Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

адвокат Київ

Адвокат в Києві

Досить часто в поняття «хороший адвокат» люди вкладають зовсім різний зміст.

Для когось головний орієнтир - недорога або, навпаки, надмірно висока вартість послуг, що надаються, для когось - презентабельний зовнішній вигляд і великий офіс в центрі.

На які ж аспекти дійсно важливо звертати свою увагу при виборі приватного адвоката або юридичної фірми?

Послуги адвоката: правила вибору

Послуги адвоката полягають в наданні клієнту необхідних юридичних послуг щодо захисту його прав та інтересів. Ситуації в житті трапляються різні і в залежності від того, яка правова проблема вас турбує, і варто вибирати фахівця.

Наприклад, є адвокати, які спеціалізуються виключно на вирішенні сімейних спорів, тому вони не зможуть надати належної якості консультацію з питань, які з іншої сфери.

Якщо ви вперше стикаєтесь з вибором адвоката в Києві, тоді успішно впоратися з цим завданням вам допоможуть наступні правила:

  1. Обраний вами кандидат в обов'язковому порядку повинен мати вищу освіту в сфері права рівня спеціаліст або магістр (отримано воно повинно бути в навчальному закладі з відповідною акредитацією).
  2. Юрист повинен мати стаж професійної роботи в сфері права як мінімум 2 роки.
  3. Перевірте також обов'язково наявність у нього адвокатського статусу, попросіть відповідне свідоцтво.
  4. Перед тим, як найняти адвоката, переконайтеся, що він зареєстрований у відповідному реєстрі, попросіть витяг з нього.
  5. У кандидата не повинно бути призупинено або припинено право на заняття адвокатською діяльністю на території України.
  6. Досвідчений юрист завжди має прагнення до підвищення рівня своєї кваліфікації, запитайте підтверджуючі документи.

Якщо в процесі вибору ви не будете нехтувати цими правилами, то в результаті забезпечите собі співпрацю з надійним грамотним адвокатом.

Приблизно вибравши потрібного вам фахівця, не поспішайте відразу ж укладати з ним договір про правову допомогу. Дуже важливо сходити спочатку на попередній прийом, задати питання, оцінити компетентність при особистій зустрічі. Якщо і після живого спілкування вас все влаштувало, значить, ви дійсно знайшли «свого» адвоката.

Головні відмінності між адвокатом і юристом

Юрист - це фахівець в галузі права, який розуміється на чинному законодавстві та його застосуванні.

Найчастіше прості обивателі не бачать різниці між поняттями «юрист» та «адвокат», однак вона є і дуже суттєва.

Адвокат відрізняється від юриста за такими аспектами:

  • Після отримання диплому він працює в сфері права більше 2 років.
  • Успішно склав спеціальний кваліфікаційний іспит.
  • Додатково проходив стажування або працював помічником адвоката.
  • Має спеціальне свідоцтво про можливість роботи в адвокатській сфері.

Варто також зазначити, що права і повноваження юриста і адвоката сильно різняться. Діяльність останнього додатково регулюється ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а юрист має право посилатися тільки на процесуальне законодавство.

Як обрати адвоката в Києві?

адвокат дарницький район

Якщо ви є столичним жителем, тоді, на перший погляд, може здатися, що вибір у вас більш, ніж великий. Тільки Рада адвокатів Київської області налічує приблизно 4,5 тисячі адвокатів. Однак треба розуміти, що не всі вони на даний момент працюють за фахом, не кожен має достатній рівень знань і багаж виграних справ за плечима.

АО «Альва Прайвесі» - це об'єднання, в якому ви дійсно зможете знайти собі висококваліфікованого фахівця, здатного будь-яку правову ситуацію обернути на вашу користь. Ми знаходимося в Дарницькому районі, біля метро, неподалік від таких житлових масивів, як Осокорки, Позняки, а отже, приїхати на особисту консультацію буде більш ніж зручно.

На сайті нашої компанії ви знайдете контактні дані, за якими зможете зв'язатися з менеджерами і дізнатися приблизну ціну і перелік послуг, що надаються. Більш точну інформацію про те, скільки буде коштувати вирішити вашу проблему, ви зможете дізнатися безпосередньо в ході консультації з нашим юристом.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження