Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

юридичний супровід бізнесу

Юридичний супровід бізнесу

Адвокатське об'єднання «АЛЬВА ПРАЙВЕСІ» працює з підприємцями і юридичними особами, здійснюючи повний юридичний супровід бізнесу. В нашу команду входять досвідчені юристи.

Ґрунтовні знання деталей законодавства і значна практика дозволяє нашим юристам надавати юридичні послуги для підприємств (фірм, акціонерних товариств, кооперативів, установ, організацій, товариств з обмеженою відповідальністю тощо), а також пропонувати професійні правові послуги підприємцям, зареєстрованим як ФОП.

Правовий супровід бізнес - клієнтів

Професійний правовий супровід для бізнесу від адвокатів і юристів адвокатської фірми АЛЬВА ПРАЙВЕСІ включає наступні напрямки:

Дозвіл на роботу для іноземців

Порядок отримання та строки дії дозволу на роботу для іноземних громадян: особливості видачі для засновника / учасника підприємства, який пакет документів подавати до центру зайнятості, список необхідного, обов'язки роботодавця.

Кадровий аутсорсинг і аудит

АО Альва Прайвесі пропонує послуги кадрового діловодства щодо персоналу, працівників, співробітників. Кадровий аудит і аутсорсинг, складання і ведення документації по кадрам для бізнесу (підприємств, фірм, компаній) за оптимальною вартістю. Аудит кадрового діловодства дозволить виявити вразливі місця, усунути порушення та вберегти організацію від негативних наслідків.

Фрахтування (фрахт) суден

Швидке і правильне фрахтування суден і допомога «під ключ» дозволять вам заощадити кошти, організувати фрахт судна і процес доставки вантажу без залучення штатних фахівців. Основні послуги, які ми надаємо: збір інформації про судно і маршрути, про ставки фрахту, укладення договору перевезення, додатковий повний супровід процесу транспортування.

Консультація для бізнесу

Не завжди прочитання нормативного акту дає розуміння, як застосувати його на практиці. Не завжди є час на відстеження цих актів. Тому професійна юридична консультація потрібна всім представникам бізнесу. Вона дозволить приймати вірні керівні рішення, примножувати кошти, захищатися від фінансових втрат і ризиків, а також завжди правильно виходити зі складних ситуацій.

Абонентське юридичне обслуговування

Підписавши договір на абонентське обслуговування з "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ", ви отримуєте пакет юридичних послуг від команди юристів з високою кваліфікацією. Це забезпечить допомогу в різних областях права, вирішення конкретних завдань і вибір послуг: від правових консультацій до захисту інтересів у взаємовідносинах з контрагентами, інвесторами, клієнтами, контролюючими органами.

Юридичний аудит (Legal Due Diligence)

Це комплексна послуга, що передбачає проведення незалежної правової оцінки об'єкту інвестування або діяльності підприємства, перевірки документації на відповідність законодавству України. Юридичний аудит не тільки дозволяє інвестору (або власнику) відчувати впевненість у своєму об'єкті інвестування (бізнесі), але ще й дозволяє визначити можливі ризики і попередити їх.

Супровід стоматологічного бізнесу

Хочете відкрити власний стоматологічний кабінет в м. Києві? Адвокатська компанія Альва Прайвесі допоможе вам відкрити власну клініку, отримати ліцензію на право заняття медичною діяльністю і почати стоматологічний бізнес; забезпечить подальший якісний юридичний супровід і обслуговування стоматології та медичної практики лікаря, стоматолога.

Юридичний аутсорсинг

Це залучення фахівця у галузі права ззовні для надання юридичних послуг на постійній регулярній основі. Альва Прайвесі пропонує вам укласти договір, на підставі якого наше об'єднання буде надавати послуги юридичного аутсорсингу високої якості. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте весь спектр послуг - від консультацій до представництва ваших інтересів.

Корпоративні спори

Це особливий різновид правових конфліктів у сфері акціонерного капіталу, управління підприємством - товариством. АО "Альва Прайвесі" забезпечує якісні послуги адвокатів та юристів з корпоративного права в Києві: складання документації, усні та письмові консультації, захист інтересів в суді, юридична перевірка запланованого для купівлі бізнесу, активів, корпоративних прав.

Комплексні послуги для бізнесу

Головною метою роботи юристів Адвокатського об'єднання «Альва Прайвесі» є своєчасне запобігання будь-яким проблемам у вашому бізнесі з контролюючими органами і контрагентами. Делегуйте повноваження! Довіряйте професіоналам! Попереджайте юридичні проблеми до їх виникнення, скориставшись нашими комплексними послугами! А Ваше підприємство буде розвиватися і міцніти!

Основна мета юридичного супроводу

АО «АЛЬВА ПРАЙВЕСІ» забезпечує юридичний супровід компаній і організацій різних форм власності в Києві та області щоб попередити можливі негативні ситуації. Наша основна мета - саме передбачити можливі ризики для компанії (фірми, організації), знизити їх вплив або уникнути їх.

Це можливо за умови своєчасно наданої якісної юридичної допомоги. Тісно працюючи з клієнтом, ми зможемо оцінювати поточну правову ситуацію і прогнозувати можливі ризики. Працювати на випередження набагато ефективніше і дешевше для бізнесу, ніж боротися з наслідками, що можуть виникнути.

Приблизний перелік послуг з юридичного супроводу бізнесу

Перелік юридичних послуг з супроводу бізнесу широкий і враховує допомогу практично у всіх ситуаціях, що можуть виникати. Наші висококваліфіковані юристи готові:

 • проаналізувати ситуацію і надати консультацію для бізнесу;
 • аналізувати договірну документацію будь-якого типу;
 • провести експертизу документації, інвестиційних проектів, майнових або корпоративних прав, що придбаваються;
 • супроводжувати переговори;
 • скласти договори та угоди з урахуванням інтересів клієнта;
 • здійснювати повний супровід укладення та виконання правочинів на всіх етапах;
 • захистити бізнес в сфері його відносин з державними та контролюючими органами (включаючи оскарження незаконних дій / бездіяльності);
 • врегулювати питання дебіторської та кредиторської заборгованості;
 • забезпечити юридичним супроводом підприємство в повному обсязі - із захистом від усіх правових ризиків;
 • вирішити спори в досудовому порядку;
 • підготувати і подати позовну заяву, представляти інтереси клієнта в судових інстанціях;
 • супроводжувати процес виконання вигідного клієнтові судового рішення або оскаржити рішення суду, яке не відповідає його інтересам.

Ми надаємо часткові і повні юридичні послуги з супроводу бізнесу: від процесу реєстрації компанії до захисту діючого бізнесу і ліквідації юридичної особи. У тому числі ми працюємо з іноземними компаніями та українськими підприємствами з іноземним капіталом.

З повагою - команда Адвокатського об'єднання АЛЬВА ПРАЙВЕСІ, м. Київ

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження