Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Захист персональних даних та конфіденційність

Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" використовує ресурс Google Analytics для збору, обробки та зберігання інформації про унікальних користувачів цього веб-сайту. Це включає в себе, зокрема, збір даних про використання цього сайту унікальними користувачами та створення статистики, що відображає стать, вік, місцезнаходження, а також джерела трафіку та шлях користувача на цьому веб-сайті.

При цьому, такі персональні дані як ім'я користувача та інші, які б дозволили ідентифікувати особу, не входять до інформації, що збирається та обробляється АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" на цьому сайті.

Наше адвокатське об'єднання забезпечує конфіденційність і захист всієї використовуваної інформації та даних. Статистична інформація і дані про користувачів сайту, зібрані та оброблені АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ", не підлягають розголошенню, охороняються законом, у тому числі й від несанкціонованого доступу.

Збір і обробка даних для юридичних послуг

Збір та обробка даних проводиться виключно з метою формування статистики та аналітики щодо споживачів правової допомоги і в необхідному для цього обсязі, а також для поліпшення розміщеної авторами інформації та інтерфейсу цього сайту, для оптимізації маркетингових заходів щодо виявлення і надання найбільш затребуваних юридичних послуг адвокатами АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ".

Використовуючи цей сайт, ви надаєте згоду на збір та обробку вищеописаних персональних даних про вас. Якщо ви не надаєте своєї згоди на збір такої інформації вищеописаним чином, то ви повинні припинити використовувати цей веб-сайт та змінити налаштування конфіденційності на своєму пристрої.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження