адвокатське об'єднання Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • адвокатська компанія

Передача прав на інтелектуальну власність

передача прав на об'єкти інтелектуальної власності

Право розпорядження - це невід'ємна частина права власності. Як відомо, розпоряджатися можна як матеріальними речами, так і майновими правами, в тому числі і на об'єкти інтелектуальної власності.

Повне або часткове відчуження прав на такі об'єкти оформляється договором про передачу виключних майнових прав інтелектуальної власності.

Якщо ж ви бажаєте здійснити тільки тимчасову передачу права користування, але одночасно з цим не втратити своє право власності, необхідно укласти відповідний ліцензійний договір. А зробити це правильно і з захистом ваших інтересів допоможе будь-який досвідчений фахівець компанії "Альва Прайвесі", надавши вам відповідні юридичні послуги високої якості.

Ліцензійний договір: передача авторських прав

Передача авторських прав шляхом складання ліцензійного договору - це дозвіл третім особам використовувати в ході своєї діяльності об'єкт, що належить вам, при цьому власником все одно залишаєтеся ви. У тексті документа зазначаються такі обов'язкові аспекти:

  • вид ліцензії;
  • конкретний перелік прав, що надаються (сфера застосування, територія, строки);
  • обсяг виплат за користування і деякі інші умови.

Ліцензійний договір укладається у письмовій формі, однак його посвідчення у нотаріуса не вимагається.

Передача права користування шляхом надання ліцензії

Законодавством передбачена специфіка передачі права користування інтелектуальною власністю, згідно з якою існують:

  1. Одинична ліцензія. В такому випадку право користування надається лише одному ліцензіату, при цьому ви також можете використовувати об'єкт інтелектуальної власності самостійно в цій же сфері.
  2. Виключна ліцензія. Свідчить про те, що передача авторського права здійснюється лише для одного ліцензіата, як і в першому випадку, проте істотною відмінністю є те, що в документі ви підтверджуєте той факт, що не будете використовувати об'єкт інтелектуальної власності зі своєї сторони у зазначеній галузі.
  3. Невиключна ліцензія. Вона складається в тому випадку, якщо ви після передачі прав користування хочете не тільки самостійно використовувати об'єкт інтелектуальної власності, а й передавати право використання і іншим ліцензіатам.

Досвідчені юристи юридичної фірми "Альва Прайвесі" допоможуть вам скласти документ так, щоб нормативні акти жодним чином не порушувалися, а, що найголовніше, ваші права в описуваних договірних відносинах були надійно захищені. Таким чином, в разі виникнення будь-якої спірної ситуації ви завжди опинитеся у вигідному становищі.

адвокатська фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2021. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16,   +38-067-777-89-01
e-mail: info@alvaprivacy.ua