Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
офіс: +38 (067) 777-89-01
моб.: +38 (066) 784-99-72
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • юридичні послуги Київ
    Ми знайдемо оптимальний шлях вирішення проблем, мінімізуючи Ваші витрати
  • юридична компанія, фірма, Київ - адвокатське об'єднання
    Досвід, якість, конфіденційність
  • адвокат, юрист, послуги, Київ
    Перемога любить старанність (підготовку)

Адвокати і юристи

Конфіденційність АО "Альва Прайвесі"

Розповсюдженим значенням терміну "прайвесі" (від англ. "privacy") у середовищі адвокатів і юристів є така важлива правова категорія як право на недоторканість приватного життя, яке вперше своє наукове обґрунтування та юридичний захист отримало в США.

Зародження "прайвесі" як певної інституції стало наслідком забезпечення належного юридичного захисту індивідууму від втручання уряду в його приватне життя, зокрема захисту від свавілля поліції в рамках кримінального переслідування, наприклад у випадках проведення обшуків та вилучення майна.

На сьогодні вищеописане поняття "прайвесі" охоплює собою право людини на недоторканість її особи, житла, паперів, листування, у тому числі за допомогою електронної пошти, телефонних переговорів, фінансової інформації про особу, на захист від привласнення (неправомірного використання) імені особи, від опублікування приватних даних щодо особи (наприклад, фінансової інформації, листування, фотографій, відео, інформації щодо лікування), на захист від публікацій, що представляють особу у неправдивому світлі, що схоже на наклеп (але відрізняється від нього), право на захист і нерозголошення інформації про особу (персональних даних), що збираються і зберігаються у різного роду системах, базах даних тощо.

Також право на недоторканість приватного життя охоплює і лікарську таємницю, таємницю усиновлення, таємницю сповіді та інші види професійної таємниці.

Професійна таємниця у адвокатів та юристів

В професійній діяльності адвоката під прайвесі (privacy) в вузькому значенні цього терміну розуміється конфіденційність взаємовідносин між адвокатом та клієнтом. Законом України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" закріплена заборона для адвоката без згоди клієнта розголошувати відомості, що становлять адвокатську таємницю, використовувати їх у своїх інтересах або інтересах третіх осіб.

Згідно зі ст. 22 вказаного закону адвокатською таємницею є будь-яка інформація, що стала відома адвокату (його помічнику, стажисту або особі, яка перебуває у трудових відносинах з адвокатом) про клієнта, а також питання, з яких клієнт звертався до адвоката, адвокатського об'єднання, зміст порад, консультацій, роз'яснень, складені документи, інформація, що зберігається на електронних носіях, та інші документи і відомості, одержані адвокатом під час здійснення адвокатської діяльності.

Саме тому основним принципом діяльності Адвокатського об’єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" є принцип конфіденційності та нерозголошення інформації, що становить адвокатську таємницю.

Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" постійно забезпечує умови, що унеможливлюють доступ сторонніх осіб до інформації стосовно клієнта або її розголошення.

Чинним законодавством України заборонено вимагати від адвокатів та юристів Адвокатського об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" при наданні юридичних послуг надання відомостей, що є адвокатською таємницею. З цих питань адвокати і юристи АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" не можуть бути допитані, а також забороняється проведення огляду, розголошення, витребування чи вилучення у них документів, пов'язаних із здійсненням адвокатської діяльності.

З повагою, команда АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, буд. 1, оф. 251
(067) 777-89-01; (096) 599-50-95; (066) 784-99-72