Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

юридична консультація

Юридична консультація

Як часто вирішення правових питань займало у Вас тижні, місяці, роки? Нескінченна купа документів, байдужість державних службовців, постійний брак часу - подібні обставини будь-якого можуть вибити з колії.

Насправді при зверненні до досвідченого юриста переважну більшість правових питань у цивільних справах можна вирішити в максимально короткі терміни. Своєчасна юридична консультація економить багато часу, сил і засобів.

Детальні поради юриста - це ефективний інструмент, який будь-яку проржавілу бюрократичну машину зрушить з місця і змусить працювати на Вас.

Юридична фірма «Альва Прайвесі» (Київ) надає правові консультації письмово, усно і по телефону. Кваліфікований юрист допоможе Вам своєчасно попередити проблему. Запропонує найпростіше і економне рішення Вашого питання. При необхідності забезпечить повний правовий супровід.

Для фізичних осіб (громадян) юридична консультація сьогодні дуже актуальна в сферах кредитування, у відносинах з банками, з іншими особами з питань позики грошових коштів, інвестування, купівлі-продажу. Прикладів безліч. Всі ми щодня стикаємося з цивільно-правовими угодами в магазинах, метро, на ринку, при прийомі на роботу, звільненні, укладенні шлюбного договору, реєстрації та розірванні шлюбу.

Усні та письмові юридичні консультації в Києві від компанії «Альва Прайвесі»:

Для фізичних осіб

Надається консультація в Києві з юридичних питань:

 • Іпотечне, банківське, споживче кредитування;
 • Укладення договору купівлі-продажу нерухомості, автомобіля, земельної ділянки;
 • Трудові спори: питання, пов'язані з незаконним звільненням, розірванням трудового договору, грошовими виплатами;
 • Правова допомога у цивільних справах;
 • Житлові спори;
 • Сімейні справи;
 • Спадкові спори;
 • Земельні спори.

Юридичне консультування для фізичних осіб - це перший крок до виходу з правового тупика.

Чому рішення звернутися за консультацією юриста - розумне і правильне?

консультація юриста

 • Ви попереджуєте проблеми. Маленький юридичний нюанс часом підносить великі неприємні сюрпризи. Іноді ціна правової помилки обчислюється грошима, квадратними метрами, земельними сотками, а буває - і особистою свободою. Як показує практика, стандартна консультація юриста по телефону допомагає уникнути безлічі подібних проблем. Своєчасна правова допомога рятує не тільки майно, а й долі.
 • Ви економите гроші. Юридичні питання по цивільних справах дешевше вирішувати заздалегідь. Ви напевно не раз стикалися з байдужою бюрократичною системою і знаєте про труднощі, які приносять правові складності. У подібній ситуації вартість консультації юриста стане мудрим і далекоглядним вкладенням. Адже Ви, таким чином, уникаєте значно більш великих витрат. Наведіть лад у справах і спите спокійно.
 • Ви економите час. Без кваліфікованих юридичних послуг вирішення цивільно-правових питань може розтягнутися на довгі місяці. Це складний період, який вимагає великих ресурсів. Грошей, часу, нервів. Ви можете зберегти свої сили і засоби, своєчасно звернувшись до юриста фірми «Альва Прайвесі». Це вигідна пропозиція для тих, хто по-справжньому цінує свій час.

П'ять причин громадянам отримати консультацію в нашій юридичній фірмі:

консультація адвоката

 1. Абсолютна чесність. Наші юристи ніколи не спотворюють інформацію. Ви отримуєте виключно чесні та відверті рекомендації. Наша мета - знайти рішення Вашої проблеми, а не нав'язати додаткові послуги. Кваліфікований юрист буде намагатися дати пораду, яку легко втілити на практиці, а не тільки «в теорії».
 2. Пошук найбільш простого рішення. Великий досвід і висока кваліфікація юристів компанії «Альва Прайвесі» дозволяють знаходити найменш витратні шляхи виходу з юридичного тупика. Якісна юридична консультація громадянам допоможе знайти просте рішення максимально швидко.
 3. Конфіденційність інформації. Адвокатська таємниця - третій пункт в цьому списку, але перший серед пріоритетів нашої юридичної компанії. Будьте впевнені: інформація, отримана від Вас, ніколи не вийде за стіни нашого офісу.
 4. Помірна ціна. Дійсно якісна правова допомога завжди платна. При цьому фінансова вигода від залагоджених юридичних справ завжди незрівнянно вище. За посиланням також можете подивитись більш детальну інформацію про вартість послуг адвоката та актуальну ціну на юридичну консультацію.
 5. Екстрена допомога. Консультація адвоката може знадобитися в будь-який час. На жаль, ніхто не застрахований від неприємних юридичних обставин. Зверніться до нас за правовою допомогою, задайте своє питання прямо зараз.

Якщо Вам потрібна усна чи письмова консультація юриста, зверніться в компанію «Альва Прайвесі». Вирішуйте юридичні складнощі швидко, легко і недорого.

Чекаємо Ваших звернень!

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження