Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

відновлення документу РАЦС

Відновлення та отримання документів в органах ДРАЦС

Свідоцтва та інші документи, видані Державними органами реєстрації актів цивільного стану – це найважливіші офіційні папери для громадянина, адже ними користуються практично все життя. Вони необхідні для оформлення паспорту, пенсії, вирішення спадкової справи, прийняття на навчання чи роботу, проведення будь-яких інших юридично-правових дій.

Та бувають випадки, коли оригінал документу з ДРАЦСу загублено, пошкоджено, знищено чи вкрадено, або наявна необхідність у документах нового зразка з гербовою печаткою, які потрібні за кордоном. В цих випадках державою передбачено повторну видачу офіційних документів.

Отримання дублікату документу

Відновлення, витребування, отримання дублікату документу, виданого державними органами реєстрації актів цивільного стану – це процедура, що полягає в повторній видачі громадянину державними органами документу, що був втрачений чи пошкоджений. В нашій державі можливе отримання дублікатів наступних документів, а також таких офіційних свідоцтв, виписок і витягів:

 1. свідоцтво про народження;
 2. свідоцтво про смерть;
 3. свідоцтво про шлюб (про реєстрацію);
 4. свідоцтво про розірвання шлюбу;
 5. свідоцтво про зміну імені/прізвища;
 6. витяг про зміну прізвища по причині укладання шлюбу;
 7. виписка про дошлюбне прізвище;
 8. отримання документів ДРАЦС нового зразка;
 9. апостилювання (проставлення апостилю) документів нового зразка.

Як відновити втрачений документ, отримати дублікат в ДРАЦС (ЗАГС)?

Для того, щоб отримати дублікат свідоцтва чи витягу, документ нового зразка тощо, необхідно звернутися до органів державної реєстрації. Причому, отримати такі папери можна, звернувшись в будь-яке відділення органів РАЦСу, адже в Україні діє єдиний реєстр актів цивільного стану.

При цьому, як показує практика, звернення до юридичної компанії, яка надає послуги із відновлення чи отримання документів, що видаються органами державної реєстрації, значно скорочує витрати часу, коштів та ресурсів.

Юристи адвокатського об'єднання Альва Прайвесі надають допомогу з отримання дублікатів, знають деталі та нюанси роботи відповідних установ, терміни та вартість процедур. За довіреністю чи дорученням замовника юристи нашої юридичної компанії можуть замовити, відновити і отримати для вас дублікати всіх вищезазначених документів, довідок, виписок, витягів тощо.

Переваги звернення до ДРАЦС (ЗАГС) через Альва Прайвесі

Непідготовлена і юридично необізнана особа може зіштовхнутися з багатьма труднощами, та питаннями при намаганні самостійно звернутися до відділів ДРАЦС та отримати дублікати чи відновити відповідні документи. Саме в таких випадках знадобляться юридичні послуги адвокатів Альва Прайвесі.

При цьому значними перевагами співпраці з нашою юридичною фірмою є:

 • Конфіденційність. Одним із найголовніших принципів нашої роботи є нерозголошення нашими адвокатами та іншими співробітниками отриманої від клієнтів інформації.
 • Компетенція юристів Альва Прайвесі дозволяє надавати повний комплекс юридичних послуг з відновлення документів. Це допомагає клієнту зберегти свій час та ресурси без пошуків необхідних вузьких спеціалістів та візитів до різних інстанцій.
 • Наше адвокатське об'єднання допомагає громадянам, які знаходяться за кордоном, виїхали в інше місто або ж які з інших причин не можуть самостійно відвідати потрібну державну установу для отримання документу.
 • Адвокати нашої юридичної компанії можуть отримати дублікати офіційних документів без оформлення Вами нотаріальної довіреності, - лише з підписанням Вами з нашим адвокатським об'єднанням відповідного договору про надання правової допомоги, який можна укласти й дистанційно.
 • Фахова робота юристів Альва Прайвесі при отриманні дублікатів та відновленні документів в органах ДРАЦС (ЗАГС) зберігає клієнту час та ресурси, адже в наш час постійних повітряних тривог, відключень електроенергії, розпланувати свій час на візит до органів реєстрації цивільного стану досить важко. Ви не будете відволікатися від своєї роботи, занять, особистих справ, доручивши вирішення цих питань адвокатам нашої юридичної фірми.
 • При втраті оригіналів документів через війну юристи Альва Прайвесі якісно, швидко та дешевше (у кінцевому підсумку у порівнянні з іншими способами) допоможуть вирішенню питання відновлення відповідних документів.

Юридичні послуги з відновлення та отримання документів

Наші адвокати мають багаторічний досвід роботи з отримання та відновлення документів в органах ДРАЦС (ЗАГС). Ми знаємо всі процедури та вимоги, які потрібно виконати для успішного вирішення таких юридичних питань як поновлення оригіналу документа, отримання дубліката тощо.

Ми допоможемо вам відновити важливі документи, в тому числі свідоцтво про народження, шлюб, смерть та інші. Наші юристи працюють швидко та ефективно, щоб ви могли отримати свої документи в найкоротші терміни. Зверніться до нас сьогодні, аби швидше замовити відповідні юридичні послуги і отримати допомогу від наших досвідчених спеціалістів!

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження