Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
Реєстрація підприємства

Реєстрація та реорганізація підприємств, ТОВ, ПП

Фахівці Адвокатського об'єднання "Альва Прайвесі" надають послуги, пов'язані із здійсненням державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців у Києві, а також з реорганізації підприємств, розробки установчих документів (статутів, положень), внесення до них змін, і комплексного юридичного супроводу всіх реєстраційних процедур.

Послуги з реєстрації

Реєстрація підприємств, підприємців (реєстрація ФОП, фірм, СПД) - це затребувана послуга, що обумовлено необхідністю витратити досить велику кількість часу на проходження всіх реєстраційних процедур і формальностей, тоді як у бізнесмена, зокрема який тільки починає свій бізнес, часу на це може не вистачати. З іншого боку, скористатися зараз послугою "реєстрація підприємств" або "реєстрація ФОП" – фізичної особи-підприємця не буде коштовно, оскільки на поточний момент у зв'язку з деяким спрощенням реєстраційних процедур в Україні ціна таких послуг істотно знизилася і стала доступна широкому колу осіб.

Якщо ви звернетеся до юристів АО «Альва Прайвесі», то фахівці нашого об'єднання за помірною ціною нададуть вам вичерпні консультації з усіх "реєстраційних" питань, зокрема пов'язаних з вибором форми ведення господарської діяльності, а також з особливостями держ. реєстрації, постановки на облік у держ. органах будь-яких суб'єктів господарювання, проведуть державну реєстрацію, забезпечать проходження необхідних процедур в органах державної фіскальної служби (податкової інспекції), замовлять виготовлення печатки, забезпечать необхідну правову допомогу та юридичний супровід відкриття поточного (розрахункового) рахунку в банку, забезпечать складання і укладення договорів купівлі-продажу (відступлення) корпоративних прав, нададуть інші супутні юридичні послуги.

При зверненні в Адвокатське об'єднання "Альва Прайвесі" за реєстрацією підприємства, підприємця (ФОП) вам необхідно в першу чергу визначитися в якій з організаційно-правових форм буде здійснюватись господарська діяльність.

Якщо ви маєте намір для вирішення своїх завдань заснувати юридичну особу, то ми пропонуємо для вас послугу з держ. реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватного підприємства (ПП), як найгнучкіших з правової точки зору, простих і затребуваних організаційних форм господарювання.

У випадку якщо ж вам необхідна реєстрація акціонерного товариства, кооперативу, або ж відкриття філій або представництв юр. особи, здійснення будь-яких реєстраційних процедур з іншими організаційними формами господарювання, потрібна зміна керівника або складу осіб, що входять до інших органів управління юр. особи, внесення змін (доповнень) до статуту або інших установчих документів, зміна видів (кодів) економічної діяльності (за КВЕД), вибір, зміна системи оподаткування, то також звертайтеся в АО "Альва Прайвесі" і наші фахівці допоможуть у вирішенні цих питань.

Державна реєстрація фізичною особою - підприємцем

Ви прийняли рішення зареєструватися як приватний підприємець (фіз. особа-підприємець) ? Юристи АО "Альва Прайвесі" оперативно здійснять для вас реєстрацію у держ. реєстратора, ви будете поставлені на облік в держ. органах статистики, органах фіскальної (податкової) служби, юристи нададуть правову допомогу у виборі необхідних вам видів економічної діяльності (за КВЕД), при виборі та зміні системи оподаткування, при замовленні та виготовленні печаток, відкритті поточних рахунків у банках.

Крім того, в стислі терміни і за помірними цінами фахівці АО "Альва Прайвесі" підтвердять інформацію (передбачену законодавством) про юридичну особу, отримають для вас необхідні виписки та витяги, довідки від держреєстратора - з ЄДР.

З питань реєстрації підприємств і фіз. осіб-підприємців просимо звертатися електронною поштою та за номерами телефонів, які зазначені в контактах АО "Альва Прайвесі".

З повагою - команда АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження