Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
адвокат Шапошнікова Тетяна Геннадіївна

Адвокат Шапошнікова Тетяна Геннадіївна

Партнер адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі", адвокат із досвідом юридичної роботи у сфері сімейного, спадкового, господарського та цивільного права. Загальний стаж роботи у сфері права – понад 20 років.

Вища юридична освіта – 2000 рік, Запорізький державний університет, спеціалізація: цивільне право та процес, господарське право та процес.

2019 рік – отримання свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю (інформація про Тетяну Шапошнікову в Єдиному реєстрі адвокатів України).

Працювала в державних органах, у будівельних компаніях та на підприємствах іншої сфери, після цього – понад 8 років у юридичній компанії Альва Прайвесі.

Досвід юридичної роботи

Тетяна Шапошнікова має багаторічний досвід у юридичному супроводі суб'єктів господарювання та фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю; у представництві і захисті прав та інтересів громадян у судах на всіх стадіях, у веденні господарських та цивільних судових процесів; значний досвід у консультуванні та складанні необхідних процесуальних документів та інших документів правового характеру.

Багатий досвід та позитивна судова практика у різних цивільних, господарських, адміністративних судових процесах. Представляла інтереси клієнтів на стадії виконання судових рішень, забезпечувала правовий супровід оскарження незаконних рішень та дій (бездіяльності) посадових осіб виконавчої служби, проводила численні консультації з питань стягнення аліментів, нарахування штрафних санкцій, у сфері нерухомості та житлового права, спадкування, розірвання шлюбу (розлучення), з інших сімейних справ, а також справ щодо встановлення фактів, що мають юридичне значення.

свідоцтво адвоката Шапошнікова Тетяна

Напрямки роботи адвоката в об'єднанні

Адвокат Тетяна Шапошнікова курирує питання консультування клієнтів та правову роботу в АО Альва Прайвесі за такими напрямками:

 • встановлення розміру та стягнення аліментів, поділ спільного майна подружжя, консультації та справи про розірвання шлюбу;
 • визначення місця проживання дітей, встановлення графіку побачень з дітьми, інші питання, що виникають при роздільному проживанні батьків;
 • питання, пов'язані з реалізацією прав користування житлом, орендою, зняттям з реєстрації місця проживання, усуненням перешкод у користуванні приміщенням, з реалізацією інших житлових прав;
 • порядок та строки спадкування майна, поділ спадкового майна між спадкоємцями, зміна черговості спадкування, продовження строку на прийняття спадщини в судовому порядку, інші спори з питань спадщини;
 • захист інтересів та представництво в суді, в органах державної виконавчої служби, у приватних виконавців, в службі у справах дітей / в органах опіки та піклування;
 • питання, пов'язані зі спорами у сфері нерухомості.

свідоцтво на адвокатську діяльність Шапошнікова Тетяна

Багаторічна позитивна судова практика, включаючи сімейні, спадкові, господарські, цивільні суперечки, а також справи щодо встановлення фактів, що мають юридичне значення.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження