Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
фрахтування фрахт суден

Фрахтування суден

Останнім часом багато компаній все більше і більше звертаються до послуг морських і річкових перевізників для транспортування своїх вантажів, як по морю, так і по внутрішніх водних шляхах нашої країни. І для цього відповідно здійснюють фрахтування - фрахт необхідних їм суден.

Послуги фрахту суден

Для багатьох переваги водного транспорту очевидні і якщо є можливість використовувати цей вид транспорту, вони давно користуються його послугами, проте деякі тільки замислюються або починають опрацьовувати можливі варіанти фрахту.

На цьому етапі необхідно зібрати якомога більше інформації, а саме в яких портах здійснювати перевалку, які партії вантажу більш прийнятні і на яких напрямах, вартість таких послуг, від чого вона залежить, і так далі.

Вся ця інформація вкрай необхідна для здійснення розрахунку економічної ефективності використання водного транспорту і від того, наскільки вона буде актуальна і точна, залежатиме остаточне рішення щодо фрахтування.

Не всі компанії мають у своєму штаті відповідних фахівців, отже, для того щоб отримати повну і достовірну інформацію необхідно витратити досить багато часу. Наші можливості дозволяють забезпечити повний супровід бізнесу - виконати цю роботу оперативно, якісно і за помірними цінами.

При цьому компанії не потрібно залучати додаткових співробітників у штат, і відповідно компанія мінімізує витрати на оплату праці та соціальні виплати вузькоспеціалізованим працівникам, які б займалися лише фрахтом.

Збір інформації - це тільки незначна частина роботи, яку необхідно буде виконати для належного фрахтування судна для вантажу. Наступним і більш важливим етапом буде процес укладення договорів перевезення (чартер партій), які суттєво відрізняються від аналогічних договорів інших перевізників і мають ряд дуже значних особливостей, властивих тільки водного транспорту.

Допомога за договором перевезення вантажу водним транспортом - фрахтування

фрахтування судна

Наші фахівці надають допомогу на всіх етапах співпраці з судноплавними компаніями – перевізниками, починаючи від узгодження умов перевезення і закінчуючи завершенням перевезення – повним виконанням договору.

Весь процес включає в себе:

  • розробку пропозицій щодо умов договору, які будуть найбільш вигідні для замовника послуг перевезення (фрахтувальника);
  • повний супровід укладення та виконання договору фрахтування;
  • листування щодо спірних питань в процесі перевезення;
  • розрахунки сталійного часу (часу, відведеного на вантажні операції) у портах навантаження і вивантаження або його перевірки;
  • листування щодо можливих комерційних браків (пошкодження, підмочення вантажу тощо) на доарбітражному (досудовому) етапі або до моменту підключення до вирішення питання страхових компаній обох сторін.

У разі якщо вирішення спору переходить в судову стадію (наприклад, міжнародний арбітраж, в т.ч. в Лондоні, Парижі і т.д.) можливе надання послуг зі збирання необхідної інформації для юристів, які будуть представляти ваші інтереси в міжнародному арбітражі.

Якщо ж, згідно з договором перевезення передбачено судовий розгляд (арбітраж) в Україні (Морська Арбітражна Комісія), то ми маємо все необхідне для гідного представництва і захисту ваших інтересів в МАК України.

У разі якщо у вас є які-небудь питання або сумніви щодо комерційної сторони використання водного транспорту, укладення договорів фрахтування суден з перевізниками, розрахунку вартості фрахту, звертайтеся до нас – ми будемо раді взаємовигідній співпраці.

З повагою - команда ALVA PRIVACY

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження