Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

реєстрація авторських прав

Оформлення прав інтелектуальної власності

Основою будь-якої підприємницької діяльності є ідея, саме від неї і починає свій розвиток будь-який комерційний проект. Іноді ідея може бути стратегією подальшого функціонування фірми у відповідних ринкових умовах.

В обох варіантах рівень самодостатності ідеї робить її своєрідним товаром, який також може приносити чималий дохід, а отже, потребує юридичного захисту.

Саме тому наші юристи і пропонують відповідні юридичні послуги в сфері оформлення прав інтелектуальної власності.

Реєстрація авторських прав

Реєстрація авторських прав на об'єкт інтелектуальної власності докладно описана в Цивільному кодексі України. Результатом всієї трудомісткої процедури оформлення є видача головного документа - свідоцтва, яке підтверджує визнання вашого авторства на продукт розумової і творчої діяльності (твір, комп'ютерну програму, фірмове найменування та ін.).

Зазначений в законі досить чіткий, на перший погляд, алгоритм може завдати чимало труднощів простому обивателю. І в результаті, як показує практика, мало хто наважується в майбутньому повторно зареєструвати такі права. Однак це не означає, що реєстрація авторського права абсолютно марне і невигідне заняття. Зовсім навпаки, просто для того, щоб здійснити всю процедуру в найбільш короткі терміни і без зайвих проблем, краще довірити справу досвідченому юристу.

Етапи оформлення права інтелектуальної власності

Процес оформлення інтелектуальної власності включає в себе три основних етапи:

  1. Моніторинг відповідних баз як України, так і Євросоюзу, СНД, з тією метою, щоб упевнитися, що подібні об'єкти і права на них не були раніше вже оформлені.
  2. Складання необхідних висновків, описів конкретних об'єктів інтелектуальної власності.
  3. Підготовка відповідної документації для процедури подачі заявки.

Незважаючи на те, що процедура реєстрації складається всього з трьох етапів, недосвідчений підхід до їх виконання може затягнути весь процес на рік або два. Найчастіше в поданій документації виявляються помилки і, як наслідок, вона відправляється на доопрацювання. І чим більше правок вноситься, тим більші ризики виникають у вас, тим на більший термін затягується вся процедура.

Співробітники Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі" в Києві знають, як здійснити весь процес в максимально короткі терміни. При цьому ми зводимо до мінімуму перспективу відмови вам в отриманні охоронного документа. Більш докладно про послуги, які ми надаємо, ви можете дізнатися на офіційному сайті компанії або зв'язавшись з менеджерами за опублікованими контактними даними.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження