Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

податкове право

Податкове право

Хочете, щоб у вашого бізнесу не було проблем з фіскальними органами або ж звести негативні податкові наслідки до мінімуму? Наша команда юристів допоможе захистити ваші гроші від недобросовісних ревізорів.

Завдяки глибоким теоретичним знанням нормативної бази та співпраці на постійній основі з професійними консультантами з питань бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування, ми маємо багатий практичний досвід в податковій сфері. За допомогою зазначеного інструментарію в більшості випадків ми досягаємо позитивних результатів - ви самі зможете в цьому переконатися, почавши взаємовигідне співробітництво з адвокатським об'єднанням "Альва Прайвесі".

Юридичний супровід АО "Альва Прайвесі" в податковій сфері

Юридична фірма "Альва Прайвесі" (м. Київ) надає послуги за наступними напрямками:

Податковий адвокат

Якщо результатом візиту ревізорів і податкової перевірки є необґрунтоване нарахування додаткових податків і штрафів, то в судовому процесі допоможе адвокат з податкових спорів.

Оскарження рішень податкової служби

Не завжди у підприємства чи підприємця виходить швидко і легко вирішити проблеми з податками. Іноді доводиться вдаватися до оскарження рішень податкових органів.

Врегулювання податкових спорів

Іноді в процесі оподаткування підприємства чи іншого платника податків виникають певні проблеми, які потребують подальшого вирішення, а саме - врегулювання податкових суперечок.

Наша результативність - результат регулярного моніторингу змін до чинного законодавства, вивчення судових прецедентів і відточування майстерності взаємодії з контролюючими органами та ведення судових процесів. Все це в сукупності дозволяє грамотно захищати інтереси наших клієнтів, ефективно взаємодіючи з бухгалтерами та фінансистами підприємств, а також з зовнішніми аудиторами та експертами в сфері бухгалтерського обліку і податків, які залучаються нашою юридичною компанією.

Послуги адвокатів у сфері податкового права

Не варто думати, що судове оскарження рішень - це найефективніший інструмент захисту. Навпаки, найвигіднішим є недопущення самого факту прийняття фіскальними органами незаконних рішень. Однак для цього потрібно своєчасне залучення спеціалізованого юриста та аудитора, які зможуть не допустити порушення закону з боку ревізорів під час податкових перевірок.

Якщо ви не впевнені, що ваш штатний юрист здатний самостійно ефективно відстояти ваші фінансові інтереси при взаємодії з фіскальними органами, скористайтеся нашими послугами адвоката у сфері податкового права. Залучення команди професіоналів на початковій стадії - це гарантія збереження ваших грошей.

З повагою - Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" (м. Київ)

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження