Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY

Юридична консультація в Києві

Юридична консультація Київ

Як часто вирішення правових питань займало у Вас тижні, місяці, роки? Нескінченна купа документів, байдужість державних службовців, постійний брак часу - подібні обставини будь-якого можуть вибити з колії.

Насправді при зверненні до досвідченого юриста переважну більшість правових питань у цивільних справах можна вирішити в максимально короткі терміни. Своєчасна юридична консультація економить багато часу, сил і засобів. Детальні поради юриста - це ефективний інструмент, який будь-яку проржавілу бюрократичну машину зрушить з місця і змусить працювати на Вас.

Юридична фірма «Альва Прайвесі» (Київ) надає правові консультації письмово, усно і по телефону. Кваліфікований юрист допоможе Вам своєчасно попередити проблему. Запропонує найпростіше і економне рішення Вашого питання. При необхідності забезпечить повний правовий супровід. 

Для фізичних осіб (громадян) юридична консультація сьогодні дуже актуальна в сферах кредитування, у відносинах з банками, з іншими особами з питань позики грошових коштів, інвестування, купівлі-продажу. Прикладів безліч. Всі ми щодня стикаємося з цивільно-правовими угодами в магазинах, метро, на ринку, при прийомі на роботу, звільненні.

Усні та письмові юридичні консультації в Києві від компанії «Альва Прайвесі»:

Для фізичних осіб

Надається консультація в Києві з юридичних питань:

• Іпотечне, банківське, споживче кредитування;

• Укладення договору купівлі-продажу нерухомості, автомобіля, земельної ділянки;

• Трудові спори: питання, пов'язані з незаконним звільненням, розірванням трудового договору, грошовими виплатами;

• Правова допомога у цивільних справах;

• Житлові спори;

• Сімейні справи;

• Спадкові спори;

• Земельні спори.

Юридичне консультування для фізичних осіб - це перший крок до виходу з правового тупика.

Чому рішення звернутися до юриста - розумне і правильне?

юридична консультація в Києві

  • Ви попереджуєте проблеми. Маленький юридичний нюанс часом підносить великі неприємні сюрпризи. Іноді ціна правової помилки обчислюється грошима, квадратними метрами, земельними сотками, а буває - і особистою свободою. Як показує практика, стандартна консультація юриста по телефону допомагає уникнути безлічі подібних проблем. Своєчасна правова допомога рятує не тільки майно, а й долі.
  • Ви економите гроші. Юридичні питання по цивільних справах дешевше вирішувати заздалегідь. Ви напевно не раз стикалися з байдужою бюрократичною системою і знаєте про труднощі, які приносять правові складності. У подібній ситуації вартість консультації юриста стане мудрим і далекоглядним вкладенням. Адже Ви, таким чином, уникаєте значно більш великих витрат. Наведіть лад у справах і спите спокійно.
  • Ви економите час. Без кваліфікованої юридичної допомоги вирішення цивільно-правових питань може розтягнутися на довгі місяці. Це складний період, який вимагає великих ресурсів. Грошей, часу, нервів. Ви можете зберегти свої сили і засоби, своєчасно звернувшись до юриста фірми «Альва Прайвесі». Це вигідна пропозиція для тих, хто по-справжньому цінує свій час.

П'ять причин громадянам отримати консультацію в нашій юридичній фірмі:

юридична консультація

• Абсолютна чесність. Наші юристи ніколи не спотворюють інформацію. Ви отримуєте виключно чесні та відверті рекомендації. Наша мета - знайти рішення Вашої проблеми, а не нав'язати додаткові послуги. Кваліфікований юрист буде намагатися дати пораду, яку легко втілити на практиці, а не тільки «в теорії».

• Пошук найбільш простого рішення. Великий досвід і висока кваліфікація юристів компанії «Альва Прайвесі» (Київ) дозволяють знаходити найменш витратні шляхи виходу з юридичного тупика. Якісна юридична консультація громадянам допоможе знайти просте рішення максимально швидко.

• Конфіденційність інформації. Адвокатська таємниця - третій пункт в цьому списку, але перший серед пріоритетів нашої юридичної компанії. Будьте впевнені: інформація, отримана від Вас, ніколи не вийде за стіни нашого офісу.

• Помірна ціна. Дійсно якісна правова допомога завжди платна. При цьому фінансова вигода від залагоджених юридичних справ завжди незрівнянно вище.

• Екстрена допомога. Консультація адвоката може знадобитися в будь-який час. Нажаль, ніхто не застрахований від неприємних юридичних обставин. Зверніться до нас за правовою допомогою, задайте своє питання прямо зараз.

Якщо Вам потрібна усна чи письмова консультація юриста, зверніться в компанію «Альва Прайвесі».

Вирішуйте юридичні складнощі швидко, легко і недорого.

Чекаємо Ваших звернень!

 

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2020. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
facebook-logotwitter-logo