Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
де купити WhiteBIT Token

Де купити WBT токен: новий погляд на проект

Нещодавно випущена монета – це нові можливості для інвесторів. WhiteBIT Token підтверджує філософію платформи, на якій було запущено крипту, та сприяє інтеграції різнопланових проектів у блокчейн. Сьогодні найпростіше купити токен у співвідношенні WBT/USDT, оскільки вказаний стейблкоїн має великий попит. Курсу характерна волатильність та стрімке зростання, що змушує поточних та майбутніх інвесторів коригувати стратегію.

Де можна купити WhiteBIT Token вже зараз?

Якщо плануєте стати власником монети або збираєтеся займатися трейдерською діяльністю, то найкраще для придбання токена використовувати такі торгові платформи:

 • WhiteBIT. Дає можливість вибрати популярну та відповідну пару з USDT, UAH, BTC та ін.
 • Huobi.

Найближчим часом також планується лістинг на інших майданчиках, що дає змогу передбачити зміни курсу та зростання популярності.

Нові можливості з токеном

Користувачі, які купують та утримують монету, автоматично отримують доступ до всіх унікальних можливостей проекту. Якщо ви плануєте придбання на рідній біржі WhiteBIT, то сервіс надає такі переваги власникам монети:

 • Зменшені торгові комісії.
 • Можливість безкоштовно щодня виводити крипту стандарту ERC-20 із балансу. При цьому комісія також відсутня.
 • Збільшення реферальної ставки із досягненням до 50%.
 • Проведення безкоштовних щоденних AML-перевірок.

Зараз на WBT курс стрімко змінюється, створюючи хороші умови для покупки, але при цьому трейдерам варто поспішити. Інвестиції у проект такого формату – оптимальний варіант як для звичайних трейдерів, так і для професійних криптоінвесторів. Зростання попиту та затребуваності проекту багато в чому залежить від особливостей випуску токена. Використання алгоритму спалювання монет на основі комісії та обмежений оборот демонструють високий потенціал зростання та популярності.

Хороша репутація криптовалюти

Крім представлених особливостей важливо звернути увагу, що у цієї криптовалюти хороша репутація, оскільки вона запущена відомою біржею, яка стрімко розвивається. Відповідно, можна сказати, що на проект чекає така ж популярність, як і Binance Coin, але при цьому варто відзначити більш удосконалений алгоритм.

Серед недоліків аналітики виділяють лише запуск на ведмежому крипторинку, що позначилося на показниках. При цьому така «основа» стала придатною для запуску, який вирішили не відкладати.

Інші матеріали про криптовалюту, які можуть вас зацікавити:

Автор: Адвокат Ілля Шапошніков.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження