Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Відповідальність

Ні Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ", ані його учасники (власники) чи співробітники, не несуть жодної відповідальності за достовірність та наслідки використання інформації, що міститься на сторінках веб-сайту, у тому числі за можливі збитки (шкоду), що завдані внаслідок використання такої інформації.

Характер інформації на сайті

Інформація, що розміщена на сторінках веб-сайту, носить лише загальний інформативний характер і не може розцінюватися як професійна юридична консультація чи роз'яснення адвоката з правових питань.

Інформація, розміщена на сторінках цього сайту, може включати гіперпосилання чи посилання на зовнішні (інші) веб-сайти, що належать третім особам. Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" не несе відповідальність за зміст та достовірність будь-якої інформації, яка міститься на таких зовнішніх веб-сайтах.

Зобов'язання надавати юридичні послуги

Вартість (ціна) послуг адвокатів і юристів АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ", зазначена на цьому сайті, носить лише приблизний довідковий характер, розміщена виключно для зручності і більшої інформованості відвідувачів сайту, але ні в якому разі не зобов'язує учасників, власників, працівників, юристів або адвокатів АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" забезпечувати правову допомогу або надавати юридичні послуги за такою (зазначеною) вартістю (ціною).

Права та зобов'язання адвокатів і юристів адвокатського об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ", а також відповідальність за неналежне виконання ними своїх обов'язків, встановлюється законом та відповідним договором про надання правової допомоги, укладеним з клієнтом (споживачем юридичних послуг) в письмовій формі.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження