Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

абонентське юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування

Щоб планувати, розвивати і вести успішний бізнес в Україні, власники і керівники повинні приймати вивірені рішення і діяти в рамках законодавства. Не допускаються навіть маленькі помилки: в кінцевому підсумку вони можуть мати вирішальний вплив і перешкодити досягненню компанією поставлених цілей.

Щоб не допустити ризиків в процесі прийняття керівних рішень або ж мінімізувати їх вплив, об'єднання "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" пропонує повне юридичне обслуговування бізнесу будь-якої форми власності. Друга назва послуги, яка більше розкриває її суть - "Юридичний аутсорсинг".

Пропонуємо укласти договір, на підставі якого адвокати нашого об'єднання будуть надавати абонентське обслуговування. Юридичне обслуговування компаній - гарантія безпеки бізнесу, його захисту від ненавмисних витрат, матеріальних і тимчасових втрат. Така правова допомога дозволяє менеджменту компанії направити зусилля на постановку і досягнення цілей бізнесу.

Юридичне обслуговування бізнесу: переваги

Багато сучасних компаній Києва користуються послугами штатних адвокатів по господарських спорах або юридичних відділів, що входять у внутрішню структуру. Що краще: власні юристи або правове обслуговування бізнесу із залученням спеціалізованої компанії? Наведемо кілька аргументів на користь аутсорсингу юридичних послуг:

 1. Необхідність в таких юридичних послугах виникає не постійно. Тому утримувати в компанії професійного юриста часто економічно недоцільно. Витрати на організацію роботи, заробітну плату та інші виплати будуть занадто високими.
 2. Навіть якщо утримання власного юриста в штаті економічно вигідне, один фахівець не в змозі забезпечити весь спектр правової допомоги. Неможливо, щоб юрист володів на високому професійному рівні знаннями у всіх областях правового регулювання бізнес-діяльності.

Тому, підписавши договір на юридичне обслуговування фірми з "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ", ви отримуєте пакет юридичних послуг від великої команди юристів з високою кваліфікацією. Це забезпечує оперативну допомогу в різних областях права, вирішення конкретних завдань і широкий вибір послуг: від правових консультацій до захисту інтересів бізнесу у взаємовідносинах з контрагентами, інвесторами, клієнтами, контролюючими органами.

Також пропонуємо Вам почитати нашу статтю про переваги абонентського юридичного обслуговування, яка розміщена у цьому ж розділі.

Діяльність бізнес-суб'єктів в Україні регулюється величезною кількістю нормативно-правових актів. Однак, найчастіше при щомісячному абонентському правовому обслуговуванні підприємства юристи застосовують такі основоположні законодавчі акти:

 • Цивільний кодекс України;
 • Господарський процесуальний кодекс;
 • Господарський кодекс України;
 • Податковий кодекс.

Абонентське обслуговування - допомога і послуги надаються:

Великому і середньому бізнесу: Юридичним особам будь-якої форми власності (державним, комунальним, приватним) - підприємствам, компаніям, фірмам, об'єднанням, кооперативам, установам, організаціям, товариствам.
Малому бізнесу і приватним особам (бізнесменам) Малим підприємствам і фізичним особам - приватним підприємцям, а також особам, які не є підприємцями, у визначених законом випадках (наприклад, інвесторам, учасникам, акціонерам, власникам корпоративних прав, посадовим особам).

Абонентське юридичне обслуговування від АО АЛЬВА ПРАЙВЕСІ

юридичне обслуговування в Києві

Для будь-якої компанії, якщо вона зацікавлена в стабільній і успішній господарській діяльності, зміцненні свого бізнесу, однак з якихось причин не має свого досвідченого юриста, дуже важливо обрати для себе абонентське юридичне обслуговування, яке найбільше їй підходить.

Адвокатська компанія "Альва Прайвесі" пропонує вам допомогу у всіх операціях, угодах і процесах вашої компанії, швидке і якісне вирішення будь-яких правових проблем і питань, які потребують втручання юриста.

Перелік послуг, що входять в юридичне обслуговування

Що конкретно пропонує наша компанія в рамках забезпечення правового захисту в Києві? Перелік послуг, що входить в абонентське обслуговування юристами АО "Альва Прайвесі", наступний:

 • ✅ Консультації (усні та письмові) стосовно правових питань як безпосередньо, так і дистанційно - наш фахівець може здійснювати правовий супровід бізнесу, де б ви не знаходилися. З будь-якої точки Землі ви можете зв'язатися з ним і обговорити питання, які вас цікавлять.
 • ✅ Аналіз правової ситуації - в разі форс-мажорів, якщо вам терміново потрібна не тільки підтримка в правозастосовчій сфері, а й оцінка фахівця, ми в рамках договору проведемо всі необхідні аналітичні процедури, підготуємо письмовий юридичний висновок.
 • ✅ Моніторинг законодавства і діяльності компанії - в разі змін в законодавчій базі наш спеціаліст слідкуватиме і порадить вам стратегію дій.
 • ✅ Ми здійснюємо юр. обслуговування фірм, компаній, організацій в договірному, кримінальному, господарському, земельному та інших галузях права. Якою би діяльністю ви не займалися, у нас завжди знайдеться досвідчений спеціаліст у вашому питанні.
 • ✅ Підготовка ділових листів, претензій, відповідей, скарг, заяв та інших документів.
 • ✅ Підготовка, перевірка і аналіз договорів - в рамках абонентського юридичного обслуговування ми перевіримо кожний договір або контракт, що вами укладається.
 • ✅ Й інші види підтримки юр. осіб, підприємств будь-якого виду і форми власності.

Таким чином, з нашими допомогою та послугами з правових питань ваша фірма отримає захист і буде попереджати виникнення проблем, а не боротися з їх наслідками.

Вартість (ціна) абонентського обслуговування

Вартість пакетів послуг з абонентського юридичного обслуговування у нас починається від 6500 грн. Тарифи і ціни більш детально можна подивитися за посиланням вище, а також уточнити, зателефонувавши нам або зробивши запит на зазначену на сайті електронну пошту.

Абонентське обслуговування юридичних осіб в Києві

абонентське обслуговування підприємства

Багато юридичних фірм для зручності клієнтів пропонують на вибір кілька "пакетів послуг" абонентського обслуговування юридичних осіб. Це дозволяє замовникам підібрати оптимальне за ціною рішення і отримати певний набір варіантів правової допомоги. При всій зручності пакети значно обмежують замовника. Тому ми завжди пропонуємо альтернативні варіанти юридичного обслуговування в Києві.

Більш виважений варіант - індивідуальне формування комплексу послуг юриста, що потрібні компанії на конкретному етапі господарської діяльності. Він формується після вивчення особливостей клієнта, розуміння його потреб. За необхідності ми можемо забезпечити юридичне обслуговування організації, надаючи тільки найбільш актуальні послуги: це дозволить оптимізувати витрати клієнта і при цьому отримувати необхідну абонентську правову підтримку.

Ми завжди готові змінити умови співпраці: якщо бізнес-ситуація зміниться, якщо у вас з'явиться необхідність в нових видах правових послуг або просто ви захочете переглянути їх обсяг, юристи юридичної фірми АЛЬВА ПРАЙВЕСІ завжди підберуть для вас варіанти абонентського юридичного обслуговування підприємства, що найбільше підходять саме вам. Мета в будь-якому випадку буде та ж сама: максимально захистити інтереси вашої компанії і не допустити нецільових витрат на послуги.

З повагою - ALVA PRIVACY Law Firm

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження