Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

юридичні послуги онлайн

Юридичні послуги онлайн та дистанційно

Ще з березня 2020 року світ увійшов у нову реальність, де все докорінно змінилося. Побут, свята, відпочинок та ведення бізнесу зазнало трансформаційних змін. Декілька років тому, поступово, в нашу реальність почали входити онлайн сервіси, можливості отримати послугу без особистого візиту. 2021 рік прискорив ці процеси, а повномасштабне вторгнення росії у 2022 році надало цьому прискорення в сотні разів. Зараз все більше компаній перелаштували свою роботу з офлайну на онлайн.

Юридичний бізнес не став винятком. Кожен громадянин з будь-якої точки земної кулі може отримати консультацію про побудову власної справи, оподаткування, оформлення купівлі-продажу та розраховувати на якісний правовий супровід свого питання, якщо у нього є доступ до мережі інтернет та мобільний телефон у руках. Про те, що мається на увазі під дистанційним правовим супроводом, які переваги має такий формат допомоги адвоката та для кого він буде корисним розповідає керуючий партнер адвокатського об'єднання «Альва Прайвесі» Ілля Шапошніков.

Що таке дистанційне надання послуги?

30 березня 2020 року в українському законодавстві, разом із прийняттям Закону №540, з'явилося визначення дистанційної роботи та впроваджено нову форму організації праці. Так, під дистанційною роботою розуміється організація діяльності, при якій надається широке коло щодо вільного вибору місця виконання певної роботи, обов'язків. Місце роботи при цьому не обмежене місцем проживання чи місцем роботи, а може бути будь-яким.

Так, отримавши законодавче визначення дистанційної роботи бізнес, у тому числі правова спільнота, перейшла в новий формат взаємодії з клієнтами. Тепер, щоб отримати консультацію та допомогу юриста непотрібно чекати «понеділка» аби потрапити на зустріч до адвоката, а можна направити електронного листа на поштову скриньку та розраховувати на якісний сервіс.

Основними ознаками дистанційного надання юридичних послуг є:

 • направлення запиту через електрону скриньку;
 • отримання якісної юридичної консультації з будь-якої точки країни або світу;
 • проведення зустрічей з юристом за допомогою онлайн сервісів;
 • обмін документами в електронному форматі;
 • отримання комплексного юридичного обслуговування;
 • ефективне використання часу.

Переваги онлайн консультування

Як часто звертаючись до якогось спеціаліста чи приватної установи ви чули відповідь: "приходьте у робочий день, бо сьогодні вже немає спеціаліста" чи "краще зверніться у інший день"? Дистанційне або онлайн надання юридичних послуг виключає такі ситуації та слугує найскорішому реагуванню на проблемну ситуацію.

Так перевагами надання правових послуг юристом у режимі онлайн або дистанційно є:

 • доступ до правової послуги з будь-якої точки світу;
 • гарантії анонімності та конфіденційності;
 • відсутність необхідності у офлайн зустрічі;
 • мобільність – більше не потрібно чекати певного дня чи години;
 • оперативність – швидкість опрацювання кейсу та можливість моментального реагування на ситуацію;
 • можливість отримання юридичної консультації у режимі 24/7.

Така організація взаємодії дозволяє не лише зберегти ваш час, а й ефективно його використовувати, виключаючи зайві дії та процеси. Якщо ви цінуєте свій час, шукаєте адвоката чи компанію, яка якісно здійснює юридичний супровід, має досвід ефективної комунікації та налагодження процесів в режимі онлайн, то адвокатське об'єднання Альва Прайвесі – це компанія, яка відповідає таким критеріям. Лише довіривши свою справу юристам-професіоналам можна розраховувати на вирішення проблемного кейсу найкоротшою та найпростішою стежкою.

Якісне дистанційне та онлайн обслуговування від Альва Прайвесі

Світ змінюється, а ми разом з ним. Юридична компанія Альва Прайвесі має на меті не лише йти у ногу з часом, а робити це найкращим чином. Сервіс та висока якість юридичних послуг – верхня планка, яка визначає стандарти професії юриста, яких дотримуються всі члени команди при веденні справ клієнтів. При цьому, не важливо чи здійснюється супровід питання онлайн чи офлайн.

Зручність, доступність, оперативність, комплексний підхід та мобільність обслуговування – це все дозволяє вести справу ефективно, задля отримання 100% результату. Довіряючи справу профі, вам не потрібно витрачати час на очну зустріч, на передачу документів "із рук в руки", достатньо мати доступ до мережі інтернет, поштову скриньку та будь-який месенджер для зв'язку. А іноді щоб отримати якісний правовий сервіс достатньо навіть мобільного телефону!

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження