Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

юридичні послуги Альва Прайвесі

Юридичні послуги

Україна нормативно закріпила принцип законності, однак для ефективного захисту прав та свобод підприємствам і громадянам потрібні якісні юридичні послуги.

У Києві та найближчих до нього регіонах ви можете отримати допомогу юриста конфіденційно і високої якості, співпрацюючи з адвокатським об'єднанням "Альва Прайвесі".

Які переваги юридичних послуг від Альва Прайвесі?

Кращі адвокатські фірми мають ряд безперечних достоїнств, наше адвокатське об'єднання не тільки не відстає від них, а й значною мірою перебуває попереду. Серед таких переваг слід окремо виділити:

Конфіденційність Інформація, отримана від клієнта, нашими адвокатами не розголошується.
Компетентність Висока кваліфікація і багатий досвід практичної роботи наших юристів, надання якісної правової підтримки і послуг в будь-якій ситуації як підприємствам, так і фізичним особам.
Оптимальні ціни Вартість юридичних послуг повинна бути доступною і відповідати якості. Наші тарифи не завищені, ми ретельно стежимо, щоб наші ціни у порівнянні з іншими юр. фірмами не були високими, і встановлюємо розцінки відповідно до складності допомоги, що надається, та кваліфікації персоналу.
Організаційно-правова форма Наша компанія створена і веде діяльність в формі адвокатського об'єднання, що надає додаткові переваги.

Напрямки юридичних послуг

При зверненні в АО "Альва Прайвесі" Ви маєте можливість отримати юридичні послуги високої якості від досвідчених юристів і адвокатів в багатьох питаннях, за різними напрямками і галузями права.

Юридичний супровід бізнесу Господарське і комерційне право
Цивільне право Сімейні правовідносини
Захист адвоката і представництво Інтелектуальна власність
Реєстрація, реорганізація і ліквідація Податкове право та контролюючі органи

Які послуги юристи надають в Києві?

Наше адвокатське об'єднання в Києві надає послуги юристів в різних галузях юриспруденції, при цьому пріоритетними для нас є:

 • Повернення боргів - їх примусове стягнення, а також врегулювання кредиторської та/або дебіторської заборгованості, представництво і захист інтересів в судах Києва та по всій Україні, організація і забезпечення правового супроводу.
 • Вирішення спорів до судового розгляду, претензійно-позовна робота, супровід примусового виконання судових рішень, процедур банкрутства та ін.
 • Обслуговування господарської діяльності підприємства - ділове листування, експертиза угод і договорів з контрагентами, супровід їх виконання та укладення, участь в переговорах, консультування з поточних питань, підготовка запитів та відповідей на запити державних органів і інше правове забезпечення бізнесу.
 • Дистанційні консультації - наше бюро здатне підтримувати клієнтів віддалено і онлайн, допомагаючи за допомогою засобів електронної пошти та будь-яких інших технічних засобів зв'язку.
 • Ведення кримінальних, адміністративних та інших процесів - адвокати нашої фірми ніколи не залишать у складній ситуації в столиці або області, а дистанційно - по всій Україні.
 • Правовий аналіз договірної документації, процесуальних та інших документів по судових справах.
 • Надання послуг в області оподаткування, укладення угод і договорів, оскарження незаконних дій контролюючих органів.
 • Адвокатська допомога за різними напрямками в сфері цивільних правовідносин, у сфері нерухомості, по житловим, земельним і спорах інших категорій.
 • Наша організація допоможе у вирішенні проблем, пов'язаних з трудовими правовідносинами, стягненні заборгованості по зарплаті, поновленні на роботі та іншим трудовим спорам.
 • Якщо виникнуть проблеми в сімейних правовідносинах, звертайтеся до адвокатів в офіс нашої компанії.
 • У веденні кримінальних справ, якщо такі раптом будуть на вашому життєвому шляху, хороший фахівець від нашої компанії вам буде необхідний.
 • Всі аспекти господарського і комерційного права ми візьмемо на себе, наші юридичні консультації завжди конфіденційні і кваліфіковані.
 • Кадровий аутсорсинг і аудит, допомога в розробці та веденні кадрової документації.
 • Довідки юристів з будь-яких питань законодавства, проведення правового аудиту, Due Diligence, супровід інвестиційних проектів.
 • Організація такого класу, як наша, надасть вам будь-яку необхідну адвокатську підтримку.

Юридичні послуги від Альва Прайвесі: якість, досвід, кваліфікація

Альва Прайвесі - це компанія широкого спектру правового супроводу, тобто ми можемо завдяки досвіду і високій кваліфікації своїх співробітників надати допомогу і захист в практично будь-якій ситуації.

Райони, в яких ми часто надаємо юридичні послуги - це Позняки, Осокорки, Дарницький район та інші округи столиці України. Якщо ви не в столиці - допоможемо віддалено.

Звертайтеся до нас за допомогою через сайт нашої адвокатської фірми, де вказані наші телефони, адреси та інша необхідна клієнтам інформація. Ми гарантуємо вам надання найякісніших юридичних послуг.

З нами будьте впевнені в тому, що юрист надасть правову підтримку конфіденційно і високої якості.

З повагою - АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження