Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

стягнення боргу

Стягнення заборгованості, повернення боргів

Стягнення заборгованості - трудомісткий процес, який вимагає значних витрат часу і нервів. Ця проблема рідко успішно вирішується в досудовому порядку.

Адже найчастіше борг не виплачується з двох причин:

  1. боржник дійсно не має достатньої кількості фінансових ресурсів (коштів) для повернення грошей;
  2. ви стали жертвою недобросовісного контрагента або афериста.

У будь-якому з цих випадків кваліфікована допомога юриста просто необхідна, адже самостійно ви просто не зможете нівелювати всі ризики і вийти з ситуації з максимально позитивним результатом подій.

Досудовий етап стягнення боргу

У процесі ведення поточної діяльності підприємства нерідко стикаються з дебіторською заборгованістю за проданий товар, надані послуги, виконані роботи. Причому подібна ситуація не рідкість як для невеликих сімейних фірм, так і для ТОВ з іноземним капіталом.

Причиною тому можуть бути як нестабільна економічна ситуація в Україні, так і особливості менталітету підприємців країни.

У таких випадках не завжди потрібно відразу звертатися до адвоката у господарських спорах та здійснювати повернення боргу в судовому порядку. Іноді достатньо грамотно скласти письмове звернення, яке переконає боржника вирішити ситуацію мирним шляхом.

Протягом досудового етапу адвокат виконує такі види робіт:

  • вивчення боргової розписки, договору позики, іншого контракту, а також інших договірних і первинних документів, на підставі яких виникла заборгованість;
  • збір іншої необхідної документації, яка підтверджує право стягнути відповідну грошову суму;
  • аналізує інформацію щодо фінансового стану та майна боржника;
  • складає претензію в письмовій формі;
  • може додатково докладати всіх зусиль для того, щоб на майно юридичної або фізичної особи, яка заборгувала клієнту гроші, наклали арешт. В результаті цього його не можна буде продати або переоформити до повного закінчення судового процесу та стягнення боргу через суд.

За необхідності адвокат також складає позовну заяву для її подальшої подачі до суду.

Повернення боргів в Києві в судовому порядку

Безпосередньо в ході судового процесу юрист надає наступні юридичні послуги:

  1. представництво інтересів клієнта в залі засідань, підготовка і подача суду всіх необхідних процесуальних документів.
  2. наступний контроль щодо оскарження судового рішення і подальший супровід виконання рішення суду;
  3. намагається мінімізувати витрати клієнта на судові розгляди і перекласти зобов'язання по їх виплаті на боржника.

Стягнення боргу через суд по розписці

Безперечно, будь-яка співпраця з адвокатом призводить до додаткових витрат, однак, як правило, в майбутньому вони завжди окупаються.

Таким чином, якщо скористатися послугами юриста ще на етапі складання договору позики, ймовірність виникнення проблем у майбутньому зводиться до нуля.

Правильно складений документ – це гарантія того, що ви як позичальник обов'язково отримаєте свої гроші назад. Тому потрібно завжди серйозно ставитися до правильності оформлення надання грошей у борг, це стосується і форми розписки - від цього безпосередньо залежатиме можливість стягнути борг через суд.

Адвокат по стягненню заборгованості

В нашій країні послуги адвокатів по стягненню боргу користуються великою популярністю, а попит, як відомо, народжує пропозицію. Однак незважаючи на неймовірну кількість юристів та юридичних фірм, дійсно досвідченого і грамотного фахівця знайти в Києві буває складно.

Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» - це компанія, де кожен співробітник відрізняється найвищими знаннями в області чинного законодавства України, а також має чималий багаж виграних справ за плечима. Ось чому співпраця з нашою фірмою гарантує захист ваших прав та інтересів.

Для того, щоб дізнатися більш детальну інформацію про перелік і ціну надаваних нами послуг, вартості роботи юриста, ви можете зв'язатися з нашими фахівцями за контактними даними, вказаними на сайті. Забезпечте собі впевненість в завтрашньому дні з АО «Альва Прайвесі»!

Автор: Адвокат Ілля Шапошніков.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження