Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Сімейні справи

Сімейне право

Потребуєте кваліфікованих послуг юриста у справі, що стосується сімейного права? Команда адвокатів "Альва Прайвесі" здатна надійно захистити ваші правові інтереси в такій ситуації.

Послуги АО "Альва Прайвесі" по сімейному праву

Основними напрямками діяльності Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі" у сфері сімейних справ є:

  • складання шлюбних контрактів;
  • судові процеси щодо розірвання шлюбу;
  • питання, пов'язані з отриманням або поділом майна;
  • стягнення аліментів, компенсацій витрат на дитину.

Розірвання шлюбу, розлучення. Послуги адвоката

Пропонуємо Вам послуги при розлученні в Києві: консультація, правова допомога при розірванні шлюбу, повний юридичний супровід судового процесу.

Послуги адвоката по стягненню аліментів

Потрібні послуги юриста з аліментних зобов'язань, шукаєте досвідченого фахівця? Послуги по стягненню аліментів, консультація, представництво в суді.

Юрист з сімейних справ

Ви шукаєте адвоката з сімейних справ (спорів)? Наша команда може запропонувати Вам юридичну консультацію і представництво в судовому процесі.

Складання шлюбного договору

Щоб уникнути спірних питань і проблем в майбутньому на зорі подружнього життя пари між собою укладають спеціальний договір - шлюбний контракт.

Юридична консультація з сімейного права

Юридична консультація з сімейного права від адвоката, допомога юриста Альва Прайвесі: онлайн, дистанційно, по телефону

Допомога юриста в сфері сімейного права

Адвокати адвокатської фірми "Альва Прайвесі" - це не тільки експерти з судових процесів щодо розірвання шлюбу або з сімейного права. В першу чергу це юридичні фахівці, які здатні запобігти негативним наслідкам від поспішних дій і необдуманих правових рішень.

Якщо ви ще тільки плануєте вступити у шлюб, ми допоможемо вам завчасно підготуватися так, щоб не піддати юридичним ризикам ваше майно - як те, яким ви володієте нині, так і те, яке придбаєте в майбутньому. Якщо ж ви вже перебуваєте у шлюбі, то наша команда здатна допомогти вам у вирішенні інших сімейно-майнових питань в юридичній площині.

Якщо ж ви задумалися над розлученням, то перш ніж здійснювати будь-які юридично значимі дії, зверніться до нас. Завдяки своєчасній кваліфікованій консультації юриста ви зможете оцінити, наскільки продуманий ваш план дій і чи достатньо підготовлений грунт для відповідальних юридичних кроків.

Якщо ви не впевнені в тому, які правові наслідки можуть настати від тих чи інших ваших дій, замовте послуги адвоката в сфері сімейного права. Це дозволить не зробити необачних вчинків і своєчасно відмовитися від ризикованих задумів.

З повагою - юридична компанія "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" (м. Київ)

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження