Loading...
Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY

Складання і підготовка договорів

складання договору

З достатньою регулярністю в житті ми потребуємо укладення певного договору. Це може бути договір дарування, купівлі-продажу, оренди, поставки, кредитний договір та ін. Також сьогодні у потенційних інвесторів, наприклад, часто виникає необхідність у підготовці і підписанні договорів купівлі-продажу (відступлення) корпоративних прав, які часто супроводжують придбання, реорганізацію і держ. реєстрацію підприємств (юридичних осіб).

Українське законодавство налічує велику кількість різного роду договорів (угод), кожен з них має своє регулювання та особливості. Крім того, закон не обмежує нас у можливості укладення угод, які прямо не передбачені законом, але й не заборонені ним.

Підготовка якісного договору

Необхідно зазначити, що розробка (складання) якісного договору – завдання не просте, воно вимагає від юриста по господарським справам величезної уваги і чітких знань всіх нюансів чинного законодавства, вміння прогнозувати і запобігати негативним наслідкам укладення та виконання угоди.

Договір повинен надійно захищати Ваші інтереси, що можливо лише в разі, якщо над його підготовкою працювали професіонали, які не тільки досконало знають чинне законодавство України, а й вміють продумувати до дрібниць кожну деталь умов договору.

Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" (м. Київ) надає якісні послуги зі складання, аналізу, а також експертизи договорів будь-якої складності. При роботі з договорами фахівці нашої компанії обов'язково враховують і усувають будь-які можливі ризики, детально досліджують всі необхідні умови договору, пропонують реальні варіанти вирішення спірних умов угоди.

Підготовка та аналіз різного роду договорів зазвичай входить в юридичні послуги, що надаються АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" в рамках абонентського юридичного обслуговування бізнесу.

Розробка проекту контракту контрагентом

Часто трапляється, що Вам потрібно підписати вже готовий проект договору, який був розроблений протилежною стороною – контрагентом. А контрагенти, як правило, хочуть, щоб умови контракту захищали саме їх інтереси, а ніяк не Ваші. Як же бути в такій ситуації?

Добре, якщо Ви володієте достатніми знаннями, можете самостійно проаналізувати документ і прийняти рішення: чи варто підписувати таку угоду або краще змінити деякі з її умов, або ж зовсім відмовитися від неї. У цей момент Вам необхідна допомога кваліфікованого фахівця у галузі договірного права, який ретельно проаналізує всі аспекти договору і оперативно запропонує варіанти вирішення спірних питань.

Юридична робота з договорами дійсно допомагає захистити себе на майбутнє. Набагато краще заздалегідь, ще на етапі укладання договору, запобігти можливим негативним наслідкам, аніж пізніше боротися з ними!

Найбільш ефективно проводити аналіз договорів ще на тому етапі, коли договір тільки складається, але у випадку потреби юристи Адвокатського об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" можуть підключитися до вирішення питань за контрактами на будь-якому етапі. Робота наших юристів буде націлена на виключення будь-яких можливих порушень Ваших прав, а також неприємностей, які в майбутньому можуть навіть теоретично виникнути у Вас за договорами.

Наша фірма якісно і оперативно розробить і проаналізує будь-який договір з урахуванням необхідних Вам вимог.

З повагою, команда юридичної компанії "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність