Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

банкрутство

Юридичний супровід банкрутства

Не завжди у підприємницькій діяльності все йде гладко, бувають ситуації, коли вам потрібно заявити про припинення діяльності та ліквідації своєї компанії в зв'язку з фінансовою неспроможністю. Або ж, навпаки, вам необхідна процедура банкрутства боржника - контрагента, щоб отримати додаткові інструменти повернення активів або грошових коштів.

Юридичний супровід процедури неплатоспроможності

Неплатоспроможність і пов'язані з нею процедури - досить складні питання, що належать до сфери роботи адвоката з господарського права та які вимагають його високої кваліфікації і досвіду.

Компанія «Альва Прайвесі» пропонує фірмам та їх керівникам у разі неплатоспроможності суб'єкта господарських відносин надати допомогу в юридичному супроводі цієї судової процедури. Переваги роботи з нами полягають в:

  • досвідченому штаті адвокатів, послуги яких в цьому виді правових проблем є висококваліфікованими і перевіреними роками;
  • конфіденційності - співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені в тому, що інформація про банкрутство фірми і її деталі не потраплять в чужі руки;
  • захисті ваших інтересів - повний супровід процедури і якісна підготовка всіх документів нашим юристом допоможе вам максимально захистити свої права і зберегти активи;
  • мінімізації майнових і фінансових ризиків для вас і вашої компанії при визнанні банкрутом;
  • в разі, якщо справа стосується банкрутства підприємства - боржника, то наші фахівці за допомогою правових інструментів допоможуть вам повернути витрачені кошти і активи найоптимальнішим способом;
  • висока кваліфікація наших співробітників допоможе, якщо банкрутство юридичних осіб торкнулося вас, - мінімізувати втрати вас і вашої компанії;
  • доступна вартість наших юридичних послуг - це ще один істотний бонус нашого об'єднання;

Таким чином, послуги, що надаються нами в разі неплатоспроможності - це допомога грамотного фахівця, який допоможе вирішити всі ваші проблеми за допомогою букви закону. Абсолютно неважливо, вас хочуть визнати банкрутом або ви самі оголошуєте їм своє підприємство - підтримка юристів нашого об'єднання для вас буде однаково кваліфікованою. З нашою підтримкою у вас вийде мінімізувати втрати, оформити всі необхідні документи та провести все відповідно до чинного законодавства.

Юридичні послуги з банкрутства: ціни

Наші ціни на правову допомогу, що надається, є доступними для організації будь-якого типу і масштабу. Неважливо, яка у вас компанія - ТОВ, АТ або будь-яка інша, ми маємо досвід роботи з юридичними особами будь-якої організаційно-правової форми.

У разі виграшу в суді у Вас є можливість стягнути з опонента (боржника) суми, сплачені юридичній компанії "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ" в якості плати за адвоката, тобто, повернути собі витрати на такі послуги.

Вартість послуг

Щоб уточнити вартість процедури банкрутства підприємства або з'ясувати інші питання за цими юридичними послугами, ви можете зателефонувати нам за номерами, вказаними на сайті, і наші співробітники проконсультують вас.

Матеріали про банкрутство, які можуть вас зацікавити:

банкрутство фізичної особи

Вводиться інститут банкрутства фізичних осіб

В Україні вводиться інститут банкрутства фізичної особи (людини, громадянина). Як задовольняються претензії кредиторів при неплатоспроможності?

Банкрутство банку

Банкрутство банку: ознаки та прогнозування

Банкрутство банку. Чи можна спрогнозувати чи передбачити? Ознаки банкрутства банку. Що робити вкладнику, кредитору? Як повернути вклад, депозит? Юридичний аналіз.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження