Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
Цивільне право

Цивільне право

Вам потрібна кваліфікована правова допомога в цивільному спорі? Наша команда досвідчених адвокатів готова надати вам надійний юридичний захист у справі будь-якої складності.

Послуги АО "Альва Прайвесі" у цивільних справах

Основними напрямками діяльності Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі" у сфері цивільного права є:

  • питання, пов'язані з придбанням та відчуженням житлової і комерційної нерухомості;
  • житлові питання, що стосуються підтвердження власності, розподілу, оренди, приватизації, перепланування, реєстрації;
  • ДТП, стягнення компенсацій і страхових виплат, захист від незаконних дій та рішень співробітників поліції;
  • захист інтересів власників і орендарів земельних ділянок;
  • спадкові справи.

Адвокат з цивільних справ

Юридична консультація з цивільних питань. Представництво інтересів, повне ведення цивільних процесів в судах усіх інстанцій. Вирішення майнових спорів.

Земельні справи і спори

Консультація і перевірка документації, захист інтересів в суді щодо земельних спорів. Супровід угод із землею. Оренда, купівля-продаж, обмін ділянок.

Спадкові справи і спори

Консультація досвідченого юриста зі спадкових справ, представництво і захист інтересів клієнта в суді. Допомога адвоката, інші послуги юриста по спадщині.

Прийняття спадщини

Оформлення спадщини: строк подання заяви про прийняття спадщини, які документи потрібні. Допомога та консультаційний супровід процедури адвокатом, вартість послуг юриста.

Юристи з нерухомості

Супровід угод купівлі-продажу, оренди та інших. Юридична консультація, перевірка документів забудовника (продавця), представництво інтересів в державних органах.

Житлові питання і спори

Консультація юриста з житлових справ, представництво і захист інтересів в суді по житловим спорам. Оренда житла, реєстрація, виселення та інші питання.

Юридична консультація (Київ)

Консультації фізичним особам письмово, усно і телефоном - це економія маси часу, сил і засобів. Письмові юридичні висновки. Повна конфіденційність.

Адвокат з ДТП в Києві

Консультації та підтримка автовласників при ДТП. Стягнення збитків, страхових виплат, експертизи. Захист у справах про адміністративні правопорушення.

Юридична перевірка нерухомості, землі, будівництва

Аудит землі, нерухомості перед купівлею: перевірка об'єктів нерухомого майна, земельних ділянок, незавершеного будівництва

Допомога юриста у сфері цивільного права

Пожежу простіше попередити, ніж загасити. Якщо ви збираєтеся прийняти відповідальне рішення, проконсультуйтеся з нашими юристами - і ви будете чітко уявляти можливі негативні наслідки від прийняття вами того чи іншого рішення.

Однак, якщо цивільно-правовий конфлікт вже стався, і вам необхідна допомога у відстоюванні своїх законних інтересів, наша команда адвокатів з цивільних справ надасть вам будь-яке можливе сприяння. Ми ретельно вивчимо вашу справу, і, якщо в законах України є лазівки, які б дозволили вирішити результат суперечки на вашу користь, - обов'язково скористаємося ними.

Ціни на послуги адвоката в сфері цивільного права залежать від ступеня складності справи і обсягу роботи юриста. Однак ви можете бути впевнені, що вартість послуг в нашій юридичній компанії не завищена, а кожну вашу копійку наша команда чесно відпрацює і докладе всіх зусиль, щоб відстояти ваші права.

З повагою - Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження