Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Анонімне опитування: Для нас важлива Ваша думка! Проголосуйте!

Чи доводилось Вам і з якої причини відмовлятися від юридичних послуг / допомоги адвоката?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:
складання шлюбного договору

Шлюбний договір (контракт)

Щоб уникнути багатьох проблем в майбутньому, на зорі свого подружнього життя багато пар укладають шлюбний контракт. Це договір між сторонами, в якому прописані основні нюанси спільного життя, особливо це стосується матеріальної сторони питання.

Така юридична угода є регулятором майнових відносин і в разі розірвання шлюбу визначає розподіл фінансів і майна. Слід враховувати, що згідно з чинним законодавством України укладання шлюбного договору не повинно стосуватися особистих відносин між подружжям та членами родини.

Між ким укладається цей договір?

Укладення цього документа може відбуватися між подружжям, а також особами, які бажають вступити у законний шлюб і подали відповідну заяву. Не можуть укладати такий договір люди, які проживають у цивільному шлюбі.

Поширюється законодавство і на неповнолітніх, що одружуються, але так як вони ще не мають права підпису, то одночасно з ними потрібен підпис їх батьків.

Який термін дії у шлюбного контракту і можливості зміни?

Якщо ви оформлюєте такий договір, то вам важливо знати, що дата його оформлення і початок дії можуть не збігатися і це регламентується законодавством. Також може змінюватися його термін дії, причому як всього документа, так і окремих його пунктів.

Шлюбний договір, вартість якого у нас невисока, - це ваша гарантія!

Оформлення цього виду документа відбувається у нотаріуса. Ви можете вносити зміни в таку угоду, зупиняти її дію тільки за згодою обох сторін і з посвідченням цього нотаріально.

Також пропонуємо почитати нашу статтю про те, що можна передбачити в шлюбному контракті і які переваги він дає подружжю.

Список документів

підписання шлюбного контракту Київ

Щоб скласти шлюбний договір і вірно його посвідчити, вам потрібні такі документи:

  • ідентифікаційний номер;
  • паспорт;
  • довідка про подачу заяв на оформлення шлюбу або свідоцтво про шлюб;
  • для неповнолітніх потрібно додатково присутність батьків.

Це весь необхідний перелік.

Де оформити і яка вартість шлюбного договору?

Юридична компанія «Альва Прайвесі» пропонує вам в Києві послуги юриста з якісного і швидкого написання такого документа. Ми пропонуємо підготовку шлюбного договору, вартість якого в нашій компанії вас порадує, так як вона є доступною сім'ї з будь-яким достатком.

Наш юрист обов'язково врахує при складанні документа побажання обох сторін і пропише все в потрібному вигляді. Зверніть увагу, що ціна, яку ви заплатите за укладання і підписання шлюбного договору, це насправді вартість гарантії захисту вашого фінансового благополуччя, особливо в разі розлучення. За оформлення такого контракту у нотаріуса потрібно буде також окремо оплатити його нотаріальне посвідчення.

Найменування послугиЦіна
Усна консультація щодо можливих умов та порядку укладення шлюбного договору між подружжям 700,00 грн. (при замовленні інших послуг - безкоштовно)
Підготовка, складання проекту шлюбного контракту юристом від 3000,00 грн.
Плата за нотаріальне оформлення, підписання у нотаріуса приблизно від 3000,00 грн.

З повагою - команда ALVA PRIVACY Law Firm (м. Київ)

юридична фірма Альва Прайвесі

Альва Прайвесі
Адвокатське об'єднання
Досвід, якість, конфіденційність!
Правова допомога досвідченого юриста.

Наше місцезнаходження