Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

господарське та комерційне право

Господарське право

У сучасному світі в умовах ринкової економіки відбувається постійне вдосконалення господарських, цивільно-правових відносин. Тому за таких умов планування бізнес-процесів і їх реалізація вимагають від керівництва компаній швидких, а найголовніше юридично правильних і законних рішень.

Навіть невеликі на перший погляд помилки і прорахунки в управлінських рішеннях, які будуть супроводжувати господарську діяльність, можуть спочатку негативно вплинути на фінансовий стан, а пізніше - і зовсім поставити весь бізнес на межу виживання.

Навіть досвідченому керівнику компанії на сьогоднішій день важко орієнтуватися в законодавстві, що постійно змінюється, без допомоги професіонала - юриста або адвоката. Тому роль юристів у господарських справах в такій ситуації для суб'єктів господарювання дуже важлива. Практично жодна суперечка між комерційними структурами з приводу неналежного виконання укладеного між ними договору сьогодні не обходиться без участі адвоката з господарських спорів.

А вступити у стосунки з іншим суб'єктом господарювання і нормально оформити такі відносини з мінімальними ризиками для юридичної особи без допомоги фахівця з договірного права в наш час просто неможливо. Скласти якісний договір або підготувати додаткову угоду до нього, які б захищали інтереси підприємства, теж вимагає участі юриста з договорів - фахівця з господарського права.

Послуги у сфері господарського права

Адвокатське об'єднання АЛЬВА ПРАЙВЕСІ на постійній основі надає в Києві юридичні послуги у сфері господарського права. Нижче представлені деякі послуги з найбільш затребуваних напрямків.

Адвокат з господарських справ

Наші фахівці мають високу кваліфікацію і великий досвід. Ми допомагаємо нашим клієнтам успішно вирішувати господарські спори в судах усіх інстанцій по комерційним спорам та в процедурі банкрутства.

Експертиза і аналіз договорів

Укладання договорів - це дуже непроста і відповідальна задача. Іноді друга сторона самостійно готує проект цього документа і надає його для розгляду. На цьому етапі вам і знадобиться експертиза договору!

Юридичний супровід банкрутства

Не завжди в господарській діяльності все йде гладко. Іноді потрібно заявити про фінансову неспроможність або необхідне банкрутство контрагента-боржника. Пропонуємо супровід цієї процедури.

Складання договорів

Вам необхідно підготувати, перевірити чи виправити господарський договір, готуєтеся до його підписання? Попередьте виникнення проблем - довірте роботу над контрактом професіоналам!

Визнання угод недійсними

І в житті, і в юридичній практиці, існує безліч ситуацій, коли необхідно визнання угоди або правочину недійсним. Це судова процедура захисту інтересів і прав сторони договору.

З повагою - Юридична фірма "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" (м. Київ)

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження