адвокатське об'єднання Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність
Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16; +38-067-777-89-01
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • адвокатська компанія

Реєстрація патенту

оформлення патенту

Якщо ви хоча б раз стикалися з патентуванням, то вже знаєте, що патентне відомство пред'являє більш ніж серйозні вимоги до оформлення документації. Недотримання найдрібніших нюансів при створенні заявки на винахід призведе надалі до необхідності їх виправлення.

У свою чергу внесення нескінченних правок передбачає тривалу переписку з представником відомства, оплату значної кількості роботи. Найбільш істотний ризик в даному випадку полягає в тому, що наприкінці вам можуть просто відмовити у видачі патенту на промисловий зразок або корисну модель.

Патентний повірений: чи варто звертатися за допомогою?

Такий трудомісткий процес, як реєстрація патенту в Україні, набагато раціональніше довірити досвідченому фахівцеві. Співробітники АО "Альва Прайвесі" не раз надавали подібні юридичні послуги своїм клієнтам, тому без проблем допоможуть і вам запатентувати ваш винахід. Ми не тільки надамо вам допомогу в реєстрації у вигляді консультації, а й в принципі візьмемо всю роботу на себе:

 • Проаналізуємо вже запатентовані розробки для того, щоб упевнитися у відсутності аналогів. Також патентне відомство вимагає в описі вашого винаходу вказати посилання на існуючі прототипи. Результати подібної перевірки є підставою для винахідника претендувати на ту чи іншу форму захисту патентних прав.
 • Підготуємо відповідь на запит експертизи.
 • Знизимо ризик ймовірності відмови в отриманні патенту практично до нуля.
 • Гарантовано збережемо матеріали вашої заявки в таємниці.
 • Підготуємо весь необхідний комплект документів для подачі в Український інститут промислової власності. Більш того, ми також можемо подати документацію в УКРПАТЕНТ самостійно, заощадивши таким чином особистий час клієнта.

Таким чином, звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця в сфері патентування - набагато більш вигідний і раціональний варіант, ніж намагатися зареєструвати патент самостійно.

Строк і вартість отримання патенту

Строк отримання в залежності від об'єкта патентування може різнитися:

 • Винахід – 24-36 місяців.
 • Промисловий зразок – приблизно 8-9 місяців.
 • Корисна модель – до 11 місяців.

Тривалість всієї процедури може істотно збільшитися за рахунок постійного внесення правок в документацію, повільного проведення підготовчих робіт, завантаженості держ. установи.

На питання "скільки коштує оформити патент?" досить складно відповісти однозначно, так як ціна залежить від величезної кількості аспектів:

 1. Складність винаходу.
 2. Наявність додаткових креслень.
 3. Наявність або відсутність аналогів.
 4. Кількість країн, в яких необхідне забезпечення правового захисту.

Звернувшись за допомогою в компанію "Альва Прайвесі", ви залишитеся задоволені якістю наданих нами послуг і оперативністю виконання необхідних робіт.

адвокатська фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.
©   2013 - 2021. Всі права захищені.
02095, м. Київ, вул. Дніпровська набережна,
буд. 16-Г, блок А, поверх 8, к. А-65
Дзвоніть нам: Пн-Пт з 09:00 до 19:00
0-800-604-613;
044-502-81-16,   +38-067-777-89-01
e-mail: info@alvaprivacy.ua