АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

АЛЬВА ПРАЙВЕСІ

Досвід, якість, конфіденційність!

Адвокат з розірвання шлюбу (розлучення)

послуги адвоката при розлученні

Розірвання шлюбу - досить складний процес. Стандартна процедура насправді може втілити міф про Сізіфа. І незавидна роль бідолахи, який довго і безуспішно намагався закотити величезний камінь на гору, буде належати Вам.

Розлучення також передбачає купу безглуздої на перший погляд роботи. Так, наприклад, будь-яка неточність при заповненні заяви може збільшити термін розірвання шлюбу на кілька місяців.

Безумовно, розлучення супроводжується багатьма індивідуальними тонкощами. Тому ми пропонуємо скористатися такими сучасними пакетами юридичних послуг як: "розлучення онлайн", розірвання шлюбу дистанційно і підготовка позову до суду "під ключ".

 

Вартість пакетів послуг з розірвання шлюбу

 

Однак якщо Вам знадобився адвокат зі справ про розірвання шлюбу, напевно у Вашій ситуації також не все гладко. При цьому є і хороші новини: в "Альва Прайвесі" Ви завжди знайдете доступну та кваліфіковану юридичну допомогу.

Юрист з розлучень від Альва Прайвесі не склеїть розбиту чашку, однак подбає про те, щоб ви не поранилися осколками. Ви можете розраховувати як на ефективні точкові рішення, так і комплексні юридичні послуги, які включають правовий супровід на час всього процесу.

Які юридичні питання допоможе вирішити адвокат з розлучень?

розірвання шлюбу

  • ✅ Розірвання шлюбу зі згодою або без такої одного з подружжя;
  • ✅ Розподіл майна;
  • ✅ Питання опіки над дітьми;
  • Виплата аліментів;
  • ✅ Повний юридичний супровід всіх судових процедур;
  • ✅ Складання необхідних вам документів: заяв, скарг, повідомлень, клопотань, листів тощо.

Кожен зазначений пункт включає десятки різних життєвих обставин, на які не вистачить і однієї статті.

При цьому достатньо розуміти, що в "Альва Прайвесі" Вам допоможуть вирішити будь-які юридичні питання, пов'язані з розірванням шлюбу в Києві та по всій Україні без вашої присутності в суді, у тому числі й "online".

Досвідчений юрист подбає про те, щоб дуже стресова процедура пройшла максимально швидко, гладко і з позитивним для Вас результатом.

Поділ майна подружжя при розлученні

У разі розлучення багато пар, якщо не було укладено шлюбний договір, чекає розподіл майна. Допомогти в цій справі вам зможе грамотний і досвідчений фахівець.

Розірвання шлюбу в судовому порядку

Найкращий варіант - розв'язання всіх проблем у позасудовому порядку. Але, якщо не вийшло полюбовно, доведеться проходити процедуру розлучення через суд.

Юридична допомога при розлученні

Консультація юриста з розлучень Відвертість з клієнтом - головний пріоритет нашої фірми. Правове консультування допоможе Вам поглянути на ситуацію в юридичній площині. Ви дізнаєтеся, на що можете розраховувати в тій чи іншій ситуації і скільки часу це займе. Консультація спеціаліста - правника також допоможе Вам прийняти рішення про необхідність і обсяг подальшої юридичної допомоги.
Мирне врегулювання конфлікту Розлучення при обопільній згоді значно прискорює процедуру. Однак існує безліч нюансів, які можуть стати причиною затримки процесу. Щоб розірвання шлюбу пройшло без неприємних сюрпризів, Вам знадобиться правова допомога юриста.
Представництво в суді Конфлікт інтересів подружжя стає причиною судового засідання. Кваліфікована юридична допомога адвоката при розлученні в Києві значно спростить для Вас прийдешній процес. При бажанні в деяких ситуаціях Вам навіть не доведеться приходити в зал суду. Ваші інтереси буде представляти грамотний адвокат, що спеціалізується на питаннях розірвання шлюбу.

Чому за розірванням шлюбу варто звернутися до нас?

юрист з розлучення

  1. Адвокатська таємниця. У "Альва Прайвесі" Ваша персональна інформація закрита від сторонніх очей також надійно, як секретні шифровки спецслужб. Наша юридична фірма завжди строго дотримується конфіденційності клієнтів.
  2. Вузька спеціалізація. Юристи "Альва Прайвесі" мають багатий профільний досвід. Це справжні професіонали - юристи з сімейних справ, які знають, як на практиці домогтися потрібного результату.
  3. Помірна ціна. Послуги юриста з розлучень платні. Однак це дуже доступне вкладення, яке заощадить не тільки час, а й нерви. Крім того, в деяких випадках фінансова вигода від юридичної допомоги куди більше, ніж вартість послуг адвоката при розлученні.

Вартість юридичних послуг з розірвання шлюбу - 2022

Найменування послугиЦіна
Усна консультація юриста 700,00 грн. (при замовленні інших послуг - безкоштовно)
Підготовка позовної заяви до суду про розірвання шлюбу "під ключ" 1500,00 грн.
Оформлення і подача заяви, клопотання або відзиву (з усіма додатками) до суду 1000,00 грн.
Поїздка до суду для участі в судовому розгляді 1500,00 грн. / 1 судодень
Поїздка до суду з іншою метою 800,00 грн. / 1 поїздка
Послуга "розлучення онлайн" 1500,00 грн.
Послуга "розлучення під ключ" дистанційно, без вашої присутності в суді 4000,00 грн.
Пакет "Преміум": повне ведення адвокатом вашої справи про розірвання шлюбу в суді першої інстанції 10000,00 грн. (за весь комплекс послуг юристів)

Вартість роботи нашого фахівця є доступною для всіх верств населення і окупається якістю послуг, що надаються. Адвоката з розлучень в Києві, ціна послуг якого вам сподобається, ви можете найняти в нашому адвокатському об'єднанні в будь-який час. Зверніть увагу, що компанія також надає і дистанційні юридичні послуги, в тому числі і щодо розлучення.

Отже, якщо Ви хочете, щоб шлюборозлучний процес пройшов максимально гладко, дистанційно та "під ключ", просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Наш юрист готовий підготувати для вас всі документи онлайн і приступити до роботи з розірвання шлюбу прямо зараз!

Чекаємо на Ваші дзвінки та заявки на пошті.

З повагою - ALVA PRIVACY Law Firm

адвокатська фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження