Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Legal Due Diligence

Юридичний аудит (Legal Due Diligence)

Юридичний аудит або Legal Due Diligence - це комплексна юридична послуга, яка передбачає незалежну правову оцінку об'єкта інвестування або діяльності підприємства, перевірку відповідності всієї документації чинному законодавству.

Своєчасне проведення правового аудиту не тільки дозволяє інвестору (або власнику) відчувати впевненість у своєму об'єкті інвестування (бізнесі), але ще й визначити його можливі ризики, попередити їх.

Метод складається зі збору та аналізу інформації, прийняття рішення і форми його подачі щодо доцільності вступу в ті чи інші взаємовідносини з контрагентами. За допомогою Due Diligence оцінюються можливі ризики (наприклад фінансові, юридичні тощо) - Вікіпедія про Legal Due Diligence.

Головні задачі правового аудиту підприємства - Legal Due Diligence

Основною метою юридичного аудиту є мінімізація ймовірності виникнення ризиків в результаті:

  • Порушення підприємством законодавчих актів або невиконання ним своїх цивільно-правових зобов'язань.
  • Невиконання контрагентами договірних зобов'язань, заподіяння шкоди, виникнення позадоговірних зобов'язань.
  • Порушення компанією встановленого порядку ведення бізнесу і накладення на неї фінансових санкцій.

Юристи столичної адвокатської компанії Альва Прайвесі не тільки виявлять всі «слабкі місця» вашого підприємства, можливі зони ризику, але ще і запропонують варіанти розв'язання існуючих проблем.

Коли слід замовляти юридичний аудит?

Доцільно також замовити правовий аудит в тому випадку, якщо ви бажаєте:

  1. Оцінити, наскільки надійним буде співпраця з контрагентами.
  2. Мінімізувати кількість претензій зі сторони держави.
  3. Здійснити ретельну перевірку нерухомого майна перед купівлею та оцінити відповідні ризики інвестування у таку нерухомість.
  4. Продати або купити активи, можливо, навіть цілий бізнес. В цьому випадку здійснюється Due Diligence компанії, що дозволяє отримати повноцінну картину про об'єкт, в який ви маєте намір інвестувати кошти. Юридичний Due Diligence охоплює аналіз фінансового стану, в тому числі на предмет можливої фінансової неспроможності, банкрутства, відповідності задекларованих активів і зобов'язань їх реальному стану, інвестиційних і фінансових ризиків та інших важливих аспектів.
  5. Здійснити злиття, поглинання або розпочати сумісно управляти спільним бізнесом.
  6. Підготуватися до перевірки (ревізії), яка буде проводитися банком або іншою фінансовою установою перед прийняттям рішення про видачу вам кредиту.
  7. Наочно гарантувати інвестору прозорість діяльності вашого підприємства.

Складність і вартість юридичного Due Diligence

Найкращим чином здійснити цю процедуру може тільки юрист з багаторічним досвідом роботи. При цьому ні в якому разі не можна орієнтуватися на вартість послуг, адже необґрунтована економія на ціні в даному випадку може спричинити невиправні наслідки.

Незалежно від того, чи є ви власником великого підприємства або ж малого сімейного бізнесу, правовий аудит все одно буде трудомісткою задачею. Однак спеціалісти АО «Альва Прайвесі» вже не раз справлялися навіть з найскладнішими завданнями. Дізнатися, скільки коштує юридичний аудит від «Альва Прайвесі», ви можете через засоби зв'язку, зазначені на нашому сайті.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження