Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
офіс: +38 (067) 777-89-01
моб.: +38 (066) 784-99-72
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • юридичні послуги Київ
    Ми знайдемо оптимальний шлях вирішення проблем, мінімізуючи Ваші витрати
  • юридична компанія, фірма
    Досвід, якість, конфіденційність
  • юрист Київ, адвокатське об'єднання
    Перемога любить старанність (підготовку)

Фрахтування (фрахт) суден. Юридична допомога

Фрахтування (фрахт) суден

Останнім часом багато компаній все більше і більше звертаються до послуг морських і річкових перевізників для транспортування своїх вантажів, як по морю, так і по внутрішніх водних шляхах нашої країни.

Для багатьох переваги водного транспорту очевидні і якщо є можливість використовувати цей вид транспорту, вони давно користуються його послугами, проте деякі тільки замислюються або починають опрацьовувати можливі варіанти. На цьому етапі необхідно зібрати якомога більше інформації, а саме в яких портах здійснювати перевалку, які партії вантажу більш прийнятні і на яких напрямах, вартість таких послуг, від чого вона залежить, і так далі. Вся ця інформація вкрай необхідна для здійснення розрахунку економічної ефективності використання водного транспорту і від того, наскільки вона буде актуальна і точна, залежатиме остаточне рішення.

Не всі компанії мають у своєму штаті відповідних фахівців, отже, для того щоб отримати повну і достовірну інформацію необхідно витратити досить багато часу. Наші можливості дозволяють виконати цю роботу оперативно, якісно і за помірними цінами. При цьому компанії не потрібно залучати додаткових співробітників у штат, і відповідно компанія мінімізує витрати на оплату праці та соціальні виплати працівникам.

Збір інформації це тільки незначна частина роботи, яку необхідно буде виконати. Наступним і більш важливим етапом буде процес укладення договорів перевезення (чартер партій), які суттєво відрізняються від аналогічних договорів інших перевізників і мають ряд дуже значних особливостей, властивих тільки водного транспорту.

Наші фахівці надають юридичну допомогу на всіх етапах співпраці з судноплавними компаніями – перевізниками, починаючи від узгодження умов перевезення і закінчуючи завершенням перевезення – повним виконанням договору. Весь процес включає в себе розробку пропозицій щодо умов договору, які будуть найбільш вигідні для замовника послуг перевезення (фрахтувальника), листування щодо спірних питань в процесі перевезення, розрахунки сталійного часу (часу, відведеного на вантажні операції) у портах навантаження і вивантаження або його перевірки, листування щодо можливих комерційних браків (пошкодження, підмочення вантажу тощо) на доарбітражному (досудовому) етапі або до моменту підключення до вирішення питання страхових компаній обох сторін. У разі якщо вирішення спору переходить в судову стадію (наприклад, міжнародний арбітраж, в т.ч. в Лондоні, Парижі і т.д.) можливе надання послуг зі збирання необхідної інформації для юристів, які будуть представляти ваші інтереси в міжнародному арбітражі. Якщо ж, згідно з договором перевезення, передбачено судовий розгляд (арбітраж) в Україні (Морська Арбітражна Комісія), то ми маємо все необхідне для гідного представництва і захисту ваших інтересів в МАК України.

У разі якщо у вас є які-небудь питання або сумніви щодо юридичної або комерційної сторони використання водного транспорту, звертайтеся до нас – ми будемо раді взаємовигідній співпраці.

З повагою, команда АО "АЛЬВА ПРАЙВЕСІ"

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
logo
Альва Прайвесі
Адвокатське об’єднання
Досвід, якість, конфіденційність
02095, м. Київ, вул. Срібнокільська, буд. 1, оф. 251
+38-067-777-89-01; +38-066-784-99-72