Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Команда адвокатів і юристів Альва Прайвесі

Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" об'єднує спільною роботою адвокатів і кваліфікованих юристів, не враховуючи професійних консультантів у суміжних сферах, з якими на постійній основі співпрацює і в разі потреби залучає до роботи наше об'єднання.

Кваліфіковані юристи та адвокати АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" здійснюють представництво клієнтів в судах, готують всі необхідні процесуальні документи, надають якісні і детальні правові консультації, складають і проводять експертизу договорів та надають клієнтам багато інших консалтингових, адвокатських та високоякісних юридичних послуг в Києві як бізнес - суб'єктам, так і громадянам, враховуючи при цьому кожну деталь, індивідуальні особливості справи та побажання клієнта.

Адвокати і юристи АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" надають послуги, ґрунтуючись на принципах конфіденційності, превалювання інтересів клієнта, індивідуального підходу до кожного клієнта та з обов'язковим дотриманням правил адвокатської етики.

Адвокати та юристи АО "Альва Прайвесі"

Ілля Шапошніков

Ілля Шапошніков

Адвокат, керуючий партнер адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі". Більш ніж 20-річний досвід юридичної роботи. Координує питання консультування посадових осіб і власників підприємств, юридичного супроводу бізнесу, абонентського юридичного обслуговування.

Сергій Куненко

Сергій Куненко

Адвокат, партнер адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі". Більш ніж 17-річний досвід практичної роботи в сфері права. Займається питаннями оптимізації оподаткування, податкового резидентства, будівництва, сфери нерухомості і інвестицій, схем продажів, діяльності КУА, ПІФ, КІФ.

Тетяна Шапошнікова

Тетяна Шапошнікова

Партнер, адвокат юридичної компанії Альва Прайвесі. 20-річна позитивна юридична практика. Займається питаннями стягнення аліментів, поділу спільного майна подружжя, справами про розірвання шлюбу, сімейним правом, спадковими спорами та іншими питаннями спадщини.

Михайло Сидорченко

Михайло Сидорченко

Асоційований адвокат адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі". 20-річний досвід юридичної роботи. Спеціалізується в земельних питаннях, представництві в судах, оскарженні незаконних рішень державних органів, веденні проектів по забудові земельних ділянок.

Юлія Пікалова

Юлія Пікалова

Адвокат АО "Альва Прайвесі". 15-річний досвід роботи в сфері права. Займається договірною та претензійно-позовною роботою, судовими процесами, трудовим правом, виконання судових рішень та сфери інтелектуальної власності.

Юлія Воробйова

Юлія Воробйова

Юрист, який спеціалізується на сімейному, цивільному праві, нерухомості. Займається проведенням юридичних консультацій, взаємодією з нерезидентами, науковою діяльністю. Є автором численних публікацій і статей на правову тематику.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження