Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ В КИЄВІ

юридичні послуги київ

Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" було засновано і здійснює свою діяльність відповідно до вимог нового закону, що регламентує діяльність адвокатури в Україні. АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" - юридична компанія, що об'єднує досвідчених правників, які надають адвокатські та юридичні послуги в Київському регіоні.

Наша команда надає адвокатські послуги за різними напрямками. Зокрема, це представництво інтересів клієнтів в судах, зокрема в цивільних, сімейних і трудових спорах, а також в господарському, кримінальному та адміністративному процесі. При зверненні фізичних осіб або підприємств ми також надаємо й інші види правничих та консультаційних послуг.

Наша головна спеціалізація - юридичні послуги в Києві в сфері корпоративного, господарського, комерційного права (business law), правовий бізнес-консалтинг, судові процеси, податкове право, захист бізнесу від контролюючих органів, стягнення (повернення) боргів, банкрутство, інвестування та будівництво.

Принципи надання юридичних послуг

Надання юридичних послуг кваліфікованими фахівцями АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" грунтується на таких принципах як:

 • превалювання інтересів клієнта над власними інтересами об'єднання;
 • конфіденційність;
 • ✅ неухильне дотримання правил адвокатської етики;
 • ✅ а для кожного клієнта - індивідуальний підхід;
 • справедлива вартість юридичних послуг - відповідно до складності правової ситуації та обсягу послуг.

Юридичне обслуговування АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" відрізняється використанням різних його форм, зокрема дистанційного. Крім цього, фахівці АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" часто для надання юридичних послуг виїжджають безпосередньо до клієнта (в його офіс). Цим для клієнта досягається економія часу і грошей.

Звертайтеся до АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" і Ви з мінімальними витратами знайдете оптимальний шлях для вирішення Ваших проблем!

Наші клієнти

Обслуговування та юридичні послуги для бізнесу

АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" пропонує повний юридичний супровід (обслуговування) підприємницької діяльності (бізнесу) для підприємств і приватних підприємців (фізичних осіб - підприємців), що іменується також як правовий бізнес-консалтинг.

 

Абонентське обслуговування

Абонентське обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування від Адвокатського об'єднання «Альва Прайвесі» - це найкращий вибір отримання юридичних послуг на постійній (регулярної) основі бізнес-суб'єктами, перевагами якого є зручність і універсальність разом з індивідуальним підходом

Комплексні юридичні послуги для бізнесу

Комплексні юридичні послуги для бізнесу

Наша компанія надає максимальний спектр (перелік) юридичних послуг для бізнесу (організаціям, підприємствам, підприємцям), основною метою яких є попередження виникнення негативних правових ситуацій (мінімізація можливих ризиків)

Адвокат з господарських справ і спорів

Адвокат з господарських справ і спорів

Великий практичний досвід ведення судових процесів у господарських справах нашими юристами дозволяє АО "Альва Прайвесі" успішно здійснювати супровід наших клієнтів та представництво їх інтересів в судах всіх інстанцій у господарських спорах

Юридичні послуги в Києві з представництва в суді

АО «Альва Прайвесі» надає широкий спектр юридичних послуг в Києві досвідченими адвокатами в сфері представництва в суді по господарським, кримінальним, цивільним, адміністративним й іншим справам. До таких послуг відносяться:

 • юридична консультація по судовим спорам;
 • аналіз процесуальних та інших документів по судовій справі;
 • досудове врегулювання спірних питань, арбітраж;
 • представництво в суді в господарському, кримінальному, адміністративному, цивільному процесі, а також в третейських судах;
 • стягнення боргів в судовому порядку або супровід судових справ будь-яких інших категорій;
 • захист і представництво в судах всіх інстанцій в кримінальному провадженні;
 • супровід процедури банкрутства, повне ведення трудових, податкових, цивільних, корпоративних спорів;
 • робота зі справами у сфері спадкування та шлюбно-сімейних відносин, з питань розподілу майна, визнання права власності тощо;
 • оскарження дій та рішень суб'єктів владних повноважень, визнання недійсними різних угод (договорів) тощо;
 • інші судові процеси, які згідно з законом або за дорученням клієнта потребують професійної правової допомоги.

Потрібно звернути увагу на те, що знання всіх тонкощів судового процесу, а також великий практичний досвід представництва інтересів суб'єктів господарювання та фізичних осіб в суді, дозволяють юристам АО «Альва Прайвесі» досягати бажаних результатів в кожній конкретній справі.

При цьому основною метою роботи команди АО «Альва Прайвесі» під час представництва інтересів наших клієнтів в суді є отримання для клієнта найбільш вигідного результату в ситуації, що склалася.

Райони, в яких ми часто надаємо юридичні послуги в Києві - Позняки, Осокорки, Дарницький район. Якщо ви у від'їзді - допоможемо дистанційно.

Висока якість роботи юристів, оптимальна вартість, добросовісність і відповідальність - головні переваги співпраці з юридичною компанією «АЛЬВА ПРАЙВЕСІ»!

Останні публікації

Податок на продаж вживаних автомобілів збільшено

Податок на продаж вживаних автомобілів збільшено

В Україні набув чинності ухвалений раніше податковий законопроєкт №1210, в якому частина змін торкнулась і автомобільної сфери. Тепер при продажу чи обміні 3 та більше транспортних засобів протягом року доведеться платити податок в розмірі 18%.

Життя бізнесу в 2020 році в умовах карантину (COVID-19)

Життя бізнесу в 2020 році в умовах карантину (COVID-19)

З 12 березня 2020 року по всій території України було запроваджено карантин у звязку з пандемією коронавірусу COVID-19. З 22 травня по 22 червня 2020 року відбувається послаблення в рамках «адаптивного карантину». Життя українців і бізнесу поділилося на «до» та «після». Про зміни, у т.ч. правові, читайте у нашій статті.

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2020. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);