адвокатське об'єднання Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатська компанія

Команда адвокатів і юристів Альва Прайвесі

Адвокатське об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" об'єднує спільною роботою адвокатів і кваліфікованих юристів, не враховуючи професійних консультантів у суміжних сферах, з якими на постійній основі співпрацює і в разі потреби залучає до роботи наше об'єднання.

Кваліфіковані юристи та адвокати АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" здійснюють представництво клієнтів в судах, готують всі необхідні процесуальні документи, надають якісні і детальні правові консультації, складають і проводять експертизу договорів та надають клієнтам багато інших консалтингових, адвокатських та високоякісних юридичних послуг в Києві як бізнес - суб'єктам, так і громадянам, враховуючи при цьому кожну деталь, індивідуальні особливості справи та побажання клієнта.

Адвокати і юристи АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" надають послуги, ґрунтуючись на принципах конфіденційності, превалювання інтересів клієнта, індивідуального підходу до кожного клієнта та з обов'язковим дотриманням правил адвокатської етики.

Адвокати та юристи АО "Альва Прайвесі"

Ілля Шапошніков

Ілля Шапошніков

Адвокат, керуючий партнер адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі". Більш ніж 20-річний досвід юридичної роботи. Координує питання консультування посадових осіб і власників підприємств, юридичного супроводу бізнесу, абонентського юридичного обслуговування.

Сергій Куненко

Сергій Куненко

Адвокат, партнер адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі". Більш ніж 17-річний досвід практичної роботи в сфері права. Займається питаннями оптимізації оподаткування, податкового резидентства, будівництва, сфери нерухомості і інвестицій, схем продажів, діяльності КУА, ПІФ, КІФ.

Юлія Пікалова

Юлія Пікалова

Адвокат адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі". 15-річний досвід роботи в сфері права. Займається договірною та претензійно-позовною роботою, веденням судових процесів, питаннями трудового права, виконання судових рішень та сфери інтелектуальної власності.

Михайло Сидорченко

Михайло Сидорченко

Асоційований адвокат адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі". 20-річний досвід юридичної роботи. Спеціалізується в земельних питаннях, представництві в судах, оскарженні незаконних рішень державних органів, веденні проектів по забудові земельних ділянок.

Мар'яна Гарник

Мар'яна Гарник

Юрист, який спеціалізується в сімейному та цивільному праві. Займається проведенням юридичних консультацій, взаємодією з нерезидентами, науковою діяльністю. Є автором публікацій і статей на правову тематику.

адвокатська фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2021. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16,   +38-067-777-89-01
e-mail: info@alvaprivacy.ua