Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

захист інтелектуальної власності

Охорона прав на об'єкти інтелектуальної власності

Авторські права, як і будь-який вид власності, нерідко піддаються неправомірному використанню третіми особами, а отже потребують відповідного захисту.

Юридична фірма "Альва Прайвесі" в Україні компетентно надасть вам найширший перелік послуг щодо грамотної правової охорони об'єктів інтелектуальної власності.

Способи захисту інтелектуальної власності

Захист інтелектуальної власності може здійснюватися в двох формах:

  1. Юрисдикційна. Якщо відбувається будь-яке порушення ваших прав, ви можете забезпечити їх захист за допомогою спеціально уповноважених органів держави, наприклад, звернувшись до суду.
  2. Неюрисдикційна. За наявності неправомірних дій з вашої сторони вирішення проблеми здійснюється самостійно, без допомоги держави. У випадку з інтелектуальною власністю ви можете повідомити правопорушника про нелегальність скоєних ним дій, запропонувати вирішити проблему за допомогою мирних переговорів, вимагати припинити неправомірні дії.

Перевагою другого варіанту є його менша вартість, проте в той же час рівень його ефективності теж нижче. Як показує практика, після інформування про правопорушення неправомірні дії припиняються, але не дуже часто.

Внаслідок цього часто позовну заяву в суд все одно доведеться подавати. Тому для того, щоб не розтягувати у часі цей неприємний процес, краще відразу звернутися за допомогою до фахівців юридичної компанії "Альва Прайвесі".

Юридичні послуги з охорони і захисту прав

Охорона інтелектуальної власності може бути не настільки складним і тривалим процесом в тому випадку, якщо ви будете співпрацювати з грамотним юристом, адже абсолютно всі турботи по вирішенню проблеми він бере на себе.

АО "Альва Прайвесі" пропонує клієнтам такі послуги в сфері захисту їх прав інтелектуальної власності:

  • Консультування з питань неправомірних дій в сфері інтелектуальної власності.
  • Планування найкращої стратегії щодо припинення правопорушення.
  • Активні дії, спрямовані на захист інтересів клієнта, під час досудового етапу.
  • Ведення справи в суді.
  • Збір і оформлення всієї необхідної документації.
  • Контроль виконання стороною, що програла, рішення, винесеного судом.

На офіційному сайті адвокатської фірми "Альва Прайвесі" ви зможете знайти більш докладний опис надаваних нами в Києві юридичних послуг. Крім цього, за наявності будь-яких питань ви можете зв'язатися з нашими юристами за допомогою контактних даних, що також зазначені на сайті, і отримати вичерпну консультацію.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження