Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
юридичний аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг

Юридичний аутсорсинг - це залучення компанією (підприємством) фахівця у галузі права ззовні для надання юридичних послуг на постійній регулярній основі.

Безпосереднє ж звернення в рамках аутсорсингу до юриста з конкретним питанням або завданням відбувається тоді, коли це терміново необхідно такому підприємству (компанії).

Зазвичай стосунки між організацією - споживачем послуг та аутсорсинговою компанією оформляються довгостроковим договором.

Аутсорсинг від юридичної компанії Альва Прайвесі

Адвокатська фірма «Альва Прайвесі» пропонує вам укласти договір, на підставі якого адвокати нашого об'єднання будуть надавати послуги юридичного аутсорсингу високої якості. Наші фахівці допоможуть вам вирішувати проблеми з податковими структурами і законодавством в області господарського, земельного, адміністративного та інших галузей права.

Ми будемо допомагати врегулювати правові проблеми в трудовому законодавстві, оформляти ваших співробітників, вирішувати проблеми з договорами і інше. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте весь спектр послуг - від консультацій з адвокатом по господарському праву, до представництва в суді і допомоги після винесення рішень.

Вартість правового аутсорсингу в Києві

Ціни на правовий аутсорсинг в Києві доступні як великим підприємствам, так і невеликим фірмам. Більш того, ви не тільки економите на вартості, так як вам не доведеться брати на постійну роботу юристів різних напрямків, але і виграєте, бо в цьому випадку у вашому розпорядженні виявляється набагато більша команда досвідчених фахівців в різних сферах юриспруденції.

Оформити аутсорсинг юридичних послуг в нашій компанії - дуже проста справа. Ми завжди можемо приїхати до вас в офіс для обговорення умов співпраці та підписання договору про абонентське юридичне обслуговування фірми, а на будь-які питання вам завжди готові відповісти наші менеджери за телефонами, які вказані на сайті.

Переваги аутсорсингу

Як відомо: Перевагами аутсорсингу є надійність та стабільність, зростання рентабельності бізнесу. Аутсорсинг дозволяє скоротити витрати на обслуговування бізнес-процесів.

З повагою - юридична фірма ALVA PRIVACY

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження