Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

Адвокат з інтелектуальної власності

Адвокат з інтелектуальної власності

Особливе місце при веденні підприємницької діяльності займає інтелектуальна власність. Ось чому її захист від неправомірного використання третіми особами такий актуальний для всіх комерційних підприємств.

Як показує практика, величезна кількість тонкощів і нюансів в цій сфері регулюється не тільки загальним українським цивільним законодавством.

Саме тому набагато раціональніше для захисту своїх прав та інтересів звернутися в спеціалізовану компанію, щоб грамотний юрист з інтелектуальної власності допоміг вам розібратися у важливих аспектах правозастосування.

Юридичні послуги з інтелектуальної власності

Адвокат по інтелектуальній власності від Альва Прайвесі - це гарантія оптимального, максимально вигідного для вас результату з вирішення різноманітних спірних питань у цій сфері.

Ми надаємо нашим клієнтам найширший перелік юридичних послуг:

  • Допомога в реєстрації знаків для товарів і послуг, в оформленні прав на твори, комп'ютерні програми, винаходи та інші об'єкти.
  • Правовий аналіз та підготовка юридичних висновків з питань, пов'язаних з об'єктами інтелектуальної власності.
  • Складання всієї необхідної документації, підготовка авторських, ліцензійних договорів та інших угод.
  • Консультативна допомога щодо всіх необхідних виплат: роялті, міжнародних транзакцій та інших.
  • Консультація юриста з приводу захисту прав працівників і їхніх роботодавців на інтелектуальну власність, створену під час роботи на підприємстві.
  • Консультування з питань охорони комерційної таємниці підприємства, фірмових найменувань, торговельних марок.
  • Захист інтересів клієнтів при нелегальному використанні об'єкта інтелектуальної власності, в тому числі шляхом звернення до правоохоронних органів, представництво в судах по судових справах цієї категорії.

Послуги адвоката від об'єднання Альва Прайвесі

Перераховані вище послуги представлені в спрощеному й узагальненому варіанті. На ділі ж перелік послуг, що надаються компанією Альва Прайвесі, набагато більший.

Наші досвідчені адвокати знають, як вийти із самої складної і заплутаної ситуації, забезпечивши найбільш вигідний шлях для клієнта. Більш того, ми робимо все для того, щоб вартість вашого з нами співробітництва була максимально доступною.

Для того, щоб дізнатися більш детальну інформацію про нашу роботу, ви можете зв'язатися з адвокатами, використовуючи контактні дані, зазначені на сайті. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, підберемо досвідченого юриста в сфері інтелектуальної власності для вирішення ваших проблем і призначимо час консультації.

Довіряйте захист своїх прав і інтересів тільки перевіреним, грамотним фахівцям, таким як кваліфіковані юристи адвокатського об'єднання Альва Прайвесі!

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження