Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

адвокат Куненко Сергій Валерійович

Адвокат Куненко Сергій Валерійович

Партнер адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі".

Досвідчений адвокат, юрист в сфері господарського, цивільного, корпоративного та інвестиційного права з більш ніж 17-річним досвідом надання юридичних послуг.

Вища юридична освіта - 2002 рік, Київський національний економічний університет, магістр правового регулювання економіки.

Працював в юридичній компанії, будівельно-інвестиційних холдингах.

У 2007 році отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю (інформація з єдиного реєстру адвокатів України).

Досвід юридичної роботи

Має досвід комплексної реалізації інвестиційних проектів, у тому числі будівельних, з управління активами, системного і цілісного супроводу угод M&A, проведення Due Diligence підприємств різних галузей, починаючи від аналізу земельних ділянок, дозвільних документів, до покупки бізнесу в цілому.

Досвід роботи з нерезидентами (іноземними юристами, банками, аудиторами, фінансовими установами, трастами), досвід практичного застосування норм міжнародного права, укладення зовнішньоекономічних контрактів та подальшого їх супроводу, антимонопольного законодавства, по організації банкрутства і ліквідації проблемних активів, повернення боргів.

диплом юриста Куненко

Займається питаннями оптимізації оподаткування, податкового резидентства і громадянства в різних юрисдикціях, в тому числі Англія, Швейцарія, Кіпр, США, комплаенс процедури, структурування груп; будівництва, отримання дозвільної документації; сфери нерухомості та інвестицій; організації і супроводу схем продажів в будівництві; забезпечення діяльності КУА, ПІФ, КІФ, цінних паперів в Україні.

Різноманітна і результативна судова практика, включаючи складні податкові, земельні, адміністративні та господарські спори.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження