Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

виконання рішення суду

Юридичний супровід виконання рішень судів

Досить часто зустрічаються випадки, коли судовий розгляд по справі давно завершився на вашу користь, проте сторона, що програла, не поспішає виконувати рішення суду. Що ж робити в такому випадку?

Як показує практика, недостатньо просто виграти судову справу, набагато складніше буває змусити відповідача виконати свої зобов'язання. Саме в цьому випадку вам знадобиться адвокат з виконавчого провадження, який реально відновить справедливість і захистить ваші інтереси.

Не секрет, що існує державна виконавча служба, на яку власне і покладається згадана функція. Однак, на жаль, послуги державних виконавців рідко дають необхідний ефект. Для того, щоб домогтися бажаного в максимально короткі терміни, краще спочатку звернутися до приватних адвокатів, співробітників юридичних фірм.

Послуги адвоката з виконавчого провадження

Юристи адвокатського об'єднання «Альва Прайвесі» пропонують своїм клієнтам не тільки кваліфіковану допомогу на досудовому етапі, а й найширший перелік послуг щодо супроводу примусового виконання рішень судів:

  • консультація з усіх питань, що мають безпосереднє відношення до виконавчого провадження;
  • юридичний аналіз та правова оцінка роботи держ. і приватних виконавців;
  • оскарження бездіяльності зі сторони державної виконавчої служби або неправомірних дій і постанов виконавця;
  • відстрочення в часі або розстрочення виконання рішення, винесеного в результаті судового розгляду;
  • складання необхідних документів (заяв, скарг, клопотань);
  • аналіз всіх матеріалів справи, перевірка та оцінка фінансового стану боржника, прогнозування виконання рішень суду;
  • представництво інтересів клієнтів у виконавчому провадженні;
  • проведення переговорів від імені клієнта, в процесі яких адвокат переконує сторону, яка програла, добровільно виконати прийняте судом рішення.

Якщо ви раніше ніколи не стикалися з процесом підбору юриста для захисту своїх прав та інтересів, тоді не витрачайте свій час даремно і сміливо звертайтеся в АО «Альва Прайвесі». Співробітники нашої юридичної фірми - це висококласні фахівці, які зможуть з легкістю взятися за вашу будь-яку, навіть найскладнішу проблему.

Адвокати з виконавчого провадження від «Альва Прайвесі» мають багаторічний досвід роботи і базу постійних клієнтів, що як найкраще гарантує їх професіоналізм. Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, і наші менеджери з радістю проконсультують вас з будь-якого питання.

Якщо ж Ви з якихось причин вирішили самостійно займатися виконанням рішення суду, то рекомендуємо прочитати нашу статтю про те, яким чином виконати судове рішення.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження