Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

складання шлюбного договору

Шлюбний договір (контракт)

Щоб уникнути багатьох проблем в майбутньому, на зорі свого подружнього життя багато пар укладають шлюбний контракт. Це договір між сторонами, в якому прописані основні нюанси спільного життя, особливо це стосується матеріальної сторони питання.

Така юридична угода є регулятором майнових відносин і в разі розірвання шлюбу визначає розподіл фінансів і майна. Слід враховувати, що згідно з чинним законодавством України укладання шлюбного договору не повинно стосуватися особистих відносин між подружжям та членами родини.

Між ким укладається цей договір?

Укладення цього документа може відбуватися між подружжям, а також особами, які бажають вступити у законний шлюб і подали відповідну заяву. Не можуть укладати такий договір люди, які проживають у цивільному шлюбі.

Поширюється законодавство і на неповнолітніх, що одружуються, але так як вони ще не мають права підпису, то одночасно з ними потрібен підпис їх батьків.

Який термін дії у шлюбного контракту і можливості зміни?

Якщо ви оформлюєте такий договір, то вам важливо знати, що дата його оформлення і початок дії можуть не збігатися і це регламентується законодавством. Також може змінюватися його термін дії, причому як всього документа, так і окремих його пунктів.

Шлюбний договір, вартість якого у нас невисока, - це ваша гарантія!

Оформлення цього виду документа відбувається у нотаріуса. Ви можете вносити зміни в таку угоду, зупиняти її дію тільки за згодою обох сторін і з посвідченням цього нотаріально.

Також пропонуємо почитати нашу статтю про те, що можна передбачити в шлюбному контракті і які переваги він дає подружжю.

Список документів

підписання шлюбного контракту Київ

Щоб скласти шлюбний договір і вірно його посвідчити, вам потрібні такі документи:

  • ідентифікаційний номер;
  • паспорт;
  • довідка про подачу заяв на оформлення шлюбу або свідоцтво про шлюб;
  • для неповнолітніх потрібно додатково присутність батьків.

Це весь необхідний перелік.

Де оформити і яка вартість шлюбного договору?

Юридична компанія «Альва Прайвесі» пропонує вам в Києві послуги юриста з якісного і швидкого написання такого документа. Ми пропонуємо підготовку шлюбного договору, вартість якого в нашій компанії вас порадує, так як вона є доступною сім'ї з будь-яким достатком.

Наш юрист обов'язково врахує при складанні документа побажання обох сторін і пропише все в потрібному вигляді. Зверніть увагу, що ціна, яку ви заплатите за укладання і підписання шлюбного договору, це насправді вартість гарантії захисту вашого фінансового благополуччя, особливо в разі розлучення. За оформлення такого контракту у нотаріуса потрібно буде також окремо оплатити його нотаріальне посвідчення.

Найменування послугиЦіна
Усна консультація щодо можливих умов та порядку укладення шлюбного договору між подружжям від 800,00 грн.
Підготовка, складання проекту шлюбного контракту юристом від 3000,00 грн.
Плата за нотаріальне оформлення, підписання у нотаріуса приблизно від 3000,00 грн.

З повагою - команда ALVA PRIVACY Law Firm (м. Київ)

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження