все, щоб захистити Ваші інтереси.
Добиваємося позитивних рішень. Використовуємо процесуальні тонкощі і стратегічне планування аж до винесення судового рішення - для нас головне, щоб воно було позитивним для Вас.
Ставимо Ваші інтереси на перше місце. Ми прагнемо до справедливості - наша адвокатська компанія має на меті відстояти Ваші законні права будь-яку ціну.
Чесні у стосунках. Наше адвокатське об'єднання об'єктивно оцінює будь-яку справу і чесно інформує про можливі перспективи.
Пропонуємо тільки необхідні послуги. Ми не схильні нав'язувати марні або непотрібні Вам пропозиції. Наша адвокатська фірма пропонує тільки те, що дасть можливість забезпечити необхідний результат.
Зорієнтовані на мінімальні витрати. Ми не прагнемо судового розгляду безперспективних справ у всіх інстанціях, щоб більше заробити. Мета нашого адвокатського об'єднання - домогтися бажаного результату в найкоротші терміни і з мінімальними витратами.
Гарантуємо конфіденційність. Надійно зберігаємо всі ваші таємниці завдяки неухильному дотриманню адвокатської етики та впровадженої комплексної системи захисту інформації від несанкціонованого доступу.

Таким чином, команда юристів адвокатської фірми "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" принципово чесна з клієнтом і тверда та наполеглива по відношенню до опонентів при вирішенні спорів. При зверненні за правовою допомогою юристи адвокатської компанії "Альва Прайвесі" допомагають в більш ніж 95% випадків.

Послуги адвокатської компанії для бізнесу

Наша юридична фірма пропонує послуги з повного обслуговування бізнесу і господарської діяльності для підприємств та приватних підприємців (фізичних осіб - підприємців) України, а також іноземних компаній.

Абонентське обслуговування Це кращий вибір отримання правової підтримки від компанії висококваліфікованих юристів на постійній (регулярної) основі, перевагами якого є зручність та універсальність разом з індивідуальним підходом.
Комплексні юридичні послуги для бізнесу Об'єднання надає максимальний спектр допомоги для бізнесу, метою якого є попередження виникнення негативних правових ситуацій (мінімізація ризиків).
Господарські справи Багатий досвід ведення судових процесів нашими фахівцями в інтересах підприємств (арбітраж) дозволяє успішно представляти і захищати права клієнтів в судах будь-яких інстанцій з комерційних спорів та в процедурі банкрутства.

Юридичні послуги: практика адвокатів АО Альва Прайвесі

Наші юристи надають якісну юридичну підтримку та послуги в наступних галузях права / напрямках практики:

Супровід бізнесу: комерційне та господарське право. Цивільне, сімейне та спадкове право.
Захист адвоката, представництво в суді. Інтелектуальна власність: захист, охорона прав.
Податкове право, захист підприємств від контролюючих органів. Корпоративне право, реєстрація, реорганізація, ліквідація фірм.
Земельні, трудові та житлові питання, операції з нерухомістю. Кримінальні провадження, виконання рішень судів, адміністративні справи.

Допомога адвокатського об'єднання в суді

Адвокати Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі" надають правову допомогу з широким переліком юридичних послуг в сфері захисту прав клієнтів в процесуальному порядку. Перелік включає:

 • консультування з судових проваджень;
 • аналіз документів перед підготовкою позову, вивчення процесуальної документації;
 • врегулювання спорів в досудовому порядку;
 • попередня усна консультація та підготовка висновків в письмовому вигляді;
 • представництво в судах, ведення господарських, цивільних, адміністративних справ та кримінальних проваджень;
 • захист інтересів в третейському суді;
 • правовий супровід адвокатом справ по стягненню боргів;
 • повний захист і ведення процедури банкрутства, вирішення податкових, трудових та корпоративних спорів;
 • робота зі справами в сфері шлюбно-сімейних відносин (аліменти, розлучення), оформлення спадщини, анулювання угод;
 • інші професійні задачі.

Послуги в Києві та у Львові від юридичної компанії Альва Прайвесі

Досягати потрібних результатів допомагає знання особливостей судових процесів і значний практичний досвід роботи юристів - більше 15 років. Мета надання адвокатських послуг нашою фірмою - максимально можливий вигідний результат для клієнта, враховуючи обставини та фактори, що впливають.

Ми часто надаємо правову допомогу та юридичні послуги в Києві - Дарницький район, Осокорки, Позняки, та у Львові. Якщо ви у від'їзді - юридична компанія допоможе вам дистанційно.

Порядок надання правової допомоги

Людина, що потребує правової допомоги адвоката, зазвичай приймає рішення скористатися підтримкою нашого адвокатського об'єднання після першої консультації з нашим юристом. Якщо ж говорити про бізнес - суб'єктів, то зазвичай таке рішення приймається після проведення відповідних переговорів.

Далі, між адвокатською компанією "Альва Прайвесі" та клієнтом в письмовій формі укладається договір про надання юридичних послуг (правової допомоги). Також може підписуватися додаток до договору з конкретизацією обсягу та суті супроводжуваних правових питань, а також - вартості послуг юриста.

Якість роботи юриста, оптимальна вартість, сумлінність та відповідальність - головні переваги співпраці з юридичною фірмою "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"!

Корисні статті юристів

Робота для юриста під час війни – дані Jooble

Робота для юриста під час війни – дані Jooble

Де і як шукають роботу, вакансії для юристів під час війни за даними Jooble. Стан ринку праці в...

Розлучення під час війни

Розлучення під час війни

Розлучення під час війни: за допомогою органів ДРАЦС, через суд. Як розлучитися в Україні під час...

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження