Loading...
Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613  (дзвінки - безкоштовні);
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY

Абонентське юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування

У сучасних умовах планування, розвиток та ведення бізнесу вимагає від власників і керівників підприємств оперативних, а найголовніше вивірених і законних рішень. Навіть невеликі помилки і прорахунки в прийнятих рішеннях, які часом супроводжують бізнес-процеси, можуть негативно вплинути на економічну складову, відстрочити, а в комплексі – і зовсім поставити бізнес і досягнення поставлених перед підприємством цілей в глухий кут.

Щоб на початковій стадії запобігати або мінімізувати ризики при прийнятті керівництвом рішень, Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» забезпечує повний юридичний супровід бізнесу, поточної господарської діяльності підприємств, організацій або так званий юридичний аутсорсинг.

Уклавши договір, за яким юристи та адвокати нашого адвокатського об'єднання будуть надавати Вам абонентське юридичне обслуговування, Ви забезпечите свій бізнес від зайвих матеріальних витрат і втрати часу, і при цьому зможете максимально сконцентруватися на досягненні поставлених перед Вами цілей.

Переваги юридичного обслуговування бізнесу

Чому абонентське обслуговування в "юридичній компанії" ? - запитаєте Ви. Адже можна цілком обійтися власним юридичним відділом, а то і взагалі одним юристом.

По-перше, постійно тримати на підприємстві юридичний відділ або одного досвідченого юриста не вигідно з економічної точки зору, якщо питання юридичного характеру виникають не регулярно.

По-друге, наявність у підприємства одного юриста може бути йому вигідно економічно, але це ніяк не забезпечить підприємству надання максимального спектру юридичних послуг у різних областях правового регулювання господарської діяльності на належному (високому) рівні.

По суті, укладаючи угоду про абонентське (комплексне) юридичне обслуговування з АО «Альва Прайвесі», Ви наймаєте цілу команду висококваліфікованих юристів, які в режимі реального часу і оперативно допомагатимуть Вам у вирішенні конкретних завдань, на постійній основі здійснювати комплексне юридичне обслуговування (супровід) Вашого бізнесу, давати юридичні консультації або представляти інтереси Вашого бізнесу (підприємства) в органах влади, а також у взаємовідносинах з іншими суб'єктами господарювання та фізичними особами.

Абонентське юридичне обслуговування в Києві

юридичне обслуговування в Києві

Варто також зазначити, що АО «Альва Прайвесі» не обмежує своїх клієнтів у виборі, заздалегідь пропонуючи певні «пакети» абонентського обслуговування (юридичного аутсорсингу), як часто це роблять інші юридичні фірми і компанії, що пропонують абонентське юридичне супроводження (обслуговування) у Києві.

Кожен клієнт, який звернувся за юридичним абонентським обслуговуванням в наше адвокатське об'єднання, зможе отримувати в рамках такого абонентського обслуговування індивідуально сформований для нього комплекс юридичних послуг, необхідних йому на даному етапі господарської діяльності. При цьому АО "Альва Прайвесі" формує і пропонує клієнту комплекс юридичних послуг, що входять в "пакет" абонентського юридичного супроводу (обслуговування), у першу чергу, виходячи з міркувань економії коштів клієнта.

Надалі, якщо у клієнта змінюється ситуація з веденням його господарської діяльності, істотно змінюються його потреби в тому чи іншому виді юридичних послуг, їх обсязі, то АО "Альва Прайвесі" разом з клієнтом можуть підібрати вже інший комплекс юридичних послуг, що входитимуть в "пакет" юридичного абонентського супроводу (обслуговування), знову ж таки виходячи з міркувань економії коштів клієнта.

Абонентське обслуговування від АО Альва Прайвесі

абонентське обслуговування

Приблизний перелік юридичних послуг, що надаються АО «Альва Прайвесі» в рамках абонентського обслуговування господарської діяльності:

  • надання оперативних усних та підготовка письмових юридичних консультацій, висновків;
  • розробка, аналіз угод і договорів;
  • підготовка, юридична експертиза документації клієнта: документів юридичної особи (наказів, розпоряджень, інструкцій, положень), претензій, скарг, звернень, ділового листування з контрагентами або партнерами по бізнесу, запитів, в т.ч. державних органів, відповідей на них, інших документів);
  • участь юриста в нарадах і переговорах з контрагентами або бізнес-партнерами на стороні клієнта;
  • повний юридичний супровід угод клієнта;
  • представництво інтересів підприємства, організації перед державними органами: фіскальними, контролюючими, правоохоронними і т.д.

Вищеописаний перелік юридичних послуг – приблизний і змінюється в залежності від побажань Клієнта.

Юридичні послуги з представництва у судових процесах та з держ. реєстрації юридичних осіб, зазвичай не входять в "пакет" абонентського юридичного обслуговування, а надаються адвокатами та юристами АО "Альва Прайвесі" за окремими угодами з клієнтами. Це обумовлено виключно мінімізацією витрат наших клієнтів на юридичні послуги, що надаються АО "Альва Прайвесі", проте за бажанням клієнта такі послуги ми включимо в узгоджений з клієнтом "пакет" абонентського юридичного обслуговування.

Звертайтеся в АО "Альва Прайвесі" і ми знайдемо оптимальний шлях для вирішення проблем, мінімізуючи Ваші витрати !

Звертайтеся за тел. +38-067-777-89-01 або вищевказаними на сайті, а також пишіть нам на електронну пошту - перевіряється регулярно, і ми запропонуємо Вам оптимальний варіант абонентського юридичного обслуговування бізнесу.

З повагою, команда АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"

logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність