Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
консультація адвоката з розлучення

Розірвання шлюбу (розлучення)

Розірвання шлюбу - досить складний процес. Стандартна процедура насправді може втілити міф про Сізіфа. І незавидна роль бідолахи, який довго і безуспішно намагався закотити величезний камінь на гору, буде належати Вам.

Розлучення також передбачає купу безглуздої на перший погляд роботи. Так, наприклад, будь-яка неточність при заповненні заяви може збільшити термін розірвання шлюбу на кілька місяців. І це не пусті слова, такі висновки грунтуються на багаторічному досвіді роботи наших спеціалістів.

Стандартна процедура розлучення (в позасудовому порядку) передбачає звернення обома з подружжя зі спільною заявою до органів ДРАЦС, такий порядок розірвання шлюбу вимагає вашої особистої присутності, проте є достатньо недорогим та швидким.

Якщо пройти процедуру розірвання шлюбу через органи ДРАЦС ви можете самостійно, то розлучитись через суд звичайній людині самостійно не так просто з огляду на більшу складність процедури та документів, які необхідно правильно скласти та своєчасно і відповідному порядку подати до суду. Тому адвокатське об'єднання Альва Прайвесі пропонує вам послуги саме розірвання шлюбу у судовому порядку.

Які документи потрібні (необхідні адвокату) для розлучення через суд?

Для замовлення послуг адвоката з розлучення через суд Вам потрібно буде підготувати наступні документи та інформацію:

 1. ваш паспорт (громадянина України): всі заповнені сторінки (копія або у сканованому вигляді);
 2. ваш податковий ідентифікаційний номер (копія або у сканованому вигляді);
 3. якщо паспорт у вигляді пластикової ID-картки, то додатково надається довідка про реєстрацію місця проживання (копія або у сканованому вигляді);
 4. адреса реєстрації вашого місця проживання та адреса вашого фактичного проживання;
 5. у разі реєстрації переселенця в якості ВПО також необхідно надати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (копія або у сканованому вигляді);
 6. ваші актуальні номер мобільного телефону та адреса електронної пошти (для зв'язку з вами як адвоката, так і співробітників суду);
 7. весь вищенаведений перелік (пункти 1, 2, 3, 4, 5, 6) щодо вашого чоловіка / дружини – опціонально, за узгодженням з адвокатом;
 8. свідоцтво про шлюб / про реєстрацію шлюбу (в оригіналі, а якщо він відсутній, то копія або у сканованому вигляді);
 9. свідоцтво про народження – на всіх неповнолітніх дітей (копії або у сканованому вигляді);
 10. інформація з якого місяця та якого року ви з вашою дружиною (вашим чоловіком) не проживаєте разом, фактично припинили шлюбні відносини;
 11. інформація з ким із батьків залишиться проживати дитина (діти);
 12. інформація про наявність у вас електронного цифрового підпису: наприклад, згенерований через Приват24 або "Дія Підпис" (для можливості підписання договору про надання правової допомоги адвоката дистанційно, онлайн);
 13. якщо за розлученням звертається іноземець, то необхідно мати паспорт іноземної держави для виїзду за кордон, посвідку на постійне місце проживання в Україні (опціонально) – з офіційним нотаріально посвідченим перекладом на українську мову.

✔️ Вище перелічені документи та інформацію вам необхідно буде надати нашому юристу для наступної підготовки ним проектів відповідних процесуальних документів для подальшого звернення до суду з заявою про розірвання шлюбу.

Вартість пакетів послуг юриста з розірвання шлюбу

Безумовно, на практиці розлучення супроводжується багатьма індивідуальними тонкощами, тому, самостійно готуючи та подаючи документи до суду, люди часто припускаються помилок, що несуть свої ризики, зокрема й суттєве затягування процесу. Тому ми пропонуємо скористатися такими сучасними пакетами юридичних послуг як: "розлучення онлайн", розірвання шлюбу дистанційно і підготовка позову до суду "під ключ".

Однак можна констатувати: якщо Вам знадобився адвокат зі справ про розірвання шлюбу, то найімовірніше у Вашій ситуації також не все гладко. При цьому є і хороші новини: в "Альва Прайвесі" Ви завжди знайдете доступну та кваліфіковану юридичну допомогу, Вам запропонують недорогі пакети послуг - пакетні пропозиції.

Юрист з розлучень від Альва Прайвесі не склеїть розбиту чашку, однак подбає про те, щоб ви не поранилися осколками. Ви можете розраховувати як на ефективні точкові рішення, так і комплексні юридичні послуги, які включають правовий супровід на час всього процесу, аналіз ситуації адвокатом, поточні правові рекомендації та юридичні консультації від наших експертів.

Які юридичні питання допоможе вирішити адвокат з розлучень?

рішення суду про розлучення

 • ✅ Розірвання шлюбу зі згодою обох з подружжя або без такої;
 • ✅ Розподіл майна;
 • ✅ Питання опіки над дітьми;
 • Виплата аліментів;
 • ✅ Повний юридичний супровід всіх судових процедур;
 • ✅ Складання необхідних вам документів: заяв, скарг, повідомлень, клопотань, листів тощо;
 • ✅ Супровід розірвання шлюбу досвідченими адвокатами, якщо Ви знаходитесь за кордоном; так само й коли один або обидва з подружжя перебувають за кордоном і не бажають чи не можуть приїхати в Україну для розлучення через органи ДРАЦС.
 • ✅ Якщо є діти та без дітей під час війни / військового (воєнного) стану.

Як свідчить практика, кожен зазначений пункт включає десятки різних життєвих обставин, на які не вистачить однієї статті.

При цьому достатньо розуміти, що в "Альва Прайвесі" Вам допоможуть вирішити будь-які юридичні питання, пов'язані з розірванням шлюбу в Києві та по всій Україні без вашої присутності в суді, у тому числі й "online".

Досвідчений юрист проведе аналіз документації і подбає про те, щоб дуже стресова процедура пройшла максимально швидко, гладко і з позитивним для Вас результатом.

Поділ майна подружжя при розлученні

У разі розлучення багато пар, якщо не було укладено шлюбний договір, чекає розподіл майна. Допомогти в цій справі вам зможе грамотний і досвідчений фахівець.

Розірвання шлюбу в судовому порядку

Найкращий варіант - розв'язання всіх проблем у позасудовому порядку. Але, якщо не вийшло полюбовно, доведеться проходити процедуру розлучення через суд.

Юридична допомога при розлученні

Консультація юриста з розлучень Відвертість з клієнтом - головний пріоритет нашої фірми. Правове консультування допоможе Вам поглянути на ситуацію в юридичній площині. Ви дізнаєтеся, на що можете розраховувати в тій чи іншій ситуації і скільки часу це займе. Консультація спеціаліста - правника також допоможе Вам прийняти рішення про необхідність і обсяг подальшої юридичної допомоги.
Мирне врегулювання конфлікту Розлучення при обопільній згоді значно прискорює процедуру. Однак існує безліч нюансів, які можуть стати причиною затримки процесу. Щоб розірвання шлюбу пройшло без неприємних сюрпризів, Вам знадобиться правова допомога юриста.
Представництво в суді Конфлікт інтересів подружжя стає причиною судового засідання. Кваліфікована юридична допомога адвоката при розлученні в Києві значно спростить для Вас прийдешній процес. При бажанні в деяких ситуаціях Вам навіть не доведеться приходити в зал суду. Ваші інтереси буде представляти грамотний адвокат, що спеціалізується на питаннях розірвання шлюбу.

Чому за розірванням шлюбу варто звернутися до нас?

юрист з розірвання шлюбу

 1. Адвокатська таємниця. У "Альва Прайвесі" Ваша персональна інформація закрита від сторонніх очей також надійно, як секретні шифровки спецслужб. Наша юридична фірма завжди строго дотримується конфіденційності клієнтів.
 2. Вузька спеціалізація. Юристи "Альва Прайвесі" мають багатий профільний досвід. Це справжні професіонали - юристи з сімейних справ, які знають, як на практиці домогтися потрібного результату.
 3. Помірна ціна. Послуги юриста з розлучень платні. Однак це дуже доступне вкладення, яке заощадить не тільки час, а й нерви. Крім того, в деяких випадках фінансова вигода від юридичної допомоги куди більше, ніж вартість послуг адвоката при розлученні.

Вартість юридичних послуг з розірвання шлюбу

Найменування послугиЦіна
Усна консультація юриста телефоном 800,00 грн.
Усна юридична консультація в офісі 1200,00 грн.
Підготовка позовної заяви про розірвання шлюбу (без подання до суду) 2500,00 грн.
Оформлення і подача заяви, клопотання або відзиву (з усіма додатками) до суду від 1000,00 грн.
Поїздка до суду для участі в судовому розгляді від 3000,00 грн. / 1 судодень
Поїздка до суду з іншою метою від 1500,00 грн. / 1 поїздка
Послуга "розлучення онлайн" / стандарт 4000,00 грн.
Послуга "розлучення під ключ" дистанційно, без вашої присутності в суді 5500,00 грн.
Пакет "Преміум": повне ведення адвокатом вашої справи про розірвання шлюбу в суді першої інстанції 10500,00 грн. (за весь комплекс послуг юристів)

Вартість роботи нашого фахівця є доступною для всіх верств населення і окупається якістю послуг, що надаються. Адвоката з розлучень в Києві, ціна послуг якого вам сподобається, ви можете найняти в нашому адвокатському об'єднанні в будь-який час.

Розлучення дистанційно, онлайн, під час війни, за кордоном

Зверніть увагу, що адвокатська компанія ALVA PRIVACY на час дії воєнного (військового) стану також надає і дистанційні юридичні послуги, в тому числі і щодо розлучення, тобто Ви можете під час війни розлучитися дистанційно / онлайн, перебуваючи за кордоном і не повертаючись в Україну.

Таким чином, не важливо де ви зареєстровані (Київ, Львів або інше місто), фактично знаходитесь чи проживаєте зараз (під час війни ви можете перебувати взагалі за кордоном), наш юрист готовий підготувати для вас всі документи онлайн і приступити до роботи з розірвання шлюбу прямо зараз!

Отже, якщо Ви хочете, щоб шлюборозлучний процес пройшов максимально гладко, з мінімальними ризиками, дистанційно та "під ключ", просто зв'яжіться з нашими експертами будь-яким зручним для Вас способом.

Чекаємо на Ваші дзвінки та заявки на пошті або у всіх популярних месенджерах за тел. +380677778901.

Інші матеріали щодо розлучення, які можуть вас зацікавити:

Автор: Адвокат Тетяна Шапошнікова.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження