Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
складання договору

Складання і підготовка договорів

З достатньою регулярністю в житті ми потребуємо укладення певного договору. Це може бути договір дарування, купівлі-продажу, оренди, поставки, кредитний договір та ін. Також сьогодні у потенційних інвесторів, наприклад, часто виникає необхідність у підготовці і підписанні договорів купівлі-продажу (відступлення) корпоративних прав, які часто супроводжують придбання, реорганізацію і держ. реєстрацію підприємств (юридичних осіб).

Українське законодавство налічує велику кількість різного роду договорів (угод), кожен з них має своє регулювання та особливості. Крім того, закон не обмежує нас у можливості укладення угод, які прямо не передбачені законом, але й не заборонені ним.

Найчастіше багато компаній, а також іноді і фізичні особи, ігнорують важливість і відповідальність такого етапу як складання договору. Незважаючи на те, що це поширена процедура і багатьма вона сприймається як формальність, тут потрібно бути максимально уважним і найкраще складання і оформлення договору доручити людині з юридичною освітою і великим досвідом. Адже від цього безпосередньо залежить виникнення або не виникнення в майбутньому юридичних проблем. А їх, як відомо, краще попереджати, аніж потім боротися з їх вирішенням.

Вартість юридичних послуг зі складання договорів

Тарифи на юридичні послуги Адвокатського об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" зі складання та підготовки договорів в Києві можна подивитися за посиланням нижче.

Ціна підготовки / розробки угод та контрактів

Підготовка якісного договору

Необхідно зазначити, що розробка (складання) якісного договору – завдання не просте, воно вимагає від юриста по господарським справам величезної уваги і чітких знань всіх нюансів чинного законодавства, вміння прогнозувати і запобігати негативним наслідкам укладення та виконання угоди.

Договір повинен надійно захищати Ваші інтереси, що можливо лише в разі, якщо над його підготовкою працювали професіонали, які не тільки досконало знають чинне законодавство України, а й вміють продумувати до дрібниць кожну деталь умов договору.

Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" (м. Київ) надає якісні послуги зі складання, аналізу, а також експертизи договорів будь-якої складності. При роботі з договорами фахівці нашої компанії обов'язково враховують і усувають будь-які можливі ризики, детально досліджують всі необхідні умови договору, пропонують реальні варіанти вирішення спірних умов угоди.

Підготовка та аналіз різного роду договорів зазвичай входить в юридичні послуги, що надаються АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" в рамках абонентського юридичного обслуговування бізнесу.

У чому полягає допомога в складанні договорів від юристів нашої компанії

Грамотний юрист працює відповідно до певного алгоритму дії. Укладення договору будь-якої складності, як типового, так і індивідуального, також підпорядковується стандартній процедурі. Отже, складання договору включає в себе:

 • ✅ Первинні консультації - обговорення всіх тонкощів, надання клієнтом вичерпної інформації за угодою.
 • ✅ Рішення щодо виду договору, а також узгодження прописування в ньому істотних умов, прав і обов'язків сторін.
 • ✅ Узгодження з клієнтом завдання "скласти договір". На цьому етапі зазвичай вноситься передоплата за роботу юриста, ціна, якої у нас є досить доступною.
 • ✅ Складання спеціалістом проекту документа.
 • ✅ Після перевірки клієнтом договору він зобов'язаний сплатити повну вартість роботи над ним.
 • ✅ На остаточному етапі роботи юрист за договорами пересилає клієнту електронний або паперовий варіант складеного проекту документу з фінальними правками.

Ці етапи в розробці договорів не є обов'язковими, цілком можна замовити послугу з перевірки вже готового документа або розробці його частини. Всі ці тонкощі вирішуються між представником нашої компанії і клієнтом. Крім того, можливий також супровід нашим адвокатом підприємця на угоді і підписання договору в його присутності.

Розробка проекту контракту контрагентом

Часто трапляється, що Вам потрібно підписати вже готовий проект договору, який був розроблений протилежною стороною – контрагентом. А контрагенти, як правило, хочуть, щоб умови контракту захищали саме їх інтереси, а ніяк не Ваші. Як же бути в такій ситуації?

Добре, якщо Ви володієте достатніми знаннями, можете самостійно проаналізувати документ і прийняти рішення: чи варто підписувати таку угоду або краще змінити деякі з її умов, або ж зовсім відмовитися від неї. У цей момент Вам необхідна допомога кваліфікованого фахівця у галузі договірного права, який ретельно проаналізує всі аспекти договору і оперативно запропонує варіанти вирішення спірних питань.

Юридична робота з договорами дійсно допомагає захистити себе на майбутнє. Набагато краще заздалегідь, ще на етапі укладання договору, запобігти можливим негативним наслідкам, аніж пізніше боротися з ними!

Найбільш ефективно проводити аналіз договорів ще на тому етапі, коли договір тільки складається, але у випадку потреби юристи Адвокатського об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" можуть підключитися до вирішення питань за контрактами на будь-якому етапі. Робота наших юристів буде націлена на виключення будь-яких можливих порушень Ваших прав, а також неприємностей, які в майбутньому можуть навіть теоретично виникнути у Вас за договорами.

З повагою - команда юридичної компанії "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження