адвокатське об'єднання
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • адвокатська компанія
 • Про компанію

Про компанію "Альва Прайвесі"

право і закон

Україна нормативно закріпила принцип законності, однак для ефективного захисту прав та свобод підприємствам і громадянам потрібні якісні юридичні послуги. У Києві та найближчих до нього регіонах ви можете отримати допомогу юриста конфіденційно і високої якості, співпрацюючи з адвокатським об'єднанням «Альва Прайвесі».

Переваги та особливості юридичної компанії "Альва Прайвесі"

Кращі компанії в цій сфері мають ряд безперечних достоїнств, наше адвокатське об'єднання не тільки не відстає від них, а й значною мірою перебуває попереду. Серед них слід окремо виділити:

 • конфіденційність - інформація, отримана від клієнта, об'єднанням не розголошується;
 • юридична компанія створена та веде діяльність у формі адвокатського об'єднання, що надає додаткові переваги;
 • висока кваліфікація і багатий досвід практичної роботи юристів, надання якісної підтримки в будь-якій ситуації фірмам і фізичним особам.
 • вартість юридичних послуг повинна бути доступною і відповідати якості. Наші тарифи не завищені - ми ретельно стежимо, щоб вони у порівнянні з іншими юр. компаніями не були високими, встановлюємо ціни відповідно до складності допомоги, що надається, і кваліфікації персоналу.

Організаційно-правова форма компанії

Організаційно-правова форма компанії

Організаційно-правова форма адвокатського об'єднання Альва Прайвесі. Особливості, опис, організаційні відмінності від інших юридичних фірм та компаній.

Наші клієнти

Наші клієнти

Про клієнтів нашої юридичної компанії. Хто вони, наші постійні і потенційні клієнти? Досвід надання нашими юристами і адвокатами юридичних послуг.

Адвокатська таємниця та конфіденційність

Адвокатська таємниця та конфіденційність

Конфіденційність у адвокатів та юристів АО Альва Прайвесі, поняття "Privacy". Адвокатська професійна таємниця. Конфіденційність інформації.

Банківські реквізити і способи оплати

Банківські реквізити і способи оплати

Способи оплати правової допомоги адвоката (юридичних послуг) і повні банківські платіжні реквізити Адвокатського об’єднання АЛЬВА ПРАЙВЕСІ: Кредобанк, Приватбанк.

Наша команда адвокатів і юристів

Наша команда адвокатів і юристів

Основні юристи та адвокати АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ": опис досвіду юридичної роботи фахівців і супроводу ними різних напрямків послуг.

Спеціалізація компанії

Компанія здійснює юридичне обслуговування в різних галузях юриспруденції і надає правову допомогу за різніми напрямками. Пріоритетними є:

 • повернення боргів - примусове стягнення, врегулювання кредиторської та/або дебіторської заборгованості, представництво і захист інтересів в судах, організація забезпечення адвокатського супроводу;
 • забезпечення вирішення спорів до судового розгляду, ведення претензійно-позовної роботи, виконання судових рішень, банкрутство, послуги адвоката в господарському процесі тощо;
 • допомога юриста у веденні справ підприємства - аналіз договорів, супровід їх укладення, участь в переговорах з контрагентами, консультування з поточних питань господарської діяльності, ділове листування, підготовка відповідей на запити державних органів, інше консультаційне обслуговування бізнесу;
 • дистанційні консультації клієнтів - фірма здатна надавати підтримку віддалено, консультуючи за допомогою електронної пошти, інших технічних засобів зв'язку;
 • ведення кримінальних, адміністративних та інших процесів - об'єднання не залишить у важкій ситуації в столиці або Київській області, а дистанційно - по всій Україні;
 • аналіз договірної документації, процесуальних та інших документів по судових справах;
 • оптимізація оподаткування, укладення угод і договорів, оскарження незаконних дій контролюючих органів;
 • допомога з різних напрямків цивільного права, у сфері нерухомості, по житловим, земельним та спорам інших категорій;
 • наша організація може допомогти з трудовим правом, стягненням заборгованості по зарплаті, поновленням на роботі, іншими трудовими спорами;
 • якщо виникнуть проблеми в сімейних правовідносинах, можете звернутися в центральний офіс компанії;
 • при веденні кримінальних справ, якщо такі раптом будуть на вашому життєвому шляху, хороший фахівець об'єднання буде необхідний;
 • всі аспекти господарського і комерційного права беремо на себе, підтримка завжди конфіденційна і кваліфікована;
 • кадровий аутсорсинг і аудит, розробка та ведення кадрової документації;
 • довідки з питань законодавства, проведення правового аудиту, Due Diligence, супровід інвестиційних проектів;
 • слід додати, що компанія такого класу може надати будь-яку необхідну адвокатську підтримку.

Альва Прайвесі - компанія широкого спектру юридичних послуг, в Києві вона може, завдяки досвіду та високій кваліфікації своїх юристів, надати допомогу і захист в практично будь-якій правовій ситуації.

Звернутися до нас можна через сайт фірми, де вказані телефони, адреси, інша необхідна інформація. Гарантуємо надання найякіснішої адвокатської допомоги. Можете бути впевнені - юрист надасть підтримку конфіденційно і високої якості.

адвокатська фірма
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2020. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16,   +38-067-777-89-01
e-mail: info@alvaprivacy.ua