адвокатське об'єднання Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатська компанія
  • Послуги
  • Реєстрація, реорганізація, ліквідація

Реєстрація, реорганізація, ліквідація

Збираєтесь зареєструвати бізнес, змінити його організаційно-правову форму або реорганізувати / ліквідувати вже існуючу фірму і хочете при цьому заощадити максимум часу? Наша команда юристів надає повний комплекс юридичних послуг і допомоги, пов'язаної з реєстраційними питаннями.

Юридичний супровід реєстрації, реорганізації і ліквідації

Юристи Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі" надають послуги за такими напрямками:

Реєстрація ТОВ під ключ

Якщо Вам необхідно зареєструвати ТОВ в Києві, то Ви звернулися за адресою. Ми можемо здійснити реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю швидко, професійно, індивідуально.

Ліквідація підприємства та бізнесу

Існує багато різноманітних причин для ліквідації підприємства. Однак, найкраще провести офіційне закриття фірми відповідно до законодавства, самостійно визначаючи умови закриття.

Реєстрація та реорганізація юридичних осіб

Повний комплекс послуг із супроводу відкриття бізнесу - державна реєстрація фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб, їх реорганізація, розробка установчих документів.

Реєстрація ТОВ з іноземним суб'єктом (нерезидентом)

В якості власників ТОВ - господарського товариства, статутний капітал якого розділений на частки, - можуть виступати різні особи: фізичні та юридичні, резиденти і нерезиденти.

Державна реєстрація змін

Якщо у вашій фірмі відбулися зміни, як щодо складу засновників, так і назви або адреси, то повинна бути проведена державна реєстрація таких змін.

Реорганізація юридичних осіб і бізнесу

Реорганізація юридичної особи веде до передачі всіх активів іншому підприємству, зміни форми власності, назви або інших правових наслідків.

Ліквідація ТОВ

Неважливо, яка саме причина ліквідації ТОВ, головне - це грамотно і швидко, з мінімальними втратами, провести всі процедури, які передбачені чинним законодавством України та статутом

Звертаючись до нас, вам доведеться витратити мінімум часу. Повідомити необхідну інформацію ви зможете за допомогою сучасних засобів зв'язку (Viber, Telegram, Skype, E-mail), а особиста присутність буде необхідна лише у нотаріуса. Всю іншу роботу виконає наша команда - а ви отримаєте на руки всі необхідні документи.

Послуги АО "Альва Прайвесі" в сфері державної реєстрації

Процес реєстрації, реорганізації і ліквідації компанії вимагає від самого початку коректного з юридичної точки зору підходу. Будь-які неправильні рішення в цих питаннях здатні призвести до негативних наслідків у вигляді значних фінансових втрат та / або істотних втрат часу.

Щоб цього уникнути, вигідніше ще до прийняття важливого рішення скористатися послугами в сфері державної реєстрації. Це дозволить заздалегідь знати, як однозначно не варто вчиняти у вашому конкретному випадку, і який шлях є найбільш вигідним у всіх відношеннях. Особливо це стосується питань, пов'язаних з ліквідацією підприємства.

Наша команда гарантує, що вчасне звернення за юридичною допомогою і підтримкою дозволить вам уникнути будь-яких ризиків, які зазвичай виникають при самостійних спробах вирішити реєстраційні питання. З нашою допомогою ви зможете успішно і офіційно відкрити свій бізнес в Україні, провести його реорганізацію або завершити.

З повагою, Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ", м. Київ

адвокатська фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2021. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16,   +38-067-777-89-01
e-mail: info@alvaprivacy.ua