Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
Адвокат з господарських справ

Адвокат з господарських справ

Активне зростання підприємницької діяльності природно тягне за собою і збільшення кількості господарських спорів (арбітражу).

Тому, для того щоб і без того ризикована бізнес діяльність була хоч в юридичному руслі застрахована від різних ексцесів, то підприємці та керівники (власники) підприємств намагаються наймати для цього професіоналів - адвокатів з господарських справ.

Саме тому зараз дуже популярними стали послуги адвоката в Києві з представництва в суді з господарських спорів.

Які послуги надає бізнесу адвокат з господарських справ?

Варто зазначити, що адвокат з господарських справ - це той фахівець, який займається наданням таких юридичних послуг для бізнесу, як послуги у сфері господарського права, тобто вирішує розбіжності, що виникли між суб'єктами господарювання.

Такий фахівець відмінно знає свою роботу і готовий захищати права та інтереси клієнта в будь-якій ситуації, що склалася, в тому числі здійснювати представництво в суді (господарському суді, арбітражі), проводити стягнення боргів з боржників клієнта, супроводжувати процедури банкрутства і вирішувати інші юридичні питання, пов'язані з захистом клієнта в суді.

Адвокат з господарських спорів допомагає юридичним і фізичним особам-підприємцям знаходити вирішення різних питань, відстоюючи при цьому правову позицію свого клієнта.

Захист юристом прав та інтересів в господарському суді

Невід'ємним компонентом ефективного та успішного захисту Ваших прав та інтересів є здатність адвоката чітко і оперативно реагувати на будь-які зміни, як в господарському спорі, що триває, так і в чинному українському законодавстві, а також відмінне знання головного по господарському процесу нормативного акту - Господарського процесуального кодексу України.

Якісне представництво в суді в господарському спорі, як правило, стає вирішальним фактором для прийняття судового рішення саме на Вашу користь, власне, тому так важливо звертатися за наданням цих послуг до професіоналів високого рівня.

Послуги АО Альва Прайвесі з представництва в суді з господарських спорів

Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» (м. Київ) надає широкий спектр юридичних (адвокатських) послуг у сфері представництва в суді з господарських спорів. До таких послуг належать:

 • юридична консультація адвоката з господарських справ;
 • аналіз процесуальних та інших документів з господарського спору;
 • досудове врегулювання спірних питань;
 • представництво в суді в господарському процесі (арбітраж);
 • стягнення боргів у судовому порядку;
 • супровід процедури банкрутства;
 • та інші.

Досвід адвокатів та юристів по господарським справам

Потрібно звернути увагу на те, що знання всіх тонкощів господарського процесу, а також великий практичний досвід представництва інтересів суб'єктів господарювання в судових органах дозволяють адвокатам та юристам АО «Альва Прайвесі» досягати бажаних результатів у кожній конкретній справі.

При цьому основною метою роботи нашої команди під час представництва інтересів наших клієнтів в суді є отримання для клієнта найбільш вигідного в ситуації, що склалася, результату. Такі послуги можуть надаватися в рамках абонентського юридичного супроводу (обслуговування) господарської діяльності.

Якісне ведення господарських спорів

Підводячи підсумки вищевикладеного, можна сказати, що адвокат з господарських спорів (арбітраж, банкрутство) нашої юридичної компанії швидко і якісно вирішить будь-які проблеми, пов'язані з представництвом в суді, захистом в суді інтересів клієнта, пов'язаних з веденням бізнесу, стягненням боргів у судовому порядку, детально і якісно проведе юридичну консультацію та правовий аналіз необхідних документів, договорів і т.д., але найголовніше - він буде робити все, щоб привести Вас до перемоги і отримання бажаного результату під час представництва Ваших інтересів у господарському спорі.

Звертаючись до за допомогою до адвокатів і юристів АО "Альва Прайвесі", Ви можете бути впевнені у відповідальному і сумлінному ставленні до всіх Ваших судових спорів з господарських справ.

З повагою - команда АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження