Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Відповідальність

Ні Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ", ані його учасники (власники) чи співробітники, не несуть жодної відповідальності за достовірність та наслідки використання інформації, що міститься на сторінках веб-сайту, у тому числі за можливі збитки (шкоду), що завдані внаслідок використання такої інформації.

Характер інформації на сайті

Інформація, що розміщена на сторінках веб-сайту, носить лише загальний інформативний характер і не може розцінюватися як професійна юридична консультація чи роз'яснення адвоката з правових питань.

Інформація, розміщена на сторінках цього сайту, може включати гіперпосилання чи посилання на зовнішні (інші) веб-сайти, що належать третім особам. Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" не несе відповідальність за зміст та достовірність будь-якої інформації, яка міститься на таких зовнішніх веб-сайтах.

Зобов'язання надавати юридичні послуги

Вартість (ціна) послуг адвокатів і юристів АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ", зазначена на цьому сайті, носить лише приблизний довідковий характер, розміщена виключно для зручності і більшої інформованості відвідувачів сайту, але ні в якому разі не зобов'язує учасників, власників, працівників, юристів або адвокатів АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" забезпечувати правову допомогу або надавати юридичні послуги за такою (зазначеною) вартістю (ціною).

Права та зобов'язання адвокатів і юристів адвокатського об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ", а також відповідальність за неналежне виконання ними своїх обов'язків, встановлюється законом та відповідним договором про надання правової допомоги, укладеним з клієнтом (споживачем юридичних послуг) в письмовій формі.

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження