Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
офіс: +38 (067) 777-89-01
моб.: +38 (066) 784-99-72
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • адвокатське об'єднання ALVA PRIVACY
 • Головна
 • Про компанію
 • Юридична компанія АО "Альва Прайвесі"

Юридична компанія - фірма (Київ) АО "Альва Прайвесі"

Юридична компанія

Фахівці в галузі права відіграють важливу роль у життєдіяльності сучасного суспільства. За їх допомогою постійно звертаються як звичайні громадяни, так і учасники юридичних осіб. Все це пов'язано з існуванням величезної кількості питань, для вирішення яких потрібна правова оцінка. Саме тому в наш час створюється так багато юридичних компаній, які допомагають людям у вирішенні їхніх проблем.

Цікаво, що чинне законодавство України не дає прямого визначення поняттю юридичної фірми, але проаналізувавши ряд документів та існуючу практику можна сказати, що юридична компанія (фірма) – це підприємство, у якого основним видом діяльності є надання юридичних послуг.

Організаційно-правова форма юридичної компанії (фірми)

Само собою зрозуміло, що юридична компанія має право на здійснення своєї діяльності в закріплених законодавством організаційно-правових формах. А до них відносяться:

 • адвокатські об'єднання або бюро;
 • акціонерні товариства;
 • товариства з обмеженою відповідальністю;
 • приватні підприємства; 
 • і багато інших.

У чому ж відмінності юридичних фірм у формі адвокатського об'єднання (бюро) від інших юридичних компаній, створених у таких формах як: ТОВ, ПП і т.д.? Думаю, що на це питання можна відповісти, проаналізувавши поняття юриста і адвоката.

Адвокат та юрист: в чому відмінність?

Згідно зі ст. 1 Закону України № 5076-VI адвокат – це людина, яка обов'язково:

 • має повну вищу правову (юридичну) освіту;
 • має стаж роботи у правовій сфері – не менше 2-х років;
 • володіє державною (українською) мовою;
 • здала спеціальний іспит;
 • пройшла необхідне стажування;
 • прийняла присягу;
 • отримала спеціальне свідоцтво для адвокатів.

Юридична фірма

Безсумнівно, потрібно зазначити, що діяльність адвоката чітко регламентується спеціальним законом і серйозно контролюється кваліфікаційно-дисциплінарною комісією. Важливо знати, що за вчинення певного дисциплінарного проступку (порушення адвокатської етики; розголошення адвокатської таємниці; неналежне виконання професійних обов'язків) адвокати несуть відповідальність у вигляді позбавлення права на заняття їх професійною (адвокатською) діяльністю.

Що ж до юристів, то до них законодавство особливих вимог не пред’являє. Їх діяльність регламентується лише цивільно-правовими відносинами. Більше того, українці можуть надати право представляти свої інтереси не тільки звичайному юристу, а й навіть людині взагалі без юридичної освіти.

Підводячи підсумки, можна сказати, що і юристи, і адвокати мають право на надання юридичних послуг, але до адвокатів законодавством встановлені більш серйозні вимоги і контроль, вони несуть дисциплінарну відповідальність за якість надання своїх послуг.

Адвокатське об'єднання - особливості

Тепер відповімо на запитання: «Що ж таке адвокатське об'єднання ?». У Законі про адвокатуру № 5076-VI передбачено, що юридична особа, яка створена шляхом об'єднання 2-х або можливо більшої кількості адвокатів визнається адвокатським об'єднанням. Законодавством також встановлено особливий порядок реєстрації, реорганізації, а також ліквідації адвокатських об'єднань.

Головна відмінність і серйозна перевага адвокатських об'єднань це те, що їх засновниками можуть бути лише адвокати, на відміну від юридичних компаній інших організаційно-правових форм (за винятком адвокатських бюро), створити які має право навіть людина, яка не має правової освіти.

Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» – це юридична компанія, яка займається наданням широкого спектру правових послуг. Наші адвокати мають багаторічний професійний досвід роботи в галузі цивільного, трудового, сімейного та інших сферах права, але головним достоїнством і спеціалізацією нашої юридичної фірми є господарське, корпоративне і так зване "бізнес-право".

Ми здійснюємо представництво клієнтів в судах, готуємо всі необхідні процесуальні документи, проводимо реєстраційні процедури, надаємо якісні і детальні правові консультації, складаємо і проводимо експертизу договорів та надаємо нашим клієнтам багато інших юридичних та адвокатських послуг. Фахівці АО «Альва Прайвесі» надають виключно високоякісні юридичні послуги в Києві, враховуючи при цьому кожну деталь, індивідуальні особливості справи і побажання клієнта.

З повагою, команда АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
Юридична компанія - фірма (Київ) АО "Альва Прайвесі" - 5.0 out of 5 based on 1 vote
logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, буд. 1, оф. 251
+38-067-777-89-01; +38-066-784-99-72