Альва Прайвесі

АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ

Досвід, якість, конфіденційність!

реорганізація підприємства

Реорганізація юридичної особи

Реорганізація підприємства являє собою комплекс заходів, в ході яких, формально, припиняється його діяльність.

Але якщо у випадку з ліквідацією фірми, вона повністю припиняє існування, то реорганізація юридичної особи веде до передачі всіх активів іншому підприємству, зміні форми власності, назви або іншим правовим наслідкам.

Однак при всьому цьому бізнес продовжує існувати, але вже в іншому вигляді.

Види реорганізації

Згідно з чинним законодавством України існують кілька видів даної процедури. Кожен з них доцільно застосовувати в певному окремому випадку. Вибір типу визначає цілий ряд факторів:

  1. Поділ – в цьому випадку компанія буде розбиватися на дві або більше. Замість однієї юридичної особи, буде кілька з різними формами, власниками або іншими атрибутами, які зміняться. Така реорганізація юридичних осіб часто застосовується на практиці.
  2. Приєднання – в цьому випадку відбувається поглинання однією компанією іншої. Всі права і обов'язки фірми, що приєднується, тоді переходять до підприємства, до якого здійснюється приєднання.
  3. Злиття – в такій ситуації з двох і більше юридичних осіб утворюється нове підприємство і фірми, які його утворили, підлягають ліквідації.
  4. Перетворення – полягає в зміні організаційно-правової форми підприємства.

Вибір виду змін юр. особи за вами, а ми швидко і якісно можемо провести цю процедуру згідно з усіма нормами законодавства.

Чому за реорганізацією слід звернутися до «Альва Прайвесі»?

Послуги даного напрямку юридична компанія "Альва Прайвесі" надає вже тривалий час. Наші співробітники мають великий досвід роботи, ними була проведена не одна реорганізація юридичних осіб, і вони точно знають, в якому випадку краще вибрати який тип реорганізації, а також можуть відразу ж повідомити вам плюси і мінуси того чи іншого варіанту.

При зверненні до нас вам не потрібно буде бігати по організаціям, витрачати час і сили - ми все це зробимо за вас, додавши вам час на якісь більш важливі справи, ніж оформлення паперів. Перетворення компанії ми проведемо конфіденційно, ні ЗМІ, ні ваші контрагенти, ні конкуренти, не знатимуть усіх деталей ваших змін.

Звернутися до нас за юридичною допомогою дуже просто. Вам потрібно лише подзвонити на номер, який вказаний на сайті і наші менеджери дадуть відповідь на будь-які ваші питання, а також призначать особисту консультацію з фахівцем.

юридична фірма Альва Прайвесі
Альва Прайвесі
Юридична компанія
Досвід, якість, конфіденційність!

Наше місцезнаходження