Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
 • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
адвокатська компанія

Організаційно-правова форма адвокатського об'єднання

Фахівці в галузі права відіграють важливу роль у життєдіяльності сучасного суспільства. За їх допомогою постійно звертаються як звичайні громадяни, так і учасники юридичних осіб. Все це пов'язано з існуванням величезної кількості питань, для вирішення яких потрібна правова оцінка. Саме тому в наш час створюється так багато юридичних і адвокатських компаній (фірм), які допомагають людям у вирішенні їхніх проблем.

Цікаво, що чинне законодавство України не дає прямого визначення поняттю ні юридичної фірми, ні адвокатської компанії, але, проаналізувавши ряд документів та існуючу практику, можна сказати, що юридична (адвокатська) компанія (фірма) – це підприємство, у якого основним видом діяльності є надання юридичних (адвокатських) послуг.

Організаційно-правова форма юридичної компанії (фірми)

Само собою зрозуміло, що юридична (адвокатська) компанія чи фірма має право на здійснення своєї діяльності в закріплених законодавством організаційно-правових формах. А до них відносяться:

 • адвокатські об'єднання або бюро;
 • акціонерні товариства;
 • товариства з обмеженою відповідальністю;
 • приватні підприємства;
 • і багато інших.

У чому ж відмінності юридичних фірм у формі адвокатського об'єднання (бюро) від інших юридичних компаній і фірм, створених у таких формах як: ТОВ, ПП і т.і.? На це питання можна відповісти, проаналізувавши поняття юриста і адвоката.

Адвокат та юрист: в чому відмінність?

Згідно зі ст. 6 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" № 5076-VI адвокат – це людина, яка обов'язково:

 • має повну вищу правову (юридичну) освіту;
 • має стаж роботи у правовій сфері – не менше 2-х років;
 • володіє державною (українською) мовою;
 • здала спеціальний іспит;
 • пройшла необхідне стажування;
 • прийняла присягу;
 • отримала спеціальне свідоцтво для адвокатів.

Юридична фірма

Діяльність адвоката чітко регламентується спеціальним законом і серйозно контролюється спеціальним органом - кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури. Важливо знати, що за вчинення певного дисциплінарного проступку (порушення адвокатської етики; розголошення адвокатської таємниці; неналежне виконання професійних обов'язків) адвокати несуть відповідальність у вигляді позбавлення права на заняття їх професійною (адвокатською) діяльністю.

Що ж до юристів, то до них законодавство особливих вимог не пред'являє. Їх діяльність регламентується лише цивільно-правовими відносинами. Більше того, українці можуть надати право представляти свої інтереси не тільки звичайному юристу, а й навіть людині взагалі без юридичної освіти.

Підводячи підсумки, можна сказати, що і юристи, і адвокати, мають право на надання юридичних послуг, але до адвокатів законодавством встановлені більш серйозні вимоги і контроль, вони несуть дисциплінарну відповідальність за якість надання своїх послуг.

Адвокатське об'єднання - відмінність від інших юридичних фірм і компаній

Тепер відповімо на запитання: «Що ж таке адвокатське об'єднання?». У Законі про адвокатуру № 5076-VI передбачено, що юридична особа, яка створена шляхом об'єднання 2-х або можливо більшої кількості адвокатів, визнається адвокатським об'єднанням. Законодавством також встановлено особливий порядок реєстрації, реорганізації, а також ліквідації адвокатських об'єднань.

Головна відмінність і серйозна перевага адвокатських об'єднань це те, що їх засновниками можуть бути лише адвокати, на відміну від юридичних компаній інших організаційно-правових форм (за винятком адвокатських бюро), створити які має право навіть людина, яка не має правової освіти.

Адвокатське об'єднання «Альва Прайвесі» (Київ) – це юридична компанія, яка займається наданням широкого спектру правових послуг. Наші професіонали - адвокати Києва мають багаторічний професійний досвід роботи в галузі цивільного, трудового, сімейного та інших сферах права, але головним достоїнством і спеціалізацією нашої юридичної фірми є господарське, корпоративне і так зване "бізнес-право".

Ми здійснюємо представництво клієнтів в судах, готуємо всі необхідні процесуальні документи, супроводжуємо реєстраційні процедури, надаємо якісні і детальні правові консультації, складаємо і проводимо експертизу договорів та надаємо нашим клієнтам багато інших юридичних та адвокатських послуг. Фахівці АО «Альва Прайвесі» надають виключно високоякісні юридичні послуги в Києві, враховуючи при цьому кожну деталь, індивідуальні особливості справи і побажання клієнта.

З повагою - команда АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження