Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

послуги адвоката і представництво

Послуги адвоката і представництво в суді

Вашим законним правам та інтересам щось загрожує або ви просто не знаєте, як грамотніше з юридичної точки зору вчинити в тій чи іншій ситуації? Скористайтеся професійними послугами юристів.

Що б не відбувалося, якою б незрозумілою, складною і важкою не була б ситуація, ви завжди можете розраховувати на те, що адвокати "Альва Прайвесі" організують теплий прийом, ретельно вникнуть у проблему, знайдуть оптимальне рішення і обов'язково допоможуть.

Послуги адвоката від АО "Альва Прайвесі"

Надання нашим адвокатським об'єднанням правової допомоги адвокатів включає (але не обмежується) наступні напрямки:

Адвокат в Києві

Досить часто в поняття "хороший адвокат" люди вкладають зовсім різний зміст. На які ж аспекти дійсно важливо звертати свою увагу при виборі приватного захисника або юридичної фірми.

Кримінальні справи

Ніхто не застрахований від проблем з законом. Адвокат у кримінальних справах буде супроводжувати весь процес в рамках кримінального провадження, незалежно від статусу, в якому Ви перебуваєте.

Трудові справи і спори

Потребуєте послуг з трудового права, шукаєте допомогу у зв'язку з незаконним звільненням, невиплатою зарплати, необхідні поновлення на роботі, аналіз трудового договору (контракту) або захист порушених прав в суді?

Повернення боргів

Стягнення заборгованості - трудомісткий процес, який вимагає знань і часу. Ця проблема рідко успішно вирішується в досудовому порядку і найчастіше борг доводиться стягувати з боржника примусово.

Виконання рішень судів

Судовий розгляд у справі давно завершився на Вашу користь, проте сторона, що програла, не поспішає виконувати рішення суду. У такому випадку знадобиться фахівець з виконавчого провадження.

Судове представництво

Для належного відстоювання своїх законних інтересів, захисту порушених прав і свобод, ведення судових справ призначений інститут представництва і в Україні існує адвокатура.

Сфера кредитування, банки

Проблемні кредити - поширена причина, з якої звертаються за юридичною допомогою. Співпраця з банками часто передбачає наявність «підводних каменів», які пересічний позичальник не може відразу помітити.

Страхові справи і спори

Ринок страхування зараз активно розвивається. Але якщо Вам необґрунтовано відмовляють у виплаті страхового відшкодування, штучно занижують його, то краще звернутися до спеціалізованого юриста.

Далеко не будь-яку проблему вигідно вирішувати в суді. Часто своєчасно вжиті заходи дозволяють її вирішити швидше, ефективніше і дешевше. Своєчасно зверніться за послугами адвоката, і наша команда зможе посприяти щоб ваші права були відновлені, а інтереси дотримані ще в досудовому порядку. Такий підхід дозволить заощадити нерви, час і кошти.

Представництво в суді

Якщо ж ніяких інших способів захистити ваші інтереси, інакше як звернутися до суду, немає, то наша команда надасть повний комплекс послуг, пов'язаних з представництвом в суді:

  • ретельний юридичний аналіз справи;
  • оцінка можливих наслідків та перспективності;
  • збір доказів по справі;
  • формування стратегії захисту;
  • підготовка позову, супутніх документів та їх подання;
  • участь у судових засіданнях.

Головною нашою перевагою є те, що ми чесні перед клієнтами: ми реально оцінюємо ситуацію, що склалася, прогнозуємо найбільш ймовірне рішення у справі і повідомляємо цю інформацію. Ми не даємо помилкових надій і не спонукаємо наших клієнтів нести витрати у всіх інстанціях аж до Європейського суду лише щоб самим заробити якомога більше.

З повагою - ALVA PRIVACY Law Firm (м. Київ)

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження